UEFA'dan Türk Kulüplerine Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Türk Kulüplerine Açıklama

Cevap: UEFA'dan Türk Kulüplerine Açıklama

eveeetttttt...

UEFA'nın bu acıklamasıyla, Ünal Aysal'ın bugün ki acıklaması arasında ne fark var?... hic...

ikisi de aynı seyi söylemis... federasyona güveniyoruz... ancak süreci hızlandırın... delilleri elde edin ve kararınızı verin...

simdi TFF'nin de UEFA'yı disiplin kuruluna vermekle tehdit etmesini bekliyorum... diger kulüplerinde UEFA'yı elestirmesini ve kınamasını bekliyorum...

yer mi?...

ıııı ııhhhh...

türk futbolunu büyük bir atesin icine attılar... veriyorlar kömürü alttan...

İddianamenin geçerliliği yoktur FFF için. İddiadır çünkü o. Eğer gerçekliği kabul edilse iş hakime gitmez yani.

Belgeler gönderilmeli FFF'ye. Yoksa iş zor.

Kotu haber. Uefa diyorki biz takip ediyoruz olayi ve TFF'e guveniyoruz. Delillerin TFF'ye gondermesinden cagrida bulunuyor.

TFF delil belge istemiyorki yoksa zaten kendisi isterdi, umrunda degil TFF'nin. Kisacasi UEFA'da iddianameyi beklemeye razi.

Unal baskan'in aciklamasindan farki nedir hadi soyleyin bakalim eyyy anadolunun ezik klupleri.. hadi destek versenize tff'ye..

arkadas bu lig bu sekilde baslamasin avrupa'ya da kimse gitmesin cunku cok rezil olacagiz cok uefa bunu cok guzel sekilde belirtmis..

TFF yiyorsa UEFA'yı da kına,başkanımızın açıklamasının başka versiyonunu söylemiş.

Eğer ligin ortasında belgelerle suç sabitlenirse bu men cezası ömür boyu mu yoksa, o sezon için bir men cezası mı ?

TFF elimizde hiç bir belge delil yok bu yüzden bir karar veremiyoruz gibisinden açıklamayla oyalıyor uefayı şaka gibi

temennim odur ki eksiksiz şekilde şunlar olsun:

1) fenerbahçe bu sene düşmesin

2) fenerbahçe şampiyonlar ligine gitsin

3) fenerbahçe şampiyonlar ligi maçlarına başlasın

4) fenerin şikesi tamamen ispatlansın

5) fener şampiyonlar liginden ihraç edilsin

6) bütün avrupa bu olayı tamamen duysun

7) önümüzdeki sezon şike ispatından sonra fener için amaçsız sadece sezonun bitmesini bekleyerek geçsin,

8) ondan sonraki sezon bankasyada -30la başlasın

9) şampiyonlar liginde iyi bi tokmaklanmış olsun

10) bankasyaya düşeceği için oyuncular bala beleşe gitsin durmak istemesin

11) aziz içerde sürüm sürüm versiyonları arttırarak yatsın ve dazlak birine denk gelsin

12) tff,aziz,ilhan,manisa ve bilimum kişiler akıllı olsun

13) yorlamam bu kadar maddeler arttırılabilir.

14) saygılar.

Fener'in sampiyonlar ligine katilmasini istemiyordum. Ama bu aciklamadan sonra artik katilsinlarda gorsunler.

:lol:

bu herifler yüzünden belki de tüm türk takımları men edilecek

ölün yaa ölün geberin :mad:

Cevap: Son Dakika: Uefa'dan Beklenen Açıklama Geldi

Çok iyi oldu bu, emniyet belgeleri paylaşsın TFF ile de sonra görelim kim kimi bağlıyor kim kimi bağlamıyor.

yahu emniyet niye belgeleri tff ya paylasmiyor ben bunu anlamadim belgeleri tff nin yetkili kisilerine paylasabilir sadece bu bu bu var diye.. belgeleri illaki tv de basinda carsav carsav gostermeye gerek yok ki sonucta tff da turkiyenin bir kurulusudur resmi bir makamdir yoldan gecen birilerine gostermiyolar ki

bu isin kisa sure icinde halolmasi icin en kisa zamanda sike belkgelerini gostermeleri lazim tff ya

--gayet net mesaj vermişler,şike sabitlenirse ağzınıza ederiz demişler

hele şükür ilk açıklama geldi .gözdağı bu. çok fena şeyler olacak.

Cevap: Son Dakika: Uefa'dan Beklenen Açıklama Geldi

yahu emniyet niye belgeleri tff ya paylasmiyor ben bunu anlamadim belgeleri tff nin yetkili kisilerine paylasabilir sadece bu bu bu var diye.. belgeleri illaki tv de basinda carsav carsav gostermeye gerek yok ki sonucta tff da turkiyenin bir kurulusudur resmi bir makamdir yoldan gecen birilerine gostermiyolar ki

bu isin kisa sure icinde halolmasi icin en kisa zamanda sike belkgelerini gostermeleri lazim tff ya

TFF dede şüpheli adamlar varmış, ondan.

iyi iyi... Uefa takip ediyor önemli olan bu. Öyle durduk yere açıklama yaptığını görmedim ben Uefa'nın baya ciddi kurum.

Uefa Türkiye de şu sıralar kulüplerin,kişilerin ve futbolcuların karıştığı şike iddialarının tamamen farkındadır.Uefa olarak iddiaları günlük olarak takip ediyoruz ve konuyla ilgili tff ile iletişim içerisindeyiz.

Konunun çok karışık olduğunun farkındayız ve konu tff ye ve yargıya intikal ettiğinden,potansiyel sonuçlar hakkında şimdilik yorum yapamıyoruz.

Uefanın tüzük ve yönetmeliklerine göre,soruşturmaya karışmış kulüpleri turnuvalara kabul etmemek gibi bir durum bulunmamaktadır.

Ancak eklemek isteriz ki Bu turnuvalara katılacak takımlar şike olaylarına karışmadıklarını kanıtlamak zorundadırlar.

Adaletin yerini bulması için en kısa zamanda,delillerin tff ye ulaştırılmasını istiyoruz.

Uefa olarak özellikle bir konunun altını çizmek istiyoruz.Eğer turnuvalarımızdaki takımların daha sonradan şikeye karıştıkları ispatlanırsa,bu kulüpleri istediğimiz zaman men etme hakkımız elimizde bulunmaktadır.

Çevirebildiğim kadar çevirdim.

:happynew:

Hadi bunu da kinayin lan serefsizler.

Üst Alt