Uğur Boral Hakkında Şok İddia!


02-11-2017
Birçok süper lig takımında forma giyen eski futbolcu Uğur Boral hakkında, spor salonunda arkadaşlarıyla birlikte 18 yaşındaki iki üniversite öğrencisini darp ettiği suçlamasıyla suç duyurusunda bulunuldu.


Uğur Boral ve arkadaşları tarafından darp edilen D.I ve A.D polise başvurarak şikâyetçi oldular. Boral’ın da ifadeye çağrılması bekleniyor.


‘BLOK YAPTIN’ BAHANESİ


Milliyet”in haberine göre; Olay dün akşam Ataşehir’deki lüks bir sitenin spor salonunda meydana geldi. Mağdur öğrencilerin ifadelerine göre üniversite öğrencileri; eski futbolcu Uğur Boral ve arkadaşlarıyla basketbol maçı yaptılar. Öğrencilerin iddiasına göre Boral yenilgiyi hazmedemeyince ‘blok yapma’ suçlamasıyla başlattığı münakaşayı küfür ve fiziki saldırıya dönüştürdü. Yere düşen öğrencilerden birinin de kafasını tekmeledi. Spor salonundakilerin araya girmesiyle olay yatıştırıldı.


BİR HAFTALIK RAPOR


Yüz ve kafa bölgelerinden yaralanan öğrenciler ise hastaneye giderek acil serviste tedavi oldular. Öğrencilerden biri kafasından ciddi darbe aldığı için de beyin tomografisi çekildi ve bir haftalık iş göremez rapordu aldı. D.I ve A.D tedavilerinin ardından da polise başvurdular. Mağdur olarak ifadeleri alınan öğrenciler Boral ve arkadaşları tarafından darp edildiklerini belirterek şikâyetçi oldular. Savcılık da soruşturma başlattı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Mümkünse futbolcular hobi olarak dahi basketbol oynamasınlar.
Basketbol sahasında çıkan kavgaların tamamı futbol kafasıyla basketbol oynamaya çalışanlar yüzünden çıkıyor.
 
Üst Alt