UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Cevap: UEFA'dan Galatasaray'a İyi Haber!

Antu'dan bir alıntı. Kanım dondu:

SerhatK - 17.06.2012 10:49

Bu sene avrupadan ceza almazsak bile şampiyonlar ligine girebileceğimizi mi zannediyorsunuz ? uefanın ön eleme maçlarına atayacağı hakemler adım attırmaz futbolculara. uefa´yı kafa kola almışlar artık yapacak birşey yok.

Oyun belli geçen sene ts şampiyonlar ligine alındı tek başına parayı aldı bu sene sıra 6s´de onlar tek başına parayı alacak.

Seçilmiş iki takım var 6s ve ts. Bunlar destekleniyor‚ ön planda olması sağlanıyor. Sebebi ise malum.

Normal bir adamı zorlasan bunu düşünmez düşünemez ama bunlar normal değiller.

Yukardaki Angut un yapmış olduğu yoruma gülmekteb yarıldım. Bunlarda nasıl bir psikoloji var merak ediyorum. Zaten tüm Dünya insanlığı birleşmiş Feneri var bitiririzin derdinde Tüm hakemler GS li ve UEFA lı =)) Allah bunların sonun hayır etsin.

Bizim derdimiz bitti. UEFA artık feneri ister sevsin isterse ... bize ne ;) aralarına girmeyelim. Biz temimiz ve ŞL deyi. Transferleri bekliyorum.

fifa da bize ellemeyecek sadece fb yi süresiz men edecek bakın görün tabi sivas,eskişehir,ibb,gençlerbirliği içinde aynısı olur beter olsunlar

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Mehmet Ufuk Özerten, Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nden (UEFA) Galatasaray ve Trabzonspor'un Avrupa kupalarında yer alacağına yönelik yazının federasyona ulaştığını söyledi.

Mehmet Ufuk Özerten AA muhabirine, UEFA'dan elektronik postayla bilgi geldiğini belirterek, ''UEFA'dan Galatasaray ve Trabzonspor ile ilgili bilgi federasyonumuza ulaştı. Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde, Trabzonspor ise Avrupa Ligi'nde mücadele edecek'' dedi.

FENERBAHÇE KONUSU

Fenerbahçe'nin belgelerinin incelemesinin devam ettiğini anlatan Özerten, şunları söyledi:

''Fenerbahçe'nin de Avrupa kupalarına gideceğine inanıyorum. Sadece Fenerbahçe'nin evrakları çok olduğu için incelemesi devam ediyor. Evrakların çeviri ve incelemesi zaman alıyor. Bu nedenle geciktiğini düşünüyorum. Türk futbolu için elimizden geleni yapıyoruz. Sonucu beklemek zorundayız. En azından Cüneyt Çakır Avrupa Şampiyonası'nda maç yönetebiliyor. Avrupa Şampiyonası öncesi (A) Milli Futbol Takımımız, şampiyonaya katılan ülkelerle hazırlık maçı yaptı. Bunun mutluluğunu yaşamalıyız.''

Ya, birisi cikip sunlara bir tokat atsinda kendilerine gelsinler be...TFF ve Fenerbahce ayni icki icmis, ayni kafayi bulmuslar. Sacmaliga bak...

Kendilerine kafanız çok güzel güle güle kullanın der, neyin kafasını yaşadıklarının araştırılamasını rica ederim.Polyannacılık bu yıl moda mı?

Üst Alt