Uğur Uçar, Furkan Özçal ve Murat Akça FB'yi Alkışlamadı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Uçar, Furkan Özçal ve Murat Akça FB'yi Alkışlamadı

Uğur uçar çoğu Galatasaraylının içinde bir ukte olarak kalmıştır.. o sakatlığı yaşamasaydı halen bizde oynuyor olurdu umarım kadro derinliği için transfer edilir.

Gesendet von meinem iPad Air mit Tapatalk

Uğur Uçar çok sevdiğim ve efendi bulduğum bir oyuncudur. O değilde geçen sene biz de son 2 maça şampiyon girdik rakibimiz hiç öyle bir şey yapmadı. Ne yapalım onlar kutlamayınca biz de onların sahasında kutladık :D

Uğur Uçar çok sevdiğim ve efendi bulduğum bir oyuncudur. O değilde geçen sene biz de son 2 maça şampiyon girdik rakibimiz hiç öyle bir şey yapmadı. Ne yapalım onlar kutlamayınca biz de onların sahasında kutladık :D

fb zorba ve zalim bir kulüp, başkanı da tehditkar..Ayrıca medya gücünü de iyi kullandıklarından rakipler mecburen istemeden de olsa alkışlamak zorunda kalıyorlar....Bir de Şükrü Saraçoğlu'nda alkışlatmak/alkışlamak gibi bir cehaletin timsali varken bu alkışlamaya ancak gülünür.

Kral hareket.

Ben bu çocuğu severdim hatta Semih'in önünde görüyordum ilk çıktığında. Ayağı daha sağlam yere basıyordu.

Üst Alt