UEFA’dan Men Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA’dan Men Yok!

cl.jpg

SON DAKİKA! Mustafa Cengiz: UEFA, Avrupa kupalarına katılmak için herhangi bir engelleme olmayacağını bize söyledi.

Mustafa Cengiz: "Az önce UEFA’dan bir telefon geldi; sağlıklı bir haber. Önümüzdeki sezon Avrupa Kupaları'na katılmak için herhangi bir ceza veya engel yok. İnşallah gelecek sezon Avrupa’da yer alacağız. Buradan Türk spor camiasına müjde veriyorum."

Mustafa Cengiz: "Önümüzdeki günlerde Cenevre’ye gideceğiz ve UEFA ile taahhüt sözleşmesi yapacağız. UEFA’nın birtakım talepleri olacak. Bunları yerine getirme amacıyla taahhüt yapacağız."

Mustafa Cengiz: "UEFA doğruları gördü. Galatasaray bir dünya markası ve bizim Avrupa kupalarına gitmemizi engellemedi. Camiamıza hayırlı olsun. Allah utandırmasın."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafa-cengiz-galatasaray-baskan-adayligini-acikladi-403086-5.jpg

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GSTV'de önemli açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'nın Galatasaray ile ilgili herhangi bir men cezası vermediğini açıkladı. "GSTV'ye ilk kez iniyorum, bunun da bir sebebi var: UEFA'dan bir haber aldım, Avrupa kupalarına katılma için bir engellememiz bulunmuyor. Galatasaray önümüzdeki yıl, Avrupa kupalarına katılacak. UEFA bize ceza vermedi."

İşte UEFA'nın Galatasaray kararı - Futbol

Üst Alt