UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

4-4-2

4-3-3

4-5-1

4-4-1-1

4-1-4-1

4-2-3-1

4-3-2-1

3-5-2

Hiç farketmez! Beşiktaş'tan; CACIK OLMAZ!..

Cevap: UEFA Şampiyonlar Ligi | B Grubu | CSKA Moskva 2 - 1 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç

O zaman iş daha da kötü olacak...Borçlar katlanacak ve BJK Yıldırım Demirören'nin saltanatına dönüşecek... Büyük başkandan Padişahım çok yaşaya geçiş....

Şimdi maç sonrası denizlinin yorumuna baktım,harbiden içler acısı bir durumu vardı.

Sinirden patlayacak,biraz ağlamaklı biraz psikopata bağlamış garip duygulara girmiş bir mustafa denizli.Söylediklerine inanın kendiside inanmıyor..

"şansızlıkmı var,beceriksizlikmi tam çözemedik ama şunu bilin bu bjk bu gruptan çıkacakdır ve avrupaya devam edecekdir,biz wolsfburguda,cskayıda eze eze yeneceğiz bunuda herkez görecek..aynı şekilde ligdede kesinlikle galibiyet zincirine bu hafta başlayacağız,buna mecburuz...."

Ben hiçbir dönemde denizlinin böyle açıklama yaptığını görmedim ama bu açıklamalarıylada istifa etmeyeceğini ortaya açıkça koyduğunuda söylemeliyim.

Kısaca bjknın işi çok çok zor.Yönetiminden teknik adam ve oyunculara kadar topyekün bir çöküşü var bu kulübün.Daha 7.haftada 12 puan geriye düşdüler bunun açıklamasını kimse yapamıyorsa denizlinin cska maçı sonrası yaptığı açıklamalarıda kimse açıklayamıyor zira inandırıcı bir niteliği yok bu beyenatların...

Denizli'nin gördük ki bırak B'yi F ve G planı bile varmış. Lakin bir A planı yok.

:D :D

Aceto'nun twitter hesabından :)

benim ülkemde görev yapan bir hoca 'sheriff'den 1 puan alsak yeter' diye açıklama yapıyorsa ben artık susuyorum kardeşim.

bugün izlediğiniz takımın adı bjk yarın fenerdir. 'türkiye ligi benim için yeterlidir' zihniyetinin dışında düşünen tek adam rijkaard'dır.

Ersin Düzen'in twitter hesabından :)

gerçekten beşiktaş yenilince üzülen oldu mu

Golu Ekrem atmis, ben golu atan Ismail diye gormustum. Cin kanalindan 2. yariyi izledim, cok pis bir macti. Futbolun F sini oynamadilar. Yaziklar olsun Besiktasa. Avrupada fenerden bile beterler. Bir daha sampiyon falan olamazsiniz umarim. Rezil ediyorsunuz bizi.

Siz en fazla Türkiyede 3. olmayi hakkediyorsunuz...

Üst Alt