Uğur Karakullukçu: "Selçuk İnan, devre arasında büyük ihtimal takımdan ayrılacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Karakullukçu: "Selçuk İnan, devre arasında büyük ihtimal takımdan ayrılacak"

Tüh forumdaki futbol ulemalari yanildi mi simdi

esofmanlı hocamın aklındaki isim bence uefa olmasa belhandayı almak olacaktı eminim adamın ilk gözagrısı nasıl ugrasmıstı onun icin

belhanda tarzı takım savunmasına yardımcı hareketli agresif adamları seviyor esofmanlı

guliano resmen son gün kazıgı oldu hemde saglam kazık aptallar insan kiralar bari

O adamı kimse izlememiştir. Ben adını bile duymamıştım.
Aynen bende.
Oyle bir anlatildi ki burda
Acip bir kac videosunu izledim hic bir sey anlamadim oynadigi oyundan yorum yapmadim.Izleyip yanilabilirsin ongorulerin tutmayabilir
Misal ben fernando'nun city seviyesi icin duz bir oyuncu oldugunu dusunup bizde pek bi fark yaratamayacagini dusunmustum.
Adam geldi bi top oynadi ligin 2 gomlek ustunde suan.
Izlemeden ozelliklede yeterli izlemeden yorum yapmamak lazim diye dusunuyorum.

esofmanlı hocamın aklındaki isim bence uefa olmasa belhandayı almak olacaktı eminim adamın ilk gözagrısı nasıl ugrasmıstı onun icin

belhanda tarzı takım savunmasına yardımcı hareketli agresif adamları seviyor esofmanlı

guliano resmen son gün kazıgı oldu hemde saglam kazık aptallar insan kiralar bari
Trabzon devreye girmeseydi kiralıyorlardı zaten Ts çok büyük iş yaptı hem Sosa yı aldılar hem fenerin Giuliano ya 7 milyon bayılmasını sağladılar.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kötü topçu değil ama kendisine iyi bakmalı. Yaklaşık 9 ay yatıp Beşiktaş maçında iyi gözüktü ama.

Oyuncu yönetimi önemli.

En iyi seçenek Tolgaydı ama zamanında almadık. Okay da iyidi gün geçtikçe geriye gidiyor gariptirki o da. Stoper falan oynatılıyor tam komedi.
Işte benim de endişem fiziksel vücut yapısı yönünden yoksa bence de kötü futbolcu değil. Almanya da estirirken de severdim hatta ama biraz vurdumduymaz rahay bir yapısı var.

Ersun saçmalıyor resmen. Bu teknik direktörlerin devşirme futbolcu yaratma sevdasını nefret ediyorum ya.

sent via GSC

trabzon macinda oyuna girerse ana avrat küfür yiyecektir büyük ihtimalle
sonra da 1-2 ay sonra oraya transfer olur ve tanri ilan edilir

Selcuk bizim takim icin cok seyler yapmis emektar bir oyuncu. Bu kadar elestirilip her Selcuk konusunun neden makaraya sarildigini anlamiyorum acikcasi. Cidden cok vefasiz taraftar bizim taraftar. Sadece oyuncu gittikten sonra degeri anlasiliyor. Eski selcuk'la alakasi olmasada niye bu kadar tepki goruyor anlamis degilim hala.
Ben neden Vefa gösterilsin anlamıyorum doğrusu. Bu adamlar bu işi gönüllü yapmıyorlar ki vefa gösterilsin. Parayı pulu geçtim, taraftarı olduğumuz takıma zararı olan bir oyuncuya neden vefa gösterelim?

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Selcuk bizim takim icin cok seyler yapmis emektar bir oyuncu. Bu kadar elestirilip her Selcuk konusunun neden makaraya sarildigini anlamiyorum acikcasi. Cidden cok vefasiz taraftar bizim taraftar. Sadece oyuncu gittikten sonra degeri anlasiliyor. Eski selcuk'la alakasi olmasada niye bu kadar tepki goruyor anlamis degilim hala.
Vefa team gelmis kacirmisiz tuh.
Adamin bankadaki mevduatinin 1gunluk faizi muhtemelen sizin aylik maasiniz 5 10 kati
Hala vefa diyorsunuz :D

Vefa anaya babaya, eşe dosta, bakana büyütene gösterilir. Alemci manitacı, pirimci paragöz, tembel lamborghini koleksiyonerlerine değil.

Aynen bende.
Acip bir kac videosunu izledim hic bir sey anlamadim oynadigi oyundan yorum yapmadim.Izleyip yanilabilirsin ongorulerin tutmayabilir
Misal ben fernando'nun city seviyesi icin duz bir oyuncu oldugunu dusunup bizde pek bi fark yaratamayacagini dusunmustum.
Ne yalan söyleyim bende Fernando için aynısını düşünmüştüm izlediğim videolardan..Ama büyük yanılmışız iyiki de yanılmışız

Aynen bende.

Fernando City'de de kötü gözükmüyordu aslında ama orada top kullanma görevi genelde Fernandinho'da olduğu için kazma olduğu düşünülebilir bu normal. Çok kelepir fiyata almıştı City onu zaten ama eksisi temposunun çok yüksek olmamasıydı, yine de çok ciddi süre buldu.

Pep sayesinde de çok önemli bir kazanım elde etmiş topu atıp sürekli boş alana hareketleniyor bu cidden mükemmel bir özellik mesela Badou'da yok bu Belhanda'da bile pek yok Mariano'da var gözlemlediğim.

Üst Alt