UEFA'dan Cüneyt Çakır'a Destek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vida'nin pozisyonu net accidental handball oluyor. Cok kisa mesafeden, topu en basta gormezken, elini cekmeye calisan bir oyuncunun eline top gelmesi duduk calinabilecek bir sey degildir. Accidental handball gol olursa sayilmiyor ama bunun disinda duduk de calinmiyor.

Onyekuru'nun pozisyonu zor, ama orada faul anini dogru belirlemek onemli. Necip faulu yere duserken degil, yere dustukten sonra Onyekuru'nun onune dogru bacagiyla hamle yapinca gerceklestiriyor. O noktada Onyekuru coktan eliyle oynamis bile. Bu da Onyekuru'nun ne derecede beyinsiz olduguna dair doneler sunuyor.
Yediğimiz golde verdiği penaltıya benzer olduğu için Vida'nın eline vermeliydi diyorum aslında. Gerçi Eren o kadar yakın değildi.

Faul Onyekuru düşmeden önce yapılıyordu diye hatırlıyorum izlemem lazım tekrar. Beyinsiz olduğu konusunda hemfikiriz hala niye oynatılıyor anlamıyorum.

Zaten Cüneyt'in fazla vukuatı yok bu sezon ki ben de Avrupa'da iyi yönettiğini düşünüyorum. Türkiye'de kötü yönetiyor ama niyetini sorgulamak için elimizde fazla done yok şimdilik..

VAR'dan dolayı hakemlerin niyetini az çok görüyoruz onu belirtmek istedim sadece ahbab genel bir şeydi yani Cüneyt özelinde değil..

Yediğimiz golde verdiği penaltıya benzer olduğu için Vida'nın eline vermeliydi diyorum aslında. Gerçi Eren o kadar yakın değildi.

Faul Onyekuru düşmeden önce yapılıyordu diye hatırlıyorum izlemem lazım tekrar. Beyinsiz olduğu konusunda hemfikiriz hala niye oynatılıyor anlamıyorum.

Zaten Cüneyt'in fazla vukuatı yok bu sezon ki ben de Avrupa'da iyi yönettiğini düşünüyorum. Türkiye'de kötü yönetiyor ama niyetini sorgulamak için elimizde fazla done yok şimdilik..

VAR'dan dolayı hakemlerin niyetini az çok görüyoruz onu belirtmek istedim sadece ahbab genel bir şeydi yani Cüneyt özelinde değil..

Yani bence Cuneyt geriye kalan Turk hakemlerden farkli acik ve net sekilde. Evet yurt disindaki akici oyunu burada goremiyoruz ama bu futbolcularimizla da alakali. Oyunu sik sik durduruyor hakemler ama topcularimiz da sik sik faul yapiyor yani.

Eren barajdaydi yav yeterince uzak. Topu goruyor sirtini goruyor kolunu aciyor. Kimpembe'nin pozisyonunu animsatir nitelikte.

Onyekuru pozisyonu gri gercekten, faul anini Necip'in yere yatinca oyuncularin birbirine temas ettigi an olarak sayarsak penalti cikmasi gerekirdi. Yalniz bence faul ani Necip'in yerde bacagini oynattigi andi, o zaman da Onyekuru coktan elle oynamisti.

Nihayetinde "Yuh bunu izleyip o dudugu nasil oyle caldin" denebilecek bir adam degil Cuneyt. Diger her hakem icin boyle bir pozisyon var ama.

Not: Onyekuru oynuyor cunku takimda baska sol kanat yok. Bu islevsiz 4-3-3'ten vazgecsek fena olmaz.

Haydaaa

Muhtemelen bir baltaya sap olamadigindan kuyruk acisi ceken, taraftarlik adi altinda ulkemizin hakemlik konusunda yetistirdigi sayili degerlerinden birine ortaya kanit bile sunmadan satasan, bu baglamda kontrolunu yitirmis bir sekilde saga sola salyalar sacarak insanlarin taraftarligini sorgulama gafletinde bulunan vasifsizlar var burada
Garry Rodrigues'in pozisyonuna sari kart veren bir sahsiyetin derhal hakemlik kariyeri bitirilmeliydi.

