Ufuk Ceylan Galatasaray'da !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FLAŞ! Manisaspor, transferin son gününde kaleci Ufuk Ceylan'ı Galatasaray'a sattı. Yönetimin sözleşmesini uzatma teklifini kabul etmediği için kadro dışı bırakılan ve sezon başından bu yana takımdan ayrı çalışan 22 yaşındaki file bekçisi, dün iki kulüp arasında yapılan görüşmeler sonunda sarı-kırmızı kulübe transfer oldu.Galatasaraylı yöneticilerin, ismi uzun süredir gündemde olan Ufuk için bugün Manisaspor'a kaleci Aykut ya da Orkun'dan birini, ayrıca Yaser, Mehmet Güven ve bir miktar para önerdiği öğrenildi. Manisalı yöneticiler teklifi Ankara'da bulunan Teknik Direktör Mesut Bakkal'a iletirken, Bakkal'ın önerilen isimleri onayladığı, kaleci tercihini de Orkun'dan yana kullandığı bildirildi.Kaleci Ufuk'un imza yetkisini elinde bulunduran Menajer Ahmet Bulut'un ön sözleşmeyi imzaladığı, genç kalecinin de ilk uçakla İstanbul'a gideceği belirtildi.Kaynak : DHA
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daGereksiz bir transfer olması bir yana 750 bin Avro+Yaser çok fazla.Adamın bir yıllık sözleşmesi kalmış, ayrıca takımla sorunları var bunları geçtim senin 3 tane kalecin var.Bence bu 3 kalecide Ufuk'tan iyi.Bu yıl transferde tek fiyasko Ufuk olmuş oldu.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daUfuk şu anda Türkiye'deki en yetenekli kaleci. Alınmasına çok sevindim. Yakında resmi açıklama gelir.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'dasEZER ÖZTÜRK İÇİN BU PARA VE TAKAS YERLİ YERİNDE OLURDU SEZERİ ALAMAZSAK ÇOK AH ÇEKERİZ BAŞKASI ALIRSA.GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR OYUNCU SEZER.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daUfuk,Aykut ve Orkun'dan daha kaliteli ama takasta kalecilerden birini kullanmak gerekmemiydi.Ayni anda 4 kaleci biraz luks kaciyor bence.Hele o kaleci 750.€ verilerek alindiysa.Hayirli olsun yinede.Ufuk transfer donemindeki saglam durusuyla hak etmisti Galatasaray'i.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daForum bir süre ziyaretçilere kapatılsa olmaz mı ? Biz üyeler çok sorun yaşıyoruz.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daGereksiz bir transfer olması bir yana 750 bin Avro+Yaser çok fazla.Adamın bir yıllık sözleşmesi kalmış, ayrıca takımla sorunları var bunları geçtim senin 3 tane kalecin var.Bence bu 3 kalecide Ufuk'tan iyi.Bu yıl transferde tek fiyasko Ufuk olmuş oldu.O yüzden mi milli takıma Aykut ve Orkun çağrılmıyorda Ufuk çağrılıyor?
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daUfuk hakkında pek fikrim yok umarım iyi olur..Ama volkan gibi biri fenere oynuyosa ufukta oynar bizde.. :D
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daSadece Türkiye kupası maçlarında oynasa alır milli takımın kaleciliğini.
 
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'daHayırlı olsun,Sercan ile birlikte açıklanır umarım :pScoutGS bir tek Sercan'da yanılacak yanılırsa,o da daha belli değil tabi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt