uğur karakullukçu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Diğerlerinin umursamazlığına ve sallamaması büyük saygısızlık olmuş.

Garip.
Bir de diyorlar ki kasımpaşa maçında lehine hata oldu fazla konuşmadık diye, ondan sonra zorbayı bırakıp tekrar zumba muhabbetine giriyolar

Burda bi adam daha vardı bjkli o daha da fena serdarı bile konuşturmadı bir kere denk geldim, adamların sözünü kesip duruyo, bir de kolonya almış eline 3 dkda bir sıkıyodu

İfbli muhabiri de müdür yapmışlar ;D

Tamam da birlikte programa çıktığın adama saygın olmalı.
O konuda haklısın ama bunun sebebi UK bugüne kadar bu adamlarla çıktığı çoğu programda "fenerbahçenin hakkı yeniyor" muhabbeti geçtiğinde kafasını sallayıp durdu. "Galatasaray lehine eyyam eyyam" diye bağırıyordu SAÇ, açın VOLE'nin youtube kanalının video yorumlarına bakın SAÇ, videolarda olmasın diye birçok yorum var.

O konuda haklısın ama bunun sebebi UK bugüne kadar bu adamlarla çıktığı çoğu programda "fenerbahçenin hakkı yeniyor" muhabbeti geçtiğinde kafasını sallayıp durdu. "Galatasaray lehine eyyam eyyam" diye bağırıyordu SAÇ, açın VOLE'nin youtube kanalının video yorumlarına bakın SAÇ, videolarda olmasın diye birçok yorum var.
Ayının teki yahu, telefonuyla oynuyor bir de, sen kimsin? Anlattığı hikayelerin yarısı yalan dolan, ne sıfatla yorumcu oluyor anlamıyorum.

uğurun buradaki hatası konuyu yeterince ciddi ve kendine güvenli vurgulayarak gündeme getirmemesi

hakem konuşmamaya ve taraf olmadığını göstermeye devam etmeyi de bir yandan düşündüğü için yeterince güçlü diyemiyor

mesela geçen hafta da kardeşim taktınız ofsayta verilmeyen penaltıları ne yapacağız dese yikardi ortalığı

candas ise turgay gibi

bjkli mi yoksa anti gs mi belli değil fener yalakası

GS nin durumunun Uğurun umrunda olduğunu zannetmiyorum. Olsaydı bugünü beklemez aylardır karşısındaki kişiye lafını yapıştırırdı.
Baktı GS taraftarından kendisine tepki geliyor azıcızık yalayayım burayı da moduna girdi. Holding maşası olmuş birinden taraftarlık veya objektiflik beklemeyin arkadaşlar . Olursa ancak göz boyamak için olur..

uğur volede de hakeme değindi
şaşırdım açıkçası

btw mustafa demirtaş hangi takımlı bilen varr mı?

Daha önce GS scout ekibinde çalışmışlığı var ancak hangi takımlı olduğunu bilmiyorum . Ama hangi takımlı olursa olsun ılgaz çınar ali ece gibi forma rengi ayırt etmeden yorum yapabilen, eyyam, algı yapmayan, ne olursa olsun bir kitlem olsun demeyen biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt