UEFA Süper Kupa | Galatasaray 2-1 Real Madrid | 25 Ağustos 2000 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu gurur bizim!

de45801784300f4ed893691d00deadf1.jpg

Monacoya 4-5 kere gittim zaten fakat o ziyaretimin ileride boyle bir anlami olacagini , 18 senede tekrarinin olmayacagini bilemezdim elbet

belki kafama eserse o doneme ait bir resim filan paylasirim bir ara ... hatta stadyumun etrafindaki bilgilendirme tabelalarini bile hatira diye sokup istanbula getirmistim , hala durur odamda

Bununla alakali bir baslik olmamasi beni uzdu veya ben goremedim .

UEFA kupasina cok onem atfedilir ama hem rakibin ismi hem altin golle kazanilmis olmasi hem de avrupa olceginde ulasilabilecek en ust basari olmasi sebebiyle en onemli kupadir

Benim icin de orada bulunmus olmak son derece buyuk bir gurur ve mutluluk sebebiydi diye eklemem gerekir

Tadı başkaydı o zamanlar Galatasarayı'mın, Hagi,Hagi,(Haci) diye bağırıp top sürer, şutlarımızı öyle çekerdik. Dünya kulüpler sıralamasında 1. sıraya çıkmıştık bu kupayı alınca. Rakiplerin bizi çekememesinin, her fırsatta çamur atma çabalarının en büyük sebebi büyük başarılarımızı çekememesinden. Şu an bizden gerideler ya, tüm çirkefliklerinin sebebi önde olmamız. Takımına sahip çık Galatasaraylı! Gerçekleri tarih yazar. Tarihide Galatasaray...

Monacoya 4-5 kere gittim zaten fakat o ziyaretimin ileride boyle bir anlami olacagini , 18 senede tekrarinin olmayacagini bilemezdim elbet

belki kafama eserse o doneme ait bir resim filan paylasirim bir ara ... hatta stadyumun etrafindaki bilgilendirme tabelalarini bile hatira diye sokup istanbula getirmistim , hala durur odamda
:asd:

Wowturkey forumda denk geldim birkac kez ustat metro insaatlarina hevesli baya

Üst Alt