UEFA, Sergio Ramos'un Sarı Kart Cezasını Uzattı

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
UEFA, hakkında bilinçli olarak sarı kart görüp cezalı duruma düştüğü gerekçesiyle soruşturma başlattığı Sergio Ramos'un cezasını belirledi...

UEFA, Sergio Ramos hakkında Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçında Real Madrid'in Ajax ile oynadığı maçta bilinçli olarak sarı kart görüp cezalı duruma düştüğü idiasıyla soruşturma başlatmıştı.

UEFA Disiplin Komitesi, Sergio Ramos'un sarı kart cezasının bir maç uzatılmasına karar verildiğini resmen duyurdu.

Rövanş maçında oynayamayacak olan deneyimli savunma oyuncusu, takımının çeyrek finale yükselmesi halinde ilk maçta da görev alamayacak.

Ramos, UEFA'nın başlattığı soruşturma sonrasında bir açıklama yaparak, "Bütün bunlara çok şaşırdım. Faulü yapmak istemiştim çünkü başka çarem yoktu. Rakip tehlikeli şekilde kontratak yapıyordu. Cezalı olacağımı bilmediğimi söylersem yalan olur ama o faulü yapmaktan başka çarem yoktu." demişti.

Real Marid, Ajax ile deplasmanda oynadığı ilk maçı 2-1 kazanmıştı

Adem Akdoğan

Kırmızı Üye
Çok saçma sarı kart sınırında olan oyuncular genelde takımlarını zor sokmayacak maçlar öncesinde kart görme stratejisini uygularlar. Bilinçli kart görmenin cezası mı olur?

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Ohh... Real aleyhine bide üstelik ha.

Tarihi bir an yaşıyoruz.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
bunu mourinho zamanında mı ne bir kez daha yapmışlardı aynı maçta 2 oyuncuyla yine uefa cezayı artırmıştı

helal uefa

kırmızı görmüşler 2. sarılardan ve yine ajax karşısında :D

Melih Peker

Baba Gündüz
Bu ramos sinsisini bir tek ben mi little finger'a benzetiyorum?
42724

Üst Alt