UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pek kimse dillendirmiyor ama büyük bir tehlike var önümüzde. 10.sıraya kadar ülkeler CL gruplarına direkt takım gönderiyor.

Yıllardır 10.sıradayız ve 11.sırada Avusturya var. Puan olarak 3.000 gibi ciddi bir fark var ama Salzburg UEFA'yı kazanırsa değişebilir işler.

12-13'te kazanılan puanlarda bu sene silindiği için puanımız ciddi biçimde düştü. Seneye olmasa bile bu gidişle önümüzde sene 11.sıraya düşebiliriz.

Pek kimse dillendirmiyor ama büyük bir tehlike var önümüzde. 10.sıraya kadar ülkeler CL gruplarına direkt takım gönderiyor.

Yıllardır 10.sıradayız ve 11.sırada Avusturya var. Puan olarak 3.000 gibi ciddi bir fark var ama Salzburg UEFA'yı kazanırsa değişebilir işler.

12-13'te kazanılan puanlarda bu sene silindiği için puanımız ciddi biçimde düştü. Seneye olmasa bile bu gidişle önümüzde sene 11.sıraya düşebiliriz.
Avusturya takımlarından korkacaksak kapatalım dükkanı.

20 yılda bir podyuma çıkıyorlar işte. Bizim takımların Avrupa'da iş yapacak sayısı çok daha fasla olduğu gibi devamlılık konusunda da çok önündeyiz bunların.

Avusturya Türkiye kıyaslaması yaptım şimdi sadece tabiki. Arkadan başka kimler var bilmiyorum şimdi

Kolay kolay 10. siradan dusmeyiz 2020 ye kadar, korkulacak bir durum yok simdilik. Hatta biraz gayret etsek 9. bile olabiliriz 2 sene sonra.

buldum https://www.transfermarkt.com.tr/statistik/klubrangliste

finale çıkan roma 20 bin puan ama 16 ya kalan bjk ise 19 bin puan almış ne komik bir hesaplama :red:

1313.jpg

Sence de saçma değil mi ? Parayı da puana göre ver öyleyse; finale çıkana niye fazla veriyorsun..

Bizim sevillayı elediğimiz sene, gruplarda interi falan yenmiştik. O zamanki puanlar hiç etki etmemiş.

Alakası yok. Puanlama sistemi atladığın tura değil aldığın galibiyete,beraberliğe göre yapılıyor.(bildiğim kadarıyla)

Para ise hem tur atlamana hem galibiyete bakıyor.

Kolay kolay 10. siradan dusmeyiz 2020 ye kadar, korkulacak bir durum yok simdilik. Hatta biraz gayret etsek 9. bile olabiliriz 2 sene sonra.
GS
FB
AKS

banko gruplara kalan takımlar ülke bazında.

BJK

ise belli değil. BJK son eleme turunda kazık rakip çıkarsa elenebilir. BŞK ise Burnley'i geçemez, geçerse son turda daha zoru gelir. Yine 3 takımla kalabiliriz. Belçika'yı geçeyim derken 11.sıraya hazırlık yapmaya başlarız :/

Üst Alt