Ufuk Ceylan'a Tam Destek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan'a Tam Destek

Cevap: Yeni Kaleci Şart Mı?

Sinan Bolat > Aykut + Ufuk. Ufuk'u da gördük, angutlar kaleye 1 kere geldi, onda da Ufuk'un kapattigi köseden kaleye 20° acidan gelen toptan gol yedik.

Sinan Bolat alayina gider.

gider gitmesinede onu kesinlikle satmazlar satsalarda yüksek bonservis oda bizimkilere gelmez herif 90 + 3 de penaltı kurtardı takımını şampiyon felan yaptı taraftar felan aşırı derecede seviyor onu !

Sinan Bolat > Aykut + Ufuk. Ufuk'u da gördük, angutlar kaleye 1 kere geldi, onda da Ufuk'un kapattigi köseden kaleye 20° acidan gelen toptan gol yedik.

Sinan Bolat alayina gider.

O şut öyle bir şuttu ki çıkarsan kral olursun, çıkaramasan kimse neden çıkaramadın bu topu demez, dememeli.

Ufuk'un da çok eksiklikleri var. Yinede umut bağlayabilirsin, zamanla giderebilir açıklarını. Kalede Aykut'u görmek zaten cinayet sebebi. Yıllardır bu golleri yer. Bundan sonra ne olması bekleniyor bilmiyorum.

bence gerek yok çünkü çok farklı bi taktik deniyoruz şu an yaklaşık 4 yıldır kalecisiz bir futbol taktiği deniyoruz:) dünyada eşi yok bu hareketin...orkun, de sanctis,leo ve sırada 3 yıldır bunları kesemeyen aykut....bana 4 yıldır 2 tane maç söyleyin kalecimizin maça damga vurduğu...çok uzak değil dünkü fb maçında volkanın hezimeti önleyen kurtarışlarını 3-4 yıldır toplamda yapan bi kalecimiz oldu mu onu söyleyin??? gülüyorum ya ağlanacak halimize:D

O şut öyle bir şuttu ki çıkarsan kral olursun, çıkaramasan kimse neden çıkaramadın bu topu demez, dememeli.

angut volkanin ASY'deki macta Keita'nin sirti kaleye dönükken aniden dönerek yaptigi ve 90'a giden volesini cikartisini hatirliyor musun? O maci gol atamadan kaybettik... Evet sut sert geldi ve tavana gitti. Ama Galatasaray kalecisi kapattigi köseden, 20 derece acidan, 190 boyla kafasinin üstünden gol yemeyecek.

angut volkanin ASY'deki macta Keita'nin sirti kaleye dönükken aniden dönerek yaptigi ve 90'a giden volesini cikartisini hatirliyor musun? O maci gol atamadan kaybettik... Evet sut sert geldi ve tavana gitti. Ama Galatasaray kalecisi kapattigi köseden, 20 derece acidan, 190 boyla kafasinin üstünden gol yemeyecek.

usta kime anlatıyosun ya bu forumun yüzde doksanı leo kötü kaleci dedim diye beni hain ilan etmişti.sonra ilk bileti kesilen leo oldu.hatta de sanctis 2. lig kalecisi dediğimde de sen futboldan anlamıyosun demişti futbol dehaları.sonra mart ayında leo ile anlaşıldı de sanctis yollandı...şimdi de aykutu ufuk u savunuyolar.bana öyle geliyo ki bunların çoğu halı sahada bile top oynamamış bilg başında avrupa maçlarını izleyrek kendini bi halt sanan cahiller...feneri yıllardır hezimetlerden koruyan kişidir volkan...ama son 4-5 yıldır bırak derbiyi dandik bi maçı bile kurtaran bi kalecimiz oldu mu onu cevaplayamıyolar...kalemizi bulan her topun gol olmasından sıkıldım...defansımız kötü deyip duruyo herkes tamam onu anlarım da ulan defans kötü diye kaleyi bulan her 3 topun 2 si gol olmak zorunda mı?

Ufuk iyidir iyi olmasina ama tecrübe meselesi arkadaslar. Tecrübeli bir kaleci alinmali, sart oldu.

usta kime anlatıyosun ya bu forumun yüzde doksanı leo kötü kaleci dedim diye beni hain ilan etmişti.sonra ilk bileti kesilen leo oldu.hatta de sanctis 2. lig kalecisi dediğimde de sen futboldan anlamıyosun demişti futbol dehaları.sonra mart ayında leo ile anlaşıldı de sanctis yollandı...şimdi de aykutu ufuk u savunuyolar.bana öyle geliyo ki bunların çoğu halı sahada bile top oynamamış bilg başında avrupa maçlarını izleyrek kendini bi halt sanan cahiller...feneri yıllardır hezimetlerden koruyan kişidir volkan...ama son 4-5 yıldır bırak derbiyi dandik bi maçı bile kurtaran bi kalecimiz oldu mu onu cevaplayamıyolar...kalemizi bulan her topun gol olmasından sıkıldım...defansımız kötü deyip duruyo herkes tamam onu anlarım da ulan defans kötü diye kaleyi bulan her 3 topun 2 si gol olmak zorunda mı?

nokta hocam. SAbri-Neill-Servet-Hakan kimde var türkiyede şu anda böyle defanst. Tümü milli takımın as oyuncuların kurulu. Hala defans kötü diyorlar. Bize çok iyi bir kaleci gelmedikten sonra pozisyon vermediğimiz maçta bile gol yeriz.

İki senedir kalemize düzgün gelen her şut gol oluyor. Defansımızda sorun yok ve olmadı hiç. Tek sorunumuz orta saha ve kaleci... Özellikle bugün devre arasında Hakan Arıkan'ı izlerken sinirimden duramadım yerimde.

Ortasahaya iki takviye, bir kaleci isi cözer. Adnan baskan su bahsettigin 3 transferi bir görsek artik!

Hatırlıyorumda mondragon zamanında bazen mondiyle karşı karşıya kalsalar heyecan bile yapmıyorudum mondi çıkarır diye söyleniyordum ama gel gör ki bu sözü 3-4 senedir söyleyemiyorum :(

Emirhan'i sadece 1 macta izledim ama Aykut'tan iyi oldugunu düsünüyorum. Var midir katilan?

hala ufuk demeyin adam hareket edemiyor beli donmuyor, kac kilo almis ne yapmis bilmiyorum.

aykut kimseyi sasirtmamistir bu performansi ile.

kaleci sansi yok bu adamin zaten ki bu da cok onemli bir ayrinti.

bas bas bagiriyor takim kaleci alin diye ama emirhanla devam etmelerini tercih ederim. yada baska bir turk genc alsinlar.

Üst Alt