Uğur Uçar: "Fatih Terim'le çalışmak isterdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Uçar: "Fatih Terim'le çalışmak isterdim"

Cevap: Uğur Uçar: "Fatih Terim'le çalışmak isterdim"

Buyur arda abi geç diyecekti zaten. Saçmalayan çok şu forumda

Cevap: Uğur Uçar:"Fatih Terim'le çalışmak isterdim"

aynen.ardaya gel gec at abi mi diyecekti.kardesinle halı saha yapıyorsun dalıyorsun.ugur ucar adamdır candır.yapmayalım lütfen..

Adam çifte daldı ne gel geç abisi ? Ugur'u bende severim ancak o pozisyonun savunulacak pek bir tarafı yok.Herif bildigin çifte daldi.He bunlar futbolda olur o ayrı :)

İstediğiniz kadar bakın.O pozisyon kasıtlı yapılmıştır.

Adam çifte daldı ne gel geç abisi ? Ugur'u bende severim ancak o pozisyonun savunulacak pek bir tarafı yok.Herif bildigin çifte daldi.He bunlar futbolda olur o ayrı :)

futbolda olur abicim.pozisyondur maç içi bitmiştir.sundan eminimki ardanın bile bu ülkedeki en sevdiği adamlardan biridir.

ugur+ucar+arda+turan.jpg

3e0f20bb.jpg

ugur_ucar_.jpg

Buyur geç tabiki demicek ama arkadaşınıda sakatlaması gerekmiyor .

adamlar alt yapıda yıllarca birlikteydiler liseyi aynı okulda okudular.ardaya bir faul yaptı hemen kötü adam oldu.mactan sonra hem medya üzerinden hemde direkt ardadan özür diledi.gecenlerde verdiği röportajda ülkenin en iyi futbolcusunun arda oldugunu söyledi gene.yani ugur bizim cocuktur.onbin caner,beşbin belöz eder.

adamlar alt yapıda yıllarca birlikteydiler liseyi aynı okulda okudular.ardaya bir faul yaptı hemen kötü adam oldu.mactan sonra hem medya üzerinden hemde direkt ardadan özür diledi.gecenlerde verdiği röportajda ülkenin en iyi futbolcusunun arda oldugunu söyledi gene.yani ugur bizim cocuktur.onbin caner,beşbin belöz eder.

oyleyse gelsin :)

gelmesi için yazmadım.gelsin de demiyorum.ama forumdaki ugur ucar düsmanlıgı için söyledim.

uğur uçar gibi dengesiz futbolculardan kesinlikle uzak durulmalı

gsye 1 faydası olmaz bunun boş atmış dolu çekmeye çalışıyor

Nedir bu takımdan giden eski futbolculara yönetimin (eğer gerçekse) ve medyanın teveccühü! Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağarmış derler bu atasözünden bihaber mi bu insanlar?

Kokuşmuş Galatasaray taraftarı oluşumunun çok güzel örneği oldu bu başlık

Yazık size ya , adamı yerden yere vurmuşsunuz . Bu adam profesyonel adam ne yapsaydı Arda'ya buyur sen eski takımın kaptanısın buyur geç abi mi deseydi , gerçekten futbol cahili insan dolu şu memlekette.

Bu adam, 1.5 sene futbol oynamasın, sonrada 1 sene oynatıp gönder.

Kimse Okan Buruk'un halini hatırlamıyor öyleyse? Adamın kendisine gelmesi, insanlara çalım atma cesaretinin adama gelmesi senelerini aldı.

Yazık size ya , adamı yerden yere vurmuşsunuz . Bu adam profesyonel adam ne yapsaydı Arda'ya buyur sen eski takımın kaptanısın buyur geç abi mi deseydi , gerçekten futbol cahili insan dolu şu memlekette.

Tabiki buyur geç demicek ama hayvani dalmasıda gerekmiyor öyle değilmi .

Bana göre o pozisyonda Uğur suçlu kim ne derse desin tabi 1 pozisyona göre adamı değerlendirmekte istemiyorum .

Tabiki buyur geç demicek ama hayvani dalmasıda gerekmiyor öyle değilmi .

Bana göre o pozisyonda Uğur suçlu kim ne derse desin tabi 1 pozisyona göre adamı değerlendirmekte istemiyorum .

Zaten bırak diye kimse diyemez de , dediğim gibi prof adamlar Arda ters hareket yapacak diye önceden kayalım demiştir Arda'da birşey yapmayınca ayağınıda kurtaramayıp Arda'ya dalmak zorunda kalmıştır. Şundan eminim Türkiye'de bir futbolcu diğer prof futbolcuya isteyerek sırf sakatlansın diye dalmaz .

Üst Alt