UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi


hyNu2.jpg
UEFA, şike soruşturması kapsamında TFF’nin alacağı kararlar hakkında açıklama yaptı.Devamı GSCimbom Portal'da ...
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballTFF'nin bu konuyla alakalı gerekli yaptırımlar uygulayacağına kesinlikle inanıyoruz .:sopa:
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballAçıklamanın gününe saatine ve sıralamasına bakın reyesler ... Adamlar takip ediyor olm :D
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish Footballarkadaşlar ingilizcesi iyi olan bir renktaşımız tam çeviri yapabilir mi .translate le olmadı.ingilizcem orta şekerli ama bazı cümleleri tam anlayamadım
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballNtvspor Son dakika UEFA : "TFF'nin bu ciddi konuyla ilgili gerekeli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz."Seve seve.
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballBomba gibi. Gerekli yaptırımların ne olduğunu herkes biliyor. TFF sıkıştı.
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballUlan hep umutlanıyoruz küme düşme olacak diye.Mutlaka hemen ardından kötü bir haber geliyor.
 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballBuradan 2 mana cıkartılabilir;1-Uefa TFF ye karışmayacak ama gereken yapılmazsa Avrupadan men gibi cezalar verecek.2-Uefa daha önceden Yunanistana v.b. ülkelere yaptıgı gibi,Federasyonun işine karışmayacak,olayları dısarıdan takip edecek ama gereken yapılmazsa devreye girip şikede adı gecen kulüplere 1 degil belki 2-3 küme düşme cezası ve Avrupa kupalarından 3-5 yıl men cezası verecek.Ayrıca TFF yi görev zafiyeti nedeniyle işine son verecek.

 
Cevap: UEFA Satement on Tukish FootballTff nin vereceği kararlara karışmicaklarını, UEFA nın yerel yönetimlerin kararlarına karışmadıklarını.

TFF'nin bu ciddi konuyla ilgili gerekeli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz gibi şeyler yazmışlar.
 
Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama GeldiTFF’nin bu ciddi konuyla ilgili olarak gerekli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz.
 
Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama GeldiAyrıca;

Uefa şike sahaya inmiş mi,şike var mı v.b. şeylere bakıyorlardır.Eger göz göre göre şike sahaya inmemiş deyip,eksi puan cezası verirse TFF,Uefa hic te tatmin olmaz.Şu anda her şeyden haberi vardır onların;)
 
Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldison paragraftaki açıklamayı tam çeviremedim.Yardım bekliyorum :D:D
 
Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama GeldiUefa:"Şike yapan takımlar acilen toplanmalı ve küme düşüp düşmeyeceklerine karar vermeli."

Uefa:"Bir kereden bişey olmaz,bu seferlik affedilsin."Kısaca bunları söylemişler:sad007:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt