UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: UEFA, Savcı Mehmet Berk ile görüşecek

Olur da bu adam Türkiye'ye gelir, savcıyla görüşür ve UEFA somut adımlar atarsa; Galatasaray Türkiye'dir sözü tarih olur. Nasıl bir imajımız varsa Türkiye Futbol Federasyonu'na keyfimiz gibi bir ayar veriyoruz, elemanları UEFA'ya şikayet edebiliyoruz.

Ulan, iyi ki Galatasaraylıyım. Eyvallah be baba...

ulan bu fenerliler bizi bi konuda şikayet etmişti hangi konuydu hatırlamıyorum

cemal nalga olayında olabilir. şimdi ne kızıyolar ozaman şikayet ettiler diye?

Gerçek haberse, MAAnın cevizleri, cevizkıranın içinde. Corno sıktıkça cevizler kırılır. :)

Uefa baŞ daniŞmanini gÖnderİyorsa bunun anlami; ben tff denen kuruma ve onun gÖnderdİĞİ rapora gÜvenmİyorum demektİr...!!! O yÜzden uefa baŞ daniŞmani Şİke soruŞturmasini yÜrÜten savci mehmet berk İle bİzzat gÖrÜŞÜp Şİke belgelerİnİ İstİyor...!!!

ulan bu fenerliler bizi bi konuda şikayet etmişti hangi konuydu hatırlamıyorum

cemal nalga olayında olabilir. şimdi ne kızıyolar ozaman şikayet ettiler diye?
oda gözlerden uzak hazırlık macındaydı. biri telefonla cekmiş fenerli angut galiba gazeteye vermiş. hazırlık macından negibi bir kazanc saglıcaz lan biz. o bizim hocanın sacmalıgıydı. fenerbahceyi ligde yendik. sonra bu olay cıkartıldı. fenerbahce klübü bu işin peşindeyiz diye kendi sitesinden yayın yapmıştı. birde bunların yaptıgına bak adi köpekler.

TFF bunun olacağını biliyordu.O yüzden hafta içerisinde olacaklardan sorumlu olarak Galatasaray'ı gösterdi.

Uefa resmi sitesine gönderdiğimiz 10.000'e yakın dilekçe ve haricinde binlerce mailin etkisi olmuş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt