UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men


Gaziantepspor ve Bursaspor'da Avrupadan 1 Yıl Men Edildi !Gaziantepspor ve Bursaspor'da Avrupadan 1 yıl men edildi.Ntvspor.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenAntep zaten çoktan almıştı men cezası yeni değil.

Ama Bursa ne alaka onu anlamadım.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menulan suruclu

batirdin antepi

yaziklar olsun antepli zenginlere

tüh
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenBombalar patlıyor, (eski haber de olsa) finali fenerle yaparlar umarım. Çöle bi 8 sene
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menantepi biliyoduk zaten men yemişti daha önce onlar da bursaya şaşırdım doğrusu..
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menfırat günayer ‏@firatgunayer

Önemli !!!! Bursaspor,2007-2008 sezonunda kadrosuna kattığı Collins Mbesuma'nın bonservis sorunu nedeniyle Avrupa Kupalarından men edildi

Bursa'nın sebebi buymuş. UEFA iyice sinirlendi sanırım :eek:
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenHadi BJK'nin davası vardı da bunlar nereden çıktı şimdi?
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menuefa bovling topunu fırlattı,hem de faso vererek,kukalar devrilmeye başladı,bakalım kaç kuka devrilecek..bekliyoruz..
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenBunlar tamamen gözdağı amaçlı bence,eğer şikeye gerekli cezaları vermezseniz adı geçen bütün kulüplere ceza veririz demek istiyorlar.Yüzsüz tüpçü ve ekibininde istediği bu zaten.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenOy oy oy ...... Ardı ardına patlıyor bombalar.Feneri kurtarmak adına yaktılar TURK sporunu.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menbeyler yalnız pek bu men etmeler mali sebeplerden dolayıya benzemiyor sanki mali sebepleri kullarak şike gözdağı vermişler gibi..
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenTüm takimlara men ozaman hikaye ( Insallah).

Niye tek tek versinlerki (inanmak istiyorum)?Üzüldümü? Hayir.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Menbursayı severdim yazık oldu ama usulsüzlük yaptılarsa da çeksinler cezalarını.
 
Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl MenBakalım bizi anadolu klüpleri içinden en iyi kim temsil edecek. Bence bunu sormalıyız
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt