UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş 0-1 Manchester United |15 Eylül| Maç Sonu

besiktas-logo.jpg
manchesterunited_logo.jpg

Stat: İnönü

Yayın: Star TV

Beşiktaş'a özellikle ülke puanı açısından ciddi anlamda başarılar. Ancak bu futbolla çok çok çok çok çok aşırı zor.

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

Basarilar Besiktas ...

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | Beşiktaş-Manchester United | 15 Eylül | 21:4

Bu akşamki galibiyete sevindiğim kadar beşiktaşın bu oyununa da endişelendim açıkçası.. Sonuçta dışardan millet "Türklere 8 attık 10 attık" diye bakıyor olaya.. Umutsuzca başarılar diliyorum beşiktaşa.

en azından beraberlik alsınlar ülke puanı için...başarılar beşiktaş

liverpoolu 2-1 yendikleri maç gibi oynasalar belki başabaş oynarlar ama bu oyunla zor

inşallah iyi bir skor alır beşiktaş destekliyorum

bizden 3 yiyen ManUdan 5 yer...

Saygı duruşu sırasında yapılan terbiyesizlik yüzünden;''Başarılar Beşiktaş!'' diyemiyorum...

Umudum olmamakla beraber,başarılar bjkye.

Bjk ile ikinci macimiz,G.Saray 3 atti,ManU'm 4 = '7',rakam cizil,hayat cizil.

Yeniden ayağa kalkmak için ideal bir maç. Başarılar Beşiktaş.

Üst Alt