🇹🇷 UEFA Uluslar Ligi H:5 | Türkiye 3-2 Rusya | MS | 15 Kasım | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🇹🇷 UEFA Uluslar Ligi H:5 | Türkiye 3-2 Rusya | MS | 15 Kasım | TRT 1

1598345778847.jpeg

799.png
1541872516070-png.32347
791.png

s-8c4d22200c5b8bf94dcfc4dee39383f13ced14e1.jpg

UEFA Uluslar Ligi 5.Hafta
Türkiye - Rusya
Ülker Stadyumu
15 Kasım 2020 Pazar
20:00

Senor'u korumak gibi olmasin ama anlasilan bahane ürütmek bu isin fitratinda var cünkü her yerli hoca da görüyoruz bahane ürütemini.

Senor'u korumak gibi olmasin ama anlasilan bahane ürütmek bu isin fitratinda var cünkü her yerli hoca da görüyoruz bahane ürütemini.

herald var üstat gerçi hidink ve luçeskuda da vardı ama klüp takımlarını çalıştıran yerliler görevinden olmamak için suçu sağa sola atmaya meyillidir, yabancılar ise nasıl olsa gider ülkemde iş bulurum bu hıyarlardan da tazminatımı alırım diye iplemiyor. yerlilerin öyle bir şansı yok. bahane üretmeyen son yerli td 3 kupalı imparator jr en son dövülerek kovulmuştu neticesinde, gittiği her yerde de ekmek köfte dengesine dikkat ederek çalışmalarını sürdürdüğü ve yönetimlere yönlendirilecek gazap oklarını absorbe ettiği içün de taraftarlardan küfür yemeğe devam etmekte

herald var üstat gerçi hidink ve luçeskuda da vardı ama klüp takımlarını çalıştıran yerliler görevinden olmamak için suçu sağa sola atmaya meyillidir, yabancılar ise nasıl olsa gider ülkemde iş bulurum bu hıyarlardan da tazminatımı alırım diye iplemiyor. yerlilerin öyle bir şansı yok. bahane üretmeyen son yerli td 3 kupalı imparator jr en son dövülerek kovulmuştu neticesinde, gittiği her yerde de ekmek köfte dengesine dikkat ederek çalışmalarını sürdürdüğü ve yönetimlere yönlendirilecek gazap oklarını absorbe ettiği içün de taraftarlardan küfür yemeğe devam etmekte

Is kaygisindan dolayi oldugunu pek düsünmüyorum ben. Sonucta bizim ülkede benim tabirim ile "yerli teknik direktör döngüsüne" bir kere giren hoca her türlü is bulabilir cünkü burada kriterler basari falan degil. Onlarca basarisiz teknik direktör var adamlar hala piyasada yer aliyor.

Bu bahane üretme olayi teknik direktörlere has bir durum da degil aslinda, insanimizin cogu böyle. En üst makamdan tut en alt makama kadar özelestiri diye birsey yok ülke de, suclular hep baskalaridir.

Hamza olayina katiliyorum. O aptal herif zamaninda biraz aklini kullansaydi bu kadar kolay postalanmazdi. Yönetimin yanciligini yapacagim diye kariyerini feda etti 3 kupa sonrasi. Biraz agirligini koysaydi taraftar da sahip cikardi kendisine yönetime karsi.

Üst Alt