UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men

Cevap: UEFA'dan Gaziantepspor ve Bursaspor'a 1 Yıl Men

Tribun Dergi ‏@tribundergi

İbrahim Yazıcı: "Olacak is degil. Hicbir yerde hicbir davamiz olayimiz yok. Niye ceza aldik bilemiyoruz."

Uefa sıra dayağına dizdi.Arada suçu olmayan bursa da kaynadı.Uefa kime vuracağını şaşırdı heralde :D

[video=youtube;lBOnIyukswY]https://www.youtube.com/watch?v=lBOnIyukswY[/video]

Verin hepsine cezayı :D Avrupada Karabüksporum temsil etsin Galatasarayımla bizi :D Cernat dan mükemmel bir ara pası sheltondan inanilmaz bir depar kaleciyle karşı karşıya verdi pasını Lua Lua ve GoooooooooLLLL :D

eskişehirin kadrosu ve hocası iyi diyebiliriz iş yaparlar bence ibb de de oturmuş bir düzen var carvalhal bozmazsa eğer onlarda avrupada iş yapar..

ben bir eskişehirli olarak sevindim. Ama eses'in de başkanı kolpa, beleşçi. Para vermeden oyuncu almanın peşinde. Habere en çok o sevinsede transfer yapmaz o çakal.

Bursa ya üzüldüm,avrupa liginde iş yapabilirlerdi.Şikeye karşı duran tek anadolu takımı ayrıca bize nefreti olmayan bi kulüp.Başarılı olmalarını istiyodum bu sene özellikle BJK ve FB gitmeyeceği için.Artık hayırlısı olsun ne diyelim.

Es es le ibb'nin gidecegini kim söyledi daha sike cezaları verilmedi bunlar maddi disiplinsizlikler..

Kısaca UEFA Demirören'e ayağını denk al diyor. Şikeye karışan takımlara ceza vermeyip, bizi hafife alırsanız gerekeni yaparız diyorlar.

Beşiktaş ve Antep'de Yıldırım Demiören yüzünden ceza aldı.

Bursa'nın cezası CAS'dan döner.. UEFA fıraat bu fırsatken yardırıyor.. Sudan sebep şeylere bile ceza vermiş.

Antep pis girdi. Avrupaya nezaman katılırsa ceza ozaman geçerli olacak.

Kim suçluysa cezasını çeksin, biz de yaptıysak cezamızı çekeriz.

Msumba transferine 1 yıl men veren UEFA Feneri bişey yapar ama ne yapar onun adını koyamadım gitti :D

Üst Alt