UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

hyNu2.jpg

UEFA, şike soruşturması kapsamında TFF’nin alacağı kararlar hakkında açıklama yaptı.

Devamı GSCimbom Portal'da ...

Cevap: UEFA Satement on Tukish Football

TFF'nin bu konuyla alakalı gerekli yaptırımlar uygulayacağına kesinlikle inanıyoruz .

:sopa:

Açıklamanın gününe saatine ve sıralamasına bakın reyesler ... Adamlar takip ediyor olm :D

arkadaşlar ingilizcesi iyi olan bir renktaşımız tam çeviri yapabilir mi .translate le olmadı.ingilizcem orta şekerli ama bazı cümleleri tam anlayamadım

Ntvspor Son dakika UEFA : "TFF'nin bu ciddi konuyla ilgili gerekeli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz."

Seve seve.

Bomba gibi. Gerekli yaptırımların ne olduğunu herkes biliyor. TFF sıkıştı.

Ulan hep umutlanıyoruz küme düşme olacak diye.Mutlaka hemen ardından kötü bir haber geliyor.

Buradan 2 mana cıkartılabilir;

1-Uefa TFF ye karışmayacak ama gereken yapılmazsa Avrupadan men gibi cezalar verecek.

2-Uefa daha önceden Yunanistana v.b. ülkelere yaptıgı gibi,Federasyonun işine karışmayacak,olayları dısarıdan takip edecek ama gereken yapılmazsa devreye girip şikede adı gecen kulüplere 1 degil belki 2-3 küme düşme cezası ve Avrupa kupalarından 3-5 yıl men cezası verecek.Ayrıca TFF yi görev zafiyeti nedeniyle işine son verecek.

Tff nin vereceği kararlara karışmicaklarını, UEFA nın yerel yönetimlerin kararlarına karışmadıklarını.

TFF'nin bu ciddi konuyla ilgili gerekeli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz gibi şeyler yazmışlar.

Cevap: SON DAKİKA | UEFA'dan Şike Davası İle İlgili Açıklama Geldi

TFF’nin bu ciddi konuyla ilgili olarak gerekli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz.

Ayrıca;

Uefa şike sahaya inmiş mi,şike var mı v.b. şeylere bakıyorlardır.Eger göz göre göre şike sahaya inmemiş deyip,eksi puan cezası verirse TFF,Uefa hic te tatmin olmaz.Şu anda her şeyden haberi vardır onların;)

son paragraftaki açıklamayı tam çeviremedim.Yardım bekliyorum :D:D

Uefa:"Şike yapan takımlar acilen toplanmalı ve küme düşüp düşmeyeceklerine karar vermeli."

Uefa:"Bir kereden bişey olmaz,bu seferlik affedilsin."

Kısaca bunları söylemişler:sad007:

Üst Alt