Akhisar macindaki pozisyonu mu diyorsun? Yine gri bir pozisyon, sari kart karari ise kabul edilebilir olmakla birlikte kirmizi da cikabilirdi evet.
Neresi gri pozisyon birader?

Adam son stoperi gecmis en yakinindakine en az 10 metre fark atmis indiriliyor 10000% kirmizi kart

Savunacam diye sacma sapan argumanlarla geliyorsunuz.

Besiktas macinda penaltimizi vermeyen herif ayrica.

Bir bok olmaz kimse sevmiyor avrupada zaten bu hakemi.

Neresi gri pozisyon birader?

Adam son stoperi gecmis en yakinindakine en az 10 metre fark atmis indiriliyor 10000% kirmizi kart

Savunacam diye sacma sapan argumanlarla geliyorsunuz.

Besiktas macinda penaltimizi vermeyen herif ayrica.

Bir bok olmaz kimse sevmiyor avrupada zaten bu hakemi.

Avrupa'da kimin sevip kimin sevmedigini nasil olcuyorsun? Besiktas maci pozisyonlarina dair goruslerimi yukarida gorebilirsin.

Rodrigues'e faul yapildigi anda kaleye daha yakin olan bir Akhisarli oyuncu var, Rodrigues caprazda.

@Hamza Gölbaşı Cücü'yü savunmak için baya saçmalamışsın tebrik ediyorum seni.

Neye katilmiyorsun soylediklerimden

Camur at izi kalsin

Ha bak o maçı unutmuşum ben. Net kırmızı olmalı idi..

After the International Board's reform, which will kick in from Euro 2016, there will be new rules regarding fouls and red cards.

A foul on a running striker committed by the last man of the defence will no longer result in a direct red card and suspension, unless the foul is violent or consists in a hand-ball in the box. As long as the foul is judged to be an honest attempt at taking the ball, the defender will only be shown a yellow card.

Son adamsan ve bile isteye sadece durdurmak icin mudahale ederek ceza sahasi disinda rakibini durduruyorsan kirmizi yiyorsun. O pozisyonda Dany'nin son adam olmasi durumu da, yaptigi mudahalenin "honest attempt" olup olmamasi da muglak durumlar.

After the International Board's reform, which will kick in from Euro 2016, there will be new rules regarding fouls and red cards.

A foul on a running striker committed by the last man of the defence will no longer result in a direct red card and suspension, unless the foul is violent or consists in a hand-ball in the box. As long as the foul is judged to be an honest attempt at taking the ball, the defender will only be shown a yellow card.

Son adamsan ve bile isteye sadece durdurmak icin mudahale ederek ceza sahasi disinda rakibini durduruyorsan kirmizi yiyorsun. O pozisyonda Dany'nin son adam olmasi durumu da, yaptigi mudahalenin "honest attempt" olup olmamasi da muglak durumlar.
Kuralı biliyorum. Bu paylaştığın yazıda da söylendiği gibi topu almaya yönelik honest 1 attempt varsa sarı veriliyor. Formadan çekme durumu özellikle belirtilmemiş ama eylemin topla alakası olmadığı için honest attempt diyemeyiz sonuçta. Dany formadan çekmedi mi doğrudan adamı durdurmaya yönelik müdahale yani nasıl muğlak oluyor? Ben mi yanlış hatırlıyorum yine yav..

Kuralı biliyorum. Bu paylaştığın yazıda da söylendiği gibi topu almaya yönelik honest 1 attempt varsa sarı veriliyor. Formadan çekme durumu özellikle belirtilmemiş ama eylemin topla alakası olmadığı için honest attempt diyemeyiz sonuçta. Dany formadan çekmedi mi doğrudan adamı durdurmaya yönelik müdahale yani nasıl muğlak oluyor? Ben mi yanlış hatırlıyorum yine yav..

Formadan cekmedi eliyle Rodrigues'in pazisini tuttu, elinin disiyla yapsa faul bile olmayacakti zaten ki dunyanin baska hicbir yerinde faul calinmayacak bir pozisyondur

Üst Alt