UEFA Uluslar Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Uluslar Ligi'nde Diğer Maçlar

bahsi geçen takımlarla 10lu gruba düşsek ilk 3e giremeyiz

21241.jpg

Kosova kritik maçta 1-0 önde. Stadları tıklım tıklım dolu. Henüz futbolla tanışalı 3 sene oldu. Bizim 90'lı yılları andırıyor atmosfer. Merak edenler izleyebilir.

Kosova'nın şu başarısına çok seviniyorum be. Böyle futbol açlığı olan ülkeler hep başarılı olsun. Azerbaycan buradan çevirmezse bizle aynı lige gelecekler.

Diğer yanda İskoçya-İsrail maçına bakıyorum.. O maçta da müthiş atmosfer vardı ancak İsrail deplasmanda golü bulunca biraz dindiler.

Kosovayi ben tam o yenilikte gormuyorum

Siyasi sebeplerden arenaya yeni dahil olsalar da futbol hep aktifti , ve bulunduklari lig sebebiyle zaten ekmek takimlarla oynuyorlar

Gecen grupta eslestik ve kusleme gibi dogradik

İsveç, Rusya önünde 1-0 önde ilk yarıyı bitirdi. Bu sonuçla İsveç lider bitirecek.

Kosova-Azerbaycan maçının ilk yarısı da 1-0 bitti. Azerbaycan kazanması lazım.

kosova 3-0 yaptı. Artık Kosova için C liginde diyebiliriz.

Aynı zamanda Belarus-Gürcistan-Makedonya ile beraber 4'lü bir play-off oynayacaklar. Kazanan ülke EURO 2020'ye gidecek.

Bizim C Ligi'nde olmayı garantileyen ülkeler;

Türkiye
Slovakya
Makedonya
Gürcistan
Yunanistan
Belarus
Bulgaristan
Güney Kıbrıs
Kuzey İrlanda
İrlanda
Macaristan
Karadağ

Geriye sadece 3 takım kaldı. Muhtemelen bir tanesi Romanya olacak. Kosova-Azerbaycan maçını Kosova kaybetmezse onlarda gelecek. İsrail-İskoçya maçının sonucuna göre bir takım daha olacak.

Bana göre bu ligin en iyi takımı biziz, hatta açık ara en iyisiyiz.

Takımlar artık kesinleşti denebilir. Kosova-Romanya-İsrail'de bu ligde olacak.

Üst Alt