# Uğur Demirok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Demirok

Hamza hocanın laflarından sunu anladım.
Chedjou afrika kupasına gidicek uğuru onun yerine koyup semih-ugur yapacak.
döndüğündede yine semihi kesmiyecek semih uğurla devam edip chedjouyu kesecek.

Bizi semihle kanser etmeye devam edicek.
Yabancı sınırsız oldu ama göreceksiniz semihin yerine stoper yine alınmayacak...

GS kanser olur beyler. Size söylim..

Kimi alırsan al semihi bu takımın 11 inden koparamadıgın sürece GS kanser olur.
Ne yazık ki hamza hoca koraya güvenmiyor eksikleri varmıs mıs.

Sormak istiyorum semihde fazla olan nedir acaba ?
Seni teknik ekibe dahil etsinler de florya da katliam yap bence:D

Hamza hocanın laflarından sunu anladım.
Chedjou afrika kupasına gidicek uğuru onun yerine koyup semih-ugur yapacak.
döndüğündede yine semihi kesmiyecek semih uğurla devam edip chedjouyu kesecek.

Bizi semihle kanser etmeye devam edicek.
Yabancı sınırsız oldu ama göreceksiniz semihin yerine stoper yine alınmayacak...

GS kanser olur beyler. Size söylim..

Kimi alırsan al semihi bu takımın 11 inden koparamadıgın sürece GS kanser olur.
Ne yazık ki hamza hoca koraya güvenmiyor eksikleri varmıs mıs.

Sormak istiyorum semihde fazla olan nedir acaba ?

Müdür niye devamlı komplo teorileri ürettiğini sorabilirmiyim? Keyif almayı denesene biraz

Yabancı sınırı artık serbest gerek yok , gerekli şart yerlilere bakıldığında stoper için zaten elimizde büyük potansiyel vadeden ;

Koray Günter ve onun dışında şuan düşüşte olsa da ligde rahatlıkla oynayabilecek Semih Kaya var.

Seni teknik ekibe dahil etsinler de florya da katliam yap bence:D

Emre utkucan gibi aylık 30 bin lira istemem kanka bedavaya onlara hem uygun hem para kazandıracak hemde ilk 11 de banko oynayacak adamlar aldırırım.
Smeihlede 1 saat versinler sadece 1 saat onu savunma nasıl yapılır öğretirim..

Bu adama 1 Allah ın kulunun kafa topunda topu ceza sahasına indirilmeyeceğini sol bek rakible bogusurken kademesine gitmesi gerektiğini araya 50m koyup beklememesi gerektiğini
Defans yapmanın rakibin önünde durup öylece beklemek değil direk müdahale ile ne içeri orta açdırmayı nede rahat pas yapmasına izin vermemek oldugunu

1 saatte kafasına vura vura öğretirim...

Ben bizim takımda bölge bölge taktik çalısıldıgına inanmıyorum.

Yani birinin semihi falan alıp burdaki adama böyle davranacaksın burdan gelen atakda bu şekilde pozisyon alacaksın dediklerine inanmıyorum

Ha dedikleri halde yapamıosa o adam maldır atın tutmaya gerek yok o zaman

Semih Kaya'yı bir kalemde silmeyin emektar çocuktur toparlayacağına eminim..
Tek eksiği yanında ki adamın lider olması..
Chedjou bu adam kesinlikle değil..

Chedjou derbide kaç çalım attı sayamadım böyle el bombasıyla oynamakta iyi birşey sayılmaz..
Ujfalusi ile ne kadar iyiydi bu çocuk..
Yanına lider vasıflı adamı koy Semih'e gene methiyeler düzülür..

Valla bilmiyorum renkdas bu semih olayı çok moralimi bozuyor takımdann sogutuyor beni.

Ve bu adam daha 23 yasında 10 yıl ben buu adam yüzünden GS ımı sevemeyecekmiyim :(

durum o kadar kötü mü yav,söyle düşünelim yabancı sınırını kalkması ile birlikte artık yerlilerin performanslarını arttırmaları gerekiyor,eminim ki böyle devam ederse kesik yer,hoca herkese şans vermek ister ama antrenmanları takip edemiyoruz sonuçta kimin durumu ne tam olarak bilmiyoruz,kendi ayağına sıkacak hali yok,yeterince puan kaybettik kadro istikrarı yakalama peşinde,prandelli tüm maçlarda farklı 11 le sahaya çıktı, hamza hoca geldiğinden beri aynı 11 i görüyoruz nerdeyse bu sene böle geçer seneye yapılır doğru bir planlama..

alacaksak kiralık alalım zaten sene sonu sözleşmesi bitiyormuş.

Sınır kalkacak diyenler var ama kadroda en az 14 yerli olmalı, yani yerli dönemi tamamen bitmedi.

Ched Pazar günü 100 kere yüregimi indirdi. Herif ne calimlar atti öyle. Birden herkes gaza geldi, Semih de denedi, neredeyse atak yiyecekik :D

Demirok bana göre Yedek icin fazlasiyla yeterlidir. Hatta Banko bile oynayabilecek kapasitede. Yinede gönlüm Emrecandan yana, asiri derecede iyi Stoper olacak. Üstelik Altyapidan

Sözlesmesi bitiyorsa eger 300.000 euro teklif etsinler bonservis olarak, yillik 300.000 eurodan 3 yillik sözlesme yapsinlar.

Iyi olur bence. Ligin vasatın üstüne olan bir stoper.
Alt yapımızdan olmasıda avantay sayılır yeni düzene göre.
Iyi alternativ. Devamlı ilk 11 için olurmu bilmiyorum. Gelişirse neden olmasın. 500 bin euro

Üst Alt