UEFA'dan Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | UEFA'dan Açıklama

vay lan uefa müfettisine de yalan söylediler. merak etmeyin er ya da gec ihrac edecekler sizi

Ben yanarım yanarım şu şike olayı yüzünden Arda'nın gittiğine tüm planımızın alt üst olduguna yanarım

Şike ile yatıp şike ile kalktık hadi taraftarı geç yönetim bile etkilendi Fener düşerse transfer yapmayız düşüncesiyle olan takıma oldu

Eğer şerefsizler kesin şike yaptıysaki yaptı bizde yapalım olsun bitsin buna uğraşmamız lazım

Beklenen bir durum şaşıracak birşey yok.Eğer UEFA men etseydi bu zamanı beklemezdi.

BrkOzk Burak Özkaya

altunterim tarafından@

@altunterim @sozcakici Hürriyet kaynaklı bir haberdi. Aradılar oradaki editör 1 ay önceki haberi tekrar yayına almış.

BrkOzk Burak Özkaya

altunterim tarafından@

@altunterim @sozcakici Bu yüzden bizde haberi kaldırdık. Sorun maraton.com.tr'de değil Hürriyet'in internet sitesinde.

maraton.com.tr yayından kaldırmış haberi..

Ben yanarım yanarım şu şike olayı yüzünden Arda'nın gittiğine tüm planımızın alt üst olduguna yanarım

Şike ile yatıp şike ile kalktık hadi taraftarı geç yönetim bile etkilendi Fener düşerse transfer yapmayız düşüncesiyle olan takıma oldu

Eğer şerefsizler kesin şike yaptıysaki yaptı bizde yapalım olsun bitsin buna uğraşmamız lazım

ardayla ne alakası var?fenerle ne alakası var?ne diyon gardaşım?

Cnn öğlen de aynı şeyleri söylüyordu.

Yav nolursa olsun şu mahkeme kararı mı ne artık sonuçlanınca herkes ektiğini biçer eğer suçlu çıkarlarsada rakiplerine tazminatlarınıda öderler paşa paşa dönerler.Suçları varsa tarihlerinin en büyük hatalarını yaptılar katılarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt