Uğur Çiftçi, Galatasaray Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2.gelişin de kulübe yaklaşık 50 tane çöp oyuncu aldıran,
milyon dolar zarara sokan,
Amrabat gibi işe yaramaz bir oyuncunun için 2 sene peşinden koşup nerdeyse 10 milyon euro'ya aldıran birinden de en fazla uğur çiftçi tranaferi beklenirdi.

BBeniu transfer olursa beni hiç şaşırtmaz,
aynı hakan balta'yi tekrar kadroya almasınin şaşırtmadığı gibi.

Gün yüzü görme DURSUN!

Amavi gibi sol bek almayi beceremiyorlar renktas napalim

Yaw hoca mal mı bu adamı istesin? Yağlı surat beceremedi adam gibi bek almayı işte.

Kendisine Eboue’yi getirebilecek başkan olduğunda yok ben Sabri’yle mi devam edeceğim dedi adam?

Asamoah’ı alabilecek kalibrede bir başkan yok maalesef.

Fatih hocanın bu hataya düşmeyeceğini ümit etmek istiyorum. Bu minvalde bir adam alacağınıza hiç almayın daha iyi Lato oynasın anasını satayım. Ayıptır ya ayıp.

Bonservis bedeli yok gibi bir şey. Çok az izlediğim için iddialı laf etmek istemem ama doğrusu burada gömüldüğü kadar da kötü görmedim kendisini, adama solak Tarık muamelesi yapılmış!. Yabancı kontenjanı da hesaba katılınca Lato gitmeli, Hakan stoper olarak alternatif olabilir, solbekte alternatif bile olmamalı. Linnes Mariano' nun yedeği...

Bu takıma iki solbek lazım zaten, ikisinin de yabancı olması gibi bir lükse sahip olmadığımıza göre, hoca da beğeniyorsa Uğur pek absürd değil yani. Yerlilerden daha iyi bir öneri getiremeyenler sussun bir zahmet. Tabi bu dediklerim hücum yönü gelişkin, adam akıllı bir yabancı solbek alınması durumu için. Yoksa Uğur alındı sorun çözüldü, denilmesine ben de karşıyım...

Üst Alt