UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Ma

Maça Tello ve Nihat'la başlamalıydı Beşiktaş.Ve Manchester'da Valencia ve Owen'ın ciddi anlamda balon futbolcular olduklarını düşünüyorum.

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Ma

Maça Tello ve Nihat'la başlamalıydı Beşiktaş.Ve Manchester'da Valencia ve Owen'ın ciddi anlamda balon futbolcular olduklarını düşünüyorum.

Owen daha hazır değil.Valencia'nın 3 sene sonra Ronaldo gibi olacağını düşünüyorum.

Ya Valencia neyse de Owen'ı daha önce hiç duymadın mı? Adamın kariyerini bilmiyor musun? Balon ne demek?

Sanki adam yeni çıktı, büyük ümitlerle geldi de, "balon bu" diyorsun... Utd Owen'i bonservissiz aldı, adamın kariyerine, tecrübesine güvendiler. Çıksın 20 gol atsın diye almadılar, arada 3-5 tane sıkıştırsa kardır...

Ya Valencia neyse de Owen'ı daha önce hiç duymadın mı? Adamın kariyerini bilmiyor musun? Balon ne demek?

Sanki adam yeni çıktı, büyük ümitlerle geldi de, "balon bu" diyorsun... Utd Owen'i bonservissiz aldı, adamın kariyerine, tecrübesine güvendiler. Çıksın 20 gol atsın diye almadılar, arada 3-5 tane sıkıştırsa kardır...

Kariyeri var Owen'ın iyi güzel de o kadar büyük takımlarda oynadı hangi birinde adam gibi tutunabildi.Owen'ın yerine genç gelecek vaadeden bir oyuncu alınsaydı fena mı olurdu ya da Macheda'ya şans verilseydi?

Owen daha hazır değil.Valencia'nın 3 sene sonra Ronaldo gibi olacağını düşünüyorum.

biz tuncay varken

kadikoyde garantilemis manu yedeklerle gelince yenmistik hani

o kadrodaki yedek olup oynayan 11 adamdan

6 tanesi ManU nun CL finalini aldigi sene ilk 18deydi

alex ferguson bu isi cok iyi biliyor

inanilmz gelistiriyor futbolculari

o'shea denen defansla mac aldi adamlar kac kere

idda ediyorum

turkiyeye gelse 3 macta kovulur

bu ne lan der millet

Yazık oldu Bjk'ye.Futbol oynamasalarda iyi direndiler 75 dakika.İnsan acıyor abi böyle mağlubiyete.

Ayrıca golden önceki taraftar şovu güzeldi.

Spiker facia yarattı.Mourinho'yu Marinyo yaptı ya helal olsun.Maçtan soğudum resmen.

Manchester'ı böyle daha bi 10 sene yakalayamazsın. Bu berbat takıma karşı gol atamadılar .Yazık bitmiş bu sene Beşiktaş.Bal üretmeyen arı gibi pozisyon var gol yok.

Ben hic sevinmedim.Benim ulkemın elemanı uzulcek ben sevınecem ha.Yatar o is.Ben fenerli olsun besıktaslı olsun sivaslı olsun trabzonlu olsun.Avrupada boynumuzu egdırmesınler.Lıgde zaten kapısıyoruz.Ama avrupa baska elin ingilizinimi hollandalısını yunanını belcıkalısını fransızınımı tutacam.Tabiki hayır.Avrupada Forza Fener Forza Kartal Forza Trabzon Forza Yigido.Ama ligde kimseyi tanımam :D

Mustafa Denizli bu senede sıfır çekecek.

Kariyeri var Owen'ın iyi güzel de o kadar büyük takımlarda oynadı hangi birinde adam gibi tutunabildi.Owen'ın yerine genç gelecek vaadeden bir oyuncu alınsaydı fena mı olurdu ya da Macheda'ya şans verilseydi?

Renkdaş, Owen'ın Liverpool yıllarını hatırlamıyor musun? 3 ya da 4 kere gol kralı olmuştu Liverpool'dayken.

Macheda bir yere gitmiyor, hakediyorsa şans bulur, adamın hocası Ferguson.

Üst Alt