GSC Portal UEFA'nın Galatasaray Kararı Haziran'da Açıklanacak!

Selim Aydemir

Parçalı Üye
En cok bu konuyu merak ediyorum. SL cok özledim. Karar simdi ne zaman aciklanacak? 11 Mayis mi yada haziran ayinda mi?

Fatih Işık

Fernando Francisco Reges
Tecrübeli Üye
adamlar bize ceza kesti yine uymadık şartlarına sağlam bir ceza verebilirler. sadece ligin kaderini etkilememek için hükmü erteliyorlardır. fener lige havlu attığı halde ikinciliğin peşini bırakmıyor

Ömer Elibol

Parçalı Üye
bitek bizemi kesiliuo bu cezalar kim uyuyo ya

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Çelik

Şef Gümüş Kıvrım
adamlar bize ceza kesti yine uymadık şartlarına sağlam bir ceza verebilirler. sadece ligin kaderini etkilememek için hükmü erteliyorlardır. fener lige havlu attığı halde ikinciliğin peşini bırakmıyor
Bence CL’e direk katılım hakkı kazanırsak oradan gelecek parayla biraz toparlanacağımız için kesmezler ama 2. olup ön elemeye düşersek patlatırlar 2 yılı. Onun için bekliyorlar. Ancak dediğin de ihtimal dahilinde. Beklemekten başka çaremiz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Işık

Fernando Francisco Reges
Tecrübeli Üye
Bence CL’e direk katılım hakkı kazanırsak oradan gelecek parayla biraz toparlanacağımız için kesmezler ama 2. olup ön elemeye düşersek patlatırlar 2 yılı. Onun için bekliyorlar. Ancak dediğin de ihtimal dahilinde. Beklemekten başka çaremiz yok.

uefa top class takımların bile gözünün yaşına bakmamış fişi kesmiş bir kurumdur. ki bunların arasında top yerine parayla oynayan kulüpler de vardı . yalnız şu aşamada hükmü açıklamanın zamanlama hatası olduğu aşikardır. yoksa bizim ön eleme oynamamız umurlarında bile olmaz . sana ceza verdim uslanmadın gel buraya bakalım deme ihtimalleri hiç de az değil.

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Moderatör
Tamam ceza yiyoruz . Sezon + Secim sonucu beklenmek isteniliyor..

Mehmet Çelik

Şef Gümüş Kıvrım

uefa top class takımların bile gözünün yaşına bakmamış fişi kesmiş bir kurumdur. ki bunların arasında top yerine parayla oynayan kulüpler de vardı . yalnız şu aşamada hükmü açıklamanın zamanlama hatası olduğu aşikardır. yoksa bizim ön eleme oynamamız umurlarında bile olmaz . sana ceza verdim uslanmadın gel buraya bakalım deme ihtimalleri hiç de az değil.
Umarım yaşanmaz dediğin. Ancak Pana’ya hiç acımadan verilen 3 yıllık men insanı ciddi manada düşündürüyor. Gelecek bir ceza olası bir şampiyonluğa ciddi manada gölge düşürür. Çünkü maddi bir getirisi olmayacak, Türk lirası zaten artık bir kağıt parçasından ibaret oldu dünyada, federasyondan gelecek para da katkı sağlamaz.

Selim Aydemir

Parçalı Üye
Yeter ki men ve transfer yasagi gelmesin. Fener gibi 3 yil bütce kücümseme cezasi gelsin. En azindan Eren gibi Tolga gibilere 2-3 milyon yillik maas vermeyiz böylece.

Şu karar açıklansa da teitterdan Turgay demire okkalı bi tweet atsam. Şu an sadece onu bekliyorum ?