Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"


"İstemeden sert bir faul yaptım"Galatasaray'dan Ankaragücü'ne transfer olan Uğur Uçar, Arda Turan ile girdiği pozisyonla ilgili konuştu.Eski Galatasaraylı Uğur Uçar, Ankaragücü'nün 3-2 kazandığı maçın ardından 90 dakikayı değerlendirdi. İlk yarıda iyi bir futbol ortaya koyamadıklarını söyleyen Uğur, ikinci yarıda ön alanda baskı yaptıklarını ve buldukları gollerle maçı kazandıklarını söyledi. Uğur, son iki maçlarını kazanarak çıkış içine girdiklerini ve bu çıkışlarını sürdürmek istediklerini belirtti.Uğur, karşılaşmanın son dakikalarında Arda Turan'a yaptığı sert faulle ilgili ise şunları söyledi: "O pozisyonda istemeden sert bir faul yaptım. Arda Turan, Galatasaray için çok önemli bir oyuncu, umarım kısa sürede yeniden eski formuna ulaşır ve Galatasaray'a faydalı olur."Kaynak: Sporx.com
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"Keşke Mustafa'nın, Barış'ın fln ayağını kırsaydın.
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"Yaptığı resmen pisliktir.Bilerek yaptı. Eski takım arkadaşını bilerek sakatlamak isteyecek kadar karaktersizmişsin Uğur iyiki yollamışlar seni...
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"Olanda hep takımda birkaç sağlam adama oluyor..BAM'lara niye kimse böyle girmiyor.
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"Nasıl bilmeyerek yapılabilir sabit bir bölgede duran adama arkadan kayarak oda ilginç tabi.
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"telefon çaldı televizyonun sesini kıstım kime vurduğunu duyamadım barış sandım aslanım uğur dedim :) enteresan bir anı olarak kalır bende :)
 
Cevap: Uğur Uçar: "İstemeden sert bir faul yaptım"Lan yürü git.

Kendi dönemdaşın Arda'yı kıskandığını bugün anladım ben senin.

Göre göre adamın bacağına girdin.
 
Üst Alt