Ufuk Ceylan Kavgaya Karıştı İddiası | YALANLANDI ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Kavgaya Karıştı İddiası | YALANLANDI !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Kavgaya Karıştı İddiası

@ufuk_ceylan

ufuk ceylan

Hakkimda kavgaya karisti diye anlamsiz yalan bir haber cikmis tamamen asilsizdir

Ya bırak bu işleri ufuk, böyle uydurma bişe bulsalar seni mi alet edecekler..

Demekki çorbada tuzun varmış.

yav arkadaş madem kavgaya gidiyorsun servetle gökhanıda alsana alla alla...

Arkadaşlar, ben kulübüme ve futbolcuma inanmayı her hangi bir yayın kuruluşunun yazdıklarına inanmaya tercih ederim. Son zamanlarda kulübümüzle ve sporcularımızla ilgili ortaya atılan asılsız iftiraların amacı ve kimlere hizmet ettiği gün gibi ortadayken kalkıpta kendi evladıma yüklenmek değil ona sahip çıkmak daha doğru diye düşünüyorum. Burada ilk görev öncelikle kulübe düşmektedir. Zira kulüp bu olaylar karşısında mahkemelerde hakkını aramaya başlayıp bu yayın kuruluşlarına gerekli tepkiyi ve yaptırımları uygulamazsa bu sözde kurumlar her fırsatta ağızlarında salyalar akıtarak ailemize saldırmaya devam etme cüretini kendilerinde bulacaklar. Özellikle Milliyet gazetesi hiç olmadığı kadar Galatasaray düşmanlığı yapmaya başlamıştır. Taraftarlar olarak tüm bu Galatasaray düşmanlarına tek yumruk olarak cevap verme zamanımızın geldiğine inanıyorum.

Milletin işi gücü yok Ufuk hakkında yalan haber yapacak.Sanki çok über star bir oyuncuda.

@ufuk_ceylan

ufuk ceylan

Hakkimda kavgaya karisti diye anlamsiz yalan bir haber cikmis tamamen asilsizdir, sadece kapıya çarptım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt