UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi

Cevap: UEFA'da Yılın Futbolcusu: Messi

takımlada orantılı zannediyorum. la liga ve cl yi aldılar hepsindede messi var. hepsinde takımının en skorer adamı daha ne olsun.

Cevap: Avrupa'nın en iyi futbolcusu LIONEL MESSI

Lionel Messi Uefa tarafından yılın futbolcusu seçildi.

seçilmese şaşarım zaten... Her sene aynı adaylar arasında gidip gelen birşey oldu.

Bireysel anlamda yılın futbolcusu messi olmamalı, Ronaldo 40 gol atmış üstelik arkasında xavi,iniesta yokken ...

seçilmese şaşarım zaten... Her sene aynı adaylar arasında gidip gelen birşey oldu.

Bireysel anlamda yılın futbolcusu messi olmamalı, Ronaldo 40 gol atmış üstelik arkasında xavi,iniesta yokken ...

Ödülün adı "Bireysel anlamda Yılın Futbolcusu" olmadığı için sorun yok.

Açıkçası bu sene hak ettiğini düşünmüyorum. Ya Xavi almalıydı ya da Ronaldo...

Katiliyorum. Ilk sene aldigi odule bir sey demem ama son 2 sene supheli.

messi ve barca sırf bu tip durumlardan ötürü bende antipati uyandırıyor.

Mesela messi bir maçta çok basit bir pasla asist yapar, oooo messi ne biçim asist yaptı golü atanın hiç becerisi yok nerdeyse golü de asist atmış gibi sürekli messi övülür,

Messi yılın futbolcusu olmasa bile sürekli yılın futbolcusu ödülü alır...

barca 'nın bana göre sıkıcı bakın bana göre diyorum zevkler tartışılmaz, bana göre sıkıcı olan ama nedense herkesin zevk aldığı o pas oyunu benim hem messi'ye hemde barca'ya karşı antipatik bakmamı sağlıyor. Ben kontra atak futbolunu seven birisiyim, barca'nın oyunun en az %70 inde kendi arasında paslaşıp nerdeyse bizim izlediğimiz maçı %70 oranında azaltan oyununu hiç sevmiyorum. Ha diyeceksiniz o zaman izleme kardeşim !!!, barca maçlarında genelde karşı takımı desteklerim ve karşı takımın öne geçip barca'nın o "uzay futbolu" 'na karşı çıkıp 11 kişi savunma yapıp barca dan puan almasını izlemeyi seviyorum ama genelde pek denk gelmiyor, gelince tadından yenmez :D

53 yazar neye göre seçiliyor kardeşim. Ronaldo tek başına herşeyi yaptı, peki ya messinin arkasında kimler vardı :mad:

İki yıldır hak etmediği ödülü alıyor, artık yılın futbolcusu ödülünün de bir manası kalmadı. Geçen yıl Sneijder'in hakkı yendi, bu yıl da hem Xavi hem de Ronaldo'nun hakkı yenildi.

Ben böyle yalan görmedim lan.Ronaldo ve Xavi ne yaptı da hakkı yeniyor ?

CL'nin her aşamasında derbilerde finalde, La Liga'da,Süper kupada hepsinde golü var, çoğunda asisti var.Adamın daha ne yapması gerekir?

Adam hem Şampiyonlar Ligi,hemde İspanya ligini kazanmış.Normal değil mi sence?

Messi'nin arkasında Xavi-İniesta olmayınca ne halt yediğini Copa America ve Dünya Kupasında gördük...
Ronaldo Barcelona'da olsa 20 golün üstüne çıkamaz bence. Real'de sistem onun üstünde, her top ona gidiyor her maç en az 10 tane şut çekiyor. Kafasına göre takılıyor, Barcelona'da yapamaz mesela bunu. Hele son maçlarda herkes Ronaldo'ya gol attırmak için kıçını yırttı. Ayrıca arkasında Mustafa Sarp Ayhan falan oynuyormuş gibi konuşmayın. Xabi Alonso, Mesut vs çok iyi asist yapan adamlar.

Üst Alt