uğur karakullukçu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben eskiden bu adamı beğeniyordum. Lakin insanın futbol bilgisi geliştikçe aslında ne kadar boş konuştuğunu anlıyorsunuz. Süslü püslü cümlelerle göz boyuyor sadece. Şu forumda bu adamdan 10 kat daha iyi yorumculuk yapacak kamyonla adam var.

Mesele X takım iyi oynadı, Y oyuncu kötü oynadı demek, yani şu anda olan şeyi söylemek değil. Mesele Serdar Ali Çelikler gibi, Erman Toroğlu gibi olmamış şeyleri aylar öncesinden öngörmek ve bunu tepki alıp almayacağını önemsemeden korkmadan söyleyebilmek.

Yoksa sokaktan herhangi bir vatandaş da oynanmış maçın analizini yapar.

Hayır, bu arkadaşın futbol bilgisini de beğenmiyorum ben. Sokaktaki vatandaştan fazlasını bilmiyor. Yukarıda bir arkadaşın söylediği gibi, tüm major ligleri takip etmek dışında diğer yorumculara göre hiçbir artı yönü yok. Hoş, Zanka'ya geldiğinde iyi diyen biriydi. Sonra fikrim değişmedi, Zanka yeterli bir stoper ama takım kötü filan demeye başladı.

Geçmişte 1 şey söylediyse sırf daha önce böyle söylemiştin demesinler diye hala o düşüncesini diretmek için saçma sapan argümanlar ortaya koyuyor. Bknz: Belhanda.

Futbol bilgisinden faydalanmak istiyorsanız > Ali Ece, Emre Özcan, Serkan Reçber, Sinan Yılmaz, Uğur Meleke
Futbolun siyasetini ve kaliteli tespitler dinlemek istiyorsanız > Serdar Ali Çelikler, Erman Toroğlu, Mehmet Demirkol
Bir de Serdar Sarıdağ'ı severim. Ayrı olarak.

Gerisi sokaktaki vatandaşın, forumlardaki taraftarların ekranlara çıkabilen versiyonları...

Emre Bol, Turgay Demir, Ahmet Ercanlar'ı filan ayrı yere koyuyorum zaten. Onlar hepinizin malumu.

Ha son olarak, Bu Uğur K. çok antipatik geliyor bana. Hareketleri, esprileri, hatta gülüşü bile.

Kısacası, sevmiyorum...

Erman Toroğlu’nu ben de çok severim. Ama Erman Toroğlu’nun Uğur Karakullukçu’nun yaşı kadar tecrübesi var; adam yarım yüzyıldır Türk sporunu takip ediyordur, ilaveten Erman Toroğlu gibi yorumcuların sağlam kaynakları vardır.

Erman Toroğlu’nu ben de çok severim. Ama Erman Toroğlu’nun Uğur Karakullukçu’nun yaşı kadar tecrübesi var; adam yarım yüzyıldır Türk sporunu takip ediyordur, ilaveten Erman Toroğlu gibi yorumcuların sağlam kaynakları vardır.
Tabii, orası kesin. Ama Uğur K. sırf taraftarlardan tepki çekmemek için sürekli ortadan konuşuyor. Böyle yorumculardan hiç hoşlanmıyorum. Tepki çekmekten korkuyorsan zaten o işi yapma...

Tabii, orası kesin. Ama Uğur K. sırf taraftarlardan tepki çekmemek için sürekli ortadan konuşuyor. Böyle yorumculardan hiç hoşlanmıyorum. Tepki çekmekten korkuyorsan zaten o işi yapma...

Haklısın ama çok genç öyle düşünelim. Ayrıca yanılmıyorsam konuşmaları yüzünden çalıştığı kanaldan kovulmuştu. Elindeki kitleyi korumak için denge kurmaya çalışıyordur. Toyluk.

Haklısın ama çok genç öyle düşünelim. Ayrıca yanılmıyorsam konuşmaları yüzünden çalıştığı kanaldan kovulmuştu. Elindeki kitleyi korumak için denge kurmaya çalışıyordur. Toyluk.
Aspor'dan seçim zamanı '' her şey güzel olacak '' twiti attığı için kovuldu renktaş.
Yaş konusuna gelecek olursak, genç de sayılmaz yani. 32 yaşında, evli barklı adam. Hep böyleydi, değişeceğini de hiç sanmıyorum.

Her nedense galatasaraylı yorumcular ortadan konuşup denge gözetiyor.

Halil rtas icin olabilir yanlis bilmesi ama binlerce kisiye hitap eden sevilse de sevilmese de spor kisiligi olan biri dunyaca unlu bi topcuyu da bilmeli yani. Isine gelince ben x kisisini u17de izlemistim vs vs yapmayi biliyo riza calimbay+werner bilesimi ugur

Tabi canım. Bu sektörden ekmek yiyorsan eşşek gibi bilmen lazım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Heyşeyi bildiğini sanan ve inandığı şeyi sonuna kadar savunan bi herif.Sorsak hala Belhanda çok faydalı şöyle böyle diye yorum yapar.Kısacası bi boktan anladığı yok.Geçenlerde Erman Yaşarla birlikte bi yarışma yaptılar hiç bi futbolcunun adını bilmiyo hangi takımlarda oynadıklarını falan bilmiyo.Dedim bu herif nasıl para kazanıyo bu işten.

Heyşeyi bildiğini sanan ve inandığı şeyi sonuna kadar savunan bi herif.Sorsak hala Belhanda çok faydalı şöyle böyle diye yorum yapar.Kısacası bi boktan anladığı yok.Geçenlerde Erman Yaşarla birlikte bi yarışma yaptılar hiç bi futbolcunun adını bilmiyo hangi takımlarda oynadıklarını falan bilmiyo.Dedim bu herif nasıl para kazanıyo bu işten.
Erman yasari da sevmem. İşin şovuna kacan hickimseyi sevmem

Sevmediğim şeylerden biri de herifler maç anlatırken ya da yorum yaparken, evinde konuşur gibi dan dun konuşuyorlar.Kahkahalar gülmeler falan.Maç anlatıyosunuz yorum yapıyosunuz siz ya nasıl bi saygısızlık bu izleyiciye.
Evet. Bu erman yasarin çıktığı londra merkezde surekli işi geyiğe dokme cabasi beni deli ediyo. Yav tamam zaten ciddi bi prog degil geyik yapilir ama herif tüm ilgiyi üstüne cekmeye calisiyor küçük çocuk gibi yapabilse eyw mal mal espriler dusuk seviye espriler ama cem yilmaz modunda konusuyo. Mesela o programdaki kel tam ayarında. Ermanin mac anlatisini da sevmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt