Uefa Süper Kupa | Barcelona 2-0 Porto | 26 Ağustos | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uefa Süper Kupa | Barcelona 2-0 Porto | 26 Ağustos | Maç Sonucu

superkupa.png

barca.png
v.png
porto.png

monaco-stadelouisII.jpg

startv.png

Uefa Süper Kupa Finali 2011

Barcelona - Porto

Stade Louis II, Monaco

26 Ağustos

21.45

Star TV

Cevap: Uefa Süper Kupa | Barcelona - Porto | 26 Ağustos | 21.45 | Star TV

Oha mac yaklasik 4 saat sonra baslayacak daha yorum yok. Muhtemelen Madrid sempatizanlari Porto'nun Falcao'suz Barca'yi yenemeyecegini dusundugu icindir. Ya da bunca el clasico sonrasi Barca'nin yenilmez oldugunu anlamistirlar.

Oha mac yaklasik 4 saat sonra baslayacak daha yorum yok. Muhtemelen Madrid sempatizanlari Porto'nun Falcao'suz Barca'yi yenemeyecegini dusundugu icindir. Ya da bunca el clasico sonrasi Barca'nin yenilmez oldugunu anlamistirlar.

Çünkü yeni açıldı konu:eek:Porto kazanır diyorum.

Barcelona (4-3-3): Valdes; Dani Alves, Mascherano, Abidal, Adriano; Busquets, Xavi, Fabregas; Pedro, Messi, Villa.

Porto (4-3-3): Helton; Fucile, Otamendi, Rolando, Sapunaru; Souza, Guarin, Moutinho; Hulk, Kleber, Varela.

Muhtemelen 11'ler.

Genelde süper kupa'yı uefa şampiyonları alıyor, bu seferde aynı şey olacağını düşünüyorum.Porto kazanır...

Galiba böyle bir konu açılmıştı. Hatta ben Porto'nun kazanmasını istemiştim.. :p ( Barca düşmanlığı değil, değişiklik olsun diye.. :) )

daha yeni şans eseri haberim oldu izlemek istiyorum ama şifresiz mi bilmiyorum

Üst Alt