UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

Schalke-City (%1-%99)
Atletico-Juve (%50-%50)
Spurs-Bvb (%75-%25)
Roma-Porto (%30-%70)
Lyon-Barça (%5-%95)
Ajax-Real (%35-%65)
Manu-Psg (%50-%50)
Liver-Bayern (%60-%40)

güzel 1 istatistik yakaladığımı düşünüyorum a dostlar ne dersiniz

almanlar evine döner, ingilizlerin hepsi turu geçer. ispanyollarla ingilizler finale doğru yürür

tam aksi olur, dortmund hiç 1 şey yapamaz. abileri bayern'in bile loserpoola karşı şansı çok düşük. almanların hepsi bu turda köyüne dönüyor. ingiliz ve ispanyollar yola devam

güzel 1 öngörü yakaladığımı düşünüyorum a dostlar ne dersiniz

Yok ya benim gözümde Tottenham zaten favoriydi o yönden yorumlamaya gerek duymamisim ama forumda epey dortmundcu vardi :D
en önemli 2 eksikle 3 tane attılar, sadece real salağını bilememişim. tottenhamın geçeceğini bilmek mesele değil, gol yemeden paspas edeceğini bilmek büyük bir üstadlık göstergesi. hadi onu da geç, bir de almanların tamamının köyüne döneceğini bilmek daha ulu bir üstadlık, onu da geç ingilizlerin tamamının turu geçeceğini bilmek ne büyük bir üstadlık göstergesi. Real denilen gevşekler olmasa neredeyse ne dediysem çıkmış olacaktı.

hayatımda iki kez iddaa oynadım ikisi de tutmuştu. Şimdi bu maçlara oynasam bu kadar yüzdeye rağmen tutturamazdım. Çünkü Real'e banko girerdim. Espri bi yana, dürüst olmak gerekirse Ajax'ın geçebileceğini öngörmek gibi bi üstadlığın yanından geçemeyiz.

Ajaxın turu geçebileceğini tahmin ettim.
Dortmund konusunda ağır yanıldım.
Paris büyük sürpriz oldu galiba ki manu turu geçer diyen olduysa kura sonrası futboldan anlamadığını ve şans eseri ile doğru tahmin ettiğini söylemek zorundayım.

Juventus Madrid ortada bir tur diye tahmini zor demişim.

City Banko dedik ki zor tahmin değildi yani.

Porto-roma maçından uzak durdum tahmin konusunda.

en önemli 2 eksikle 3 tane attılar, sadece real salağını bilememişim. tottenhamın geçeceğini bilmek mesele değil, gol yemeden paspas edeceğini bilmek büyük bir üstadlık göstergesi. hadi onu da geç, bir de almanların tamamının köyüne döneceğini bilmek daha ulu bir üstadlık, onu da geç ingilizlerin tamamının turu geçeceğini bilmek ne büyük bir üstadlık göstergesi. Real denilen gevşekler olmasa neredeyse ne dediysem çıkmış olacaktı.

hayatımda iki kez iddaa oynadım ikisi de tutmuştu. Şimdi bu maçlara oynasam bu kadar yüzdeye rağmen tutturamazdım. Çünkü Real'e banko girerdim. Espri bi yana, dürüst olmak gerekirse Ajax'ın geçebileceğini öngörmek gibi bi üstadlığın yanından geçemeyiz.
Ajax ve ManU sürpriz oldu bence. PSG rahat, Real bir sekilde gecer diye düsünmüstüm ben.

Ajaxın turu geçebileceğini tahmin ettim.
Dortmund konusunda ağır yanıldım.
Paris büyük sürpriz oldu galiba ki manu turu geçer diyen olduysa kura sonrası futboldan anlamadığını ve şans eseri ile doğru tahmin ettiğini söylemek zorundayım.

Juventus Madrid ortada bir tur diye tahmini zor demişim.

City Banko dedik ki zor tahmin değildi yani.

Porto-roma maçından uzak durdum tahmin konusunda.
şu futboldan anlama cümlesi çok gıcık bir cümle, boştan yere kullanılmamalı. herkesin bir tahmini var ve top yuvarlak.
ben Manu geçer dedim ve sürpriz olmadı, hatta old trafford da 2-0 yenildikleri zaman bile, onlar büyük takımlar bizim gibi değil. birbirlerini içerde ve dışarda yenebiliyorlar. iç-dış saha kavramının altı boş diyorum. bugünkü liverpool maçı buna örnek. Manu bana göre bu yüzden turu geçerdi
sana göre de dortmund geçerdi, sana göre biz futboldan anlamıyorsak, bana görede dortmund tahminini yapanlar futboldan anlamıyor mu demeliyim? en azından manu turu geçti ve az buz değil pariste 3 gol atarak geçti, 3 golün hepsi mi şans bu bir, dortmund geçer diye yazarken tottenham dortmunddan gol yemez dedik. ben eğer senin mantığınla bakarsam bu kadar ezici skora göre dortmun diyenlerin futboldan anlamadığını söylemek zorunda mı kalmalıyım?

Üst Alt