UEFA'ya Eksik Kadro Vermek Zorunda Kalabiliriz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'ya Eksik Kadro Vermek Zorunda Kalabiliriz

UEFA A listesinde 4'ü altyapıdan olmak üzere 8 Türkiye'den yetişmiş oyuncu bulundurma zorunluluğu var. (96 sonrası doğumlu altyapı oyuncuları B listede olabiliyor.)

Şu anda A Takım kadrosunda Türkiye'den yetişmiş oyuncular. (A)=altyapı

Ahmet Çalık
Serdar Aziz
Selçuk İnan
Emrah Başsan
Cenk Gönen
Semih Kaya (A)
İsmail Çipe (A)
Oğuzhan Kayar
Eray İşcan (A?)

Eray bildiğim kadarı ile 21 yaşından önce 2.5 sene kaldığı için altyapı statüsünde değil. Eğer durum böyle ise Eray'ın yerine İsmail yazılsa bile 2 altyapı oyuncusu eksik oluyor. Eğer eski altyapı oyuncularımızdan biri transfer edilmezse A listesine en fazla 23 oyuncu yazılabilir. (B listesinden oyuncu eklenip 25'e tamamlanabilir ama anlamsız olur.) Emre Tosun ve R. Burak Yılmaz var kiradan dönen, ancak sezon başı antrenmanlara çağrılmadılar. Bu durumda FT döneminde yapılan Aydın Yılmaz hamlesi gibi bir transfer yapılabilir.

Son düzenleme:
s-51ebc8e978cd4a5e46641c3cdd6e382c8f986e7c.jpg

Su an:

Free oyuncular (15)

Muslera

Koray
Hakan
Carole
Linnes
Tarik
Cavanda
Donk

De Jong
Tolga

Yasin
Sneijder

Rodrigues
Sinan

Eren

Turkiye trained (7)

Cenk

Serdar
Ahmet

Selcuk
Umut

Emrah
Oguzhan

Altyapi trained (3)

Eray
Ismail

Semih

soyle bisey iyi olur

Muslera

Sag bek
Sol bek
Linnes
Carole
Stoper

Tolga
Orta saha
Orta saha

Yasin
Kanat

Sneijder

Rodrigues
Sinan

Forvet
Eren

16 ediyor

Turkiyeden

Serdar
Ahmet

Selcuk

3

Altyapidan

Eray
Ismail

Semih

buda 3

so bunun ustune ilk kategoriye 1 adam daha ekleyip (hakan da olabilir transfer olmazsa) digerlerini de 5 -3 ya da 6 - 2 yapabiliris

Ben şunu merak ediyorum bilen varsa bilgilendirsin
1. Tur için verdiğimiz listeyi ikinci eleme turunda sil baştan yapabiliyor muyuz yoksa 3 5 oyuncu editleme hakkımız mı var

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben şunu merak ediyorum bilen varsa bilgilendirsin
1. Tur için verdiğimiz listeyi ikinci eleme turunda sil baştan yapabiliyor muyuz yoksa 3 5 oyuncu editleme hakkımız mı var

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Transfer sezonunda olduğumuz için ve uefa kupası/şampiyonlar ligi grup aşamasında olmadığımız için evet. Sınırsız oyuncu değişebilir.

Oha 96 sonrasını bilmiyordum çokta önemli olay değil eksik liste veririz bi boka yatamayan bir sürü oyuncumuz var

Ozan kabak,atalay veya yunus. Bunlardan en az birisini kadroda tutarız artık. Ozan ve atalay dan birisi veya ikisini birden alırdım A takım listesine.

Üst Alt