UEFA Türkiye'ye Tarih Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Türkiye'ye Tarih Verdi!

66795uefa.jpg

Tarihi şike davasında TFF Tahkim Kurulu’nun verdiği nihai kararın ardından tüm gözlerin çevrildiği UEFA nihayet Türkiye’deki şike dosyasını eline aldı.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: UEFA Türkiye'ye Tarih Verdi!

19 takımla Bank Asya'nın zevki olmaz,düşürün Fener'i 20 olsun düz olsun :lol:

demirören bi bahane bulur katılmaz toplantıya hastayım başım ağrıyo der :asd:

UEFA nın 20 Haziran 2012 Çarşamba günü toplantı kararı aldığı ve Türkiye dosyası ile ilgili kararını bu toplantıda vereceği öğrenildi.

:)

Tahminim feneri geçen sene men ettikleri için çok büyük bir ceza vermezler.3 yıl tahmin ediyorum.Diğer adı geçen takımlara da adının ne kadar geçmesine göre 1-3 arası.

Tahminim feneri geçen sene men ettikleri için çok büyük bir ceza vermezler.3 yıl tahmin ediyorum.Diğer adı geçen takımlara da adının ne kadar geçmesine göre 1-3 arası.

böyle bir ceza verirlerse juventus,marsilya,volou,sion benim eşşek kafam derler onlarda razı olurdu 1-3 yıla bence en az 8 yıl veya süresiz men gelecek cezalar verilene kadar

böyle bir ceza verirlerse juventus,marsilya,volou,sion benim eşşek kafam derler onlarda razı olurdu 1-3 yıla bence en az 8 yıl veya süresiz men gelecek cezalar verilene kadar

3 yıl Avrupa´ya giememek,CL ve UEFA gelirlerinden olmak,1 yıl küme düşmek kadar gelir ve prestij kaybettirir.Senin dediğin cezaların ihtimali olsa emin ol çoktan düşürmüşlerdi feneri ve onlarda buna razı olurdu.

20 haziran mi?

yillar sonra yas günümü mi kutlayacagim yoksa ? :lol:

Disiplin kurullarının kararlarına müdahele söz konusu değildir. Yakın zamanda Beşiktaşın cezasında bunu gördük. Ertelemey gitiler ama disiplin komitsi kabul etmedi. Bu tür konularda özellikle şike konusunda hem UEFA hemde FİFA DİSİPLİN KOMİTELERİ anlayış göstermez göstermeyecektir. İçiniz rahat olsun. UEFA ortayı yapar FİFA golü atar.

3 yıl Avrupa´ya giememek,CL ve UEFA gelirlerinden olmak,1 yıl küme düşmek kadar gelir ve prestij kaybettirir.Senin dediğin cezaların ihtimali olsa emin ol çoktan düşürmüşlerdi feneri ve onlarda buna razı olurdu.

şöylede olabilir uefa 5 yıl fb ye ceza verir diğer takımlardan alacak olanlarda var 3 yıl onlara gelir sonra dosya yı fifa ya gönderecek asıl fifa öpecek fb nin sadece bank asya ya düşeceğine inanmıyorum savcı nın mütalası ve iddianame ye göre 3 küme birden düşmesi lazım bank asya olsa çoktan kabul ederlerdi diye düşünüyorum

Üst Alt