UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi


Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: MessiYa Ronaldo ve Messi'nin daha uzun yıllar bu ödülü alma şansları olacak. Xavi'ye verilmeliydi..
 
Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: MessiXavi'ye verilseydi keşke. Sonuçta xavi olmadı mı messi de olmuyor :DMessi de haketti tabi :tiphat:
 
Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: MessiMessi'ye cok sevindim Xavi'ye uzuldum ama en cok o Ronaldo'nun popo olusuna sevindim :)
 
Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: MessiRonaldo ve Xavi için cok üzülüyorum. Biri Barca sisteminin beyni, diğeri oynadığı 3 takımda da Avrupa'da deprem etkisi yapmıs bir oyuncu.Ödülü alan uzay topcusunu(!) tebrik ederim. Umarım Barcelona haricinde bir takımda da aynı ödülü alır(veya en azından aday gösterilir).
 
Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messiİki yıldır hak etmediği ödülü alıyor, artık yılın futbolcusu ödülünün de bir manası kalmadı. Geçen yıl Sneijder'in hakkı yendi, bu yıl da hem Xavi hem de Ronaldo'nun hakkı yenildi.
 
Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: MessiMessi seneyede alır.Xavi yada Ronaldo alması gerekir.Ronaldo La Liga gol rekorunu kırdı.Xavi de en iyi sezonunu geçirdi.
 
Üst Alt