UEFA Süper Kupa | Galatasaray 2-1 Real Madrid | 25 Ağustos 2000 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Galatasaray 2 Real Madrid 1 (Süper Kupa Finali-Full)

"Başı dönüyor Real Madrid'innnnnnnnn"

26378931_REAL_GS.jpg

Fenerli bir arkadaşım tesadüf demişti bu gol için .

Ben de tesadüf dediğin johnson dır demiştim

Fenerli bir arkadaşım tesadüf demişti bu gol için .

Ben de tesadüf dediğin johnson dır demiştim

penaltı olmayan pozisyondan penaltı kazandı real,asıl tesadüf dedikleri o olsa gerek!

bu maçta da,3-2 yendiğimiz real maçında da süperdi fatih akyel,3 asisti olmuştu. fenere gidip yaktı kendini:eek:

penaltı olmayan pozisyondan penaltı kazandı real,asıl tesadüf dedikleri o olsa gerek!

bu maçta da,3-2 yendiğimiz real maçında da süperdi fatih akyel,3 asisti olmuştu. fenere gidip yaktı kendini:eek:

O penaltıyı hatırlatınca gık ları çıkmıyor.

O maçta iki kere yendik real i diyorum

Cevap: Avrupa Süper Kupa | Galatasaray 2-1 Real Madrid | 25 Ağustos 2000 | Maç Sonucu

türkiyede ilklerin ve teklerin takımı galatasaray dünya türkiyeyi bizle tanıdı onun için GALATASARAY TÜRKİYEDİR

hakikaten ne günlerdi unutmak mümkün değil. tekrardan kutlu olsun. ama artık bunlarla yaşanmaz. yenilerine ihtiyacımız var kesinlikle. bu sene olmasa bile önümüzdeki 3 sene içerisinde şampiyonlar ligi kupasını müzemizde görmek istiyorum artık. geç bile kaldık. müzemizde olmayan tek kupa ve ancak bu kupayı aldığımızda ben "G.Saray'ım bir dünya devidir" diyebilirim. Süper kupa her ne kadar önemli ve kazanan takımı kağıt üzerinde o senenin şampiyonlar şampiyonu yani avrupanın en büyüğü yapıyor olsa da sembolik bir kupadır. benim için değişmeyen bir gerçek var ki; avrupanın en büyüğü o senenin şampiyonlar ligi şampiyonudur. bana göre dünya üzerindeki tüm ligler ve hatta dünya kupası ve avrupa şampiyonası da dahil olmak üzere; futbol branşında şampiyonlar ligi kupasından daha değerli bir kupa yeryüzünde yok.

Hey gidi günler. Dün gibi hatırlıyorum. Tatilimiz bitmişti ve eve adım atar atmaz Jardelin golü gelmişti.

"Hakan'dan şimdi sağ kanada.. Başı döndü Real Madrid'in. Fatih içeriye doğru sokuldu, Fatih içerde şut pozisyonu... Jardel! Ve gol, ve gol, ve gol, ve gol, ve gol, ve gol! İşte bu kadar! Kupa bizim, gol bizim! Bu iş buraya kadar! Tebrikler Galatasaray..."

Cevap: Avrupa Süper Kupa | Galatasaray 2-1 Real Madrid | 25 Ağustos 2000 | Maç Sonucu

"Hakan'dan şimdi sağ kanada.. Başı döndü Real Madrid'in. Fatih içeriye doğru sokuldu, Fatih içerde şut pozisyonu... Jardel! Ve gol, ve gol, ve gol, ve gol, ve gol, ve gol! İşte bu kadar! Kupa bizim, gol bizim! Bu iş buraya kadar! Tebrikler Galatasaray..."

çok iyi yazmışım zamanında

-galatasaray tarihçisi berat yesir

Üst Alt