# Uğur Uçar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Uçar

Cevap: Uğur Uçar Geri Dönüyor

Kesinlikle harikulade olur .

Galatasaray'ın sağ bek hiyerarşisi

Eboue-> Sabri-> Serkan Kurtuluş

olacağına ;

Eboue -> Sabri -> Uğur Uçar

olsun :yenieek: .

Ayrıca millet şikeci başkanına, yöneticisine sahip çıkıyor, biz Ankaragücü gibi bir yerde parasını bile doğru düzgün alamazken, Uğurun yetişmiş olduğu Galatasaray camiasının ona yüklediği sorumlulukların bu'kadar bilincinde olup, şikeye tek başına dur demesi bile transferi için yeterli nedendir benim için. Bizim evladımız. Aydına bu'kadar sabrediliyorsa Uğurada edilecek arkadaş.

Ugur gelirse 4 tane sag bekimiz oluyor,hadi Serkan gitti desek 3 tane oluyor.Bence gerek yok,Sabri bir kac mac rahatlıkla götürür işi.Eboue gelincede yedege tekrar döner.Bana göre Sabri,Ugurdan 2 gömlek daha üstün bir oyuncu.

Ayrıca Uguru getirip bir bölgede 3 oyuncuyla oynamak kadroyu sişirmekten baska bir işe yaramaz.

Ne bakımdan üstün karşılaştırma yap. ;) Sabrinin üstünlükleri neler.

Dahamı az sakatlanıyor?

Dahamı çok teknik?

Oyun bilgisi olarak oynadığı mevkii de dahamı iyi?

Dahamı az agresif?

Dahamı az hatalı pas veriyor?

Hangisi güzel kardeşim? :)

Ugur gelirse 4 tane sag bekimiz oluyor,hadi Serkan gitti desek 3 tane oluyor.Bence gerek yok,Sabri bir kac mac rahatlıkla götürür işi.Eboue gelincede yedege tekrar döner.Bana göre Sabri,Ugurdan 2 gömlek daha üstün bir oyuncu.

Ayrıca Uguru getirip bir bölgede 3 oyuncuyla oynamak kadroyu sişirmekten baska bir işe yaramaz.

Altyapıdan yetişmesi Avrupa kupaları için falan da avantaj oluyor sanırım.

FM'de oluyor en azından. :asd:

Oldu olacak Özgürcanı, Mehmet güveni falan geri alalım.

Uğur sakatlıktan sonra leş oğlu leş oynuyor, ayrıca Arda'ya arkadan çift dalıp özür dilemeden devam etmeside nasıl biri olduğunu gösteriyor.

eboue 9 maç yok gitti geldi derken 10-12 maç olur o bu sıkışık fikstürde.yedek olarak gayet güzel bir seçim .

Ne bakımdan üstün karşılaştırma yap. ;) Sabrinin üstünlükleri neler.

Dahamı az sakatlanıyor?

Dahamı çok teknik?

Oyun bilgisi olarak oynadığı mevkii de dahamı iyi?

Dahamı az agresif?

Dahamı az hatalı pas veriyor?

Hangisi güzel kardeşim? :)

Ben Sabri nin mücadeleci yönünü ve azmini cok seviyorum abi.Tecrübe olarakta Ugur dan daha iyi seviyede.Şuana kadar Ugur'un bir kac mac dışında iyi futbol oynadıgını görmedim.

Benim icin gelmesi falan cok önemli degil Mahir abi,tamam gelirse gelsin ama 2 tane sag b ekimiz varken gerek yok:)

Bana göre Sabri Türkiye deki en iyi 2. sag bek,kıymetini bilemiyoruz malesef.(Türk olarak)

serkanı gönderelim. en azından uğur bizim bünyeden ve daha iyi oyuncu.

süper lig için hiçte kötü alternatif değil.

Ben Sabri nin mücadeleci yönünü ve azmini cok seviyorum abi.Tecrübe olarakta Ugur dan daha iyi seviyede.Şuana kadar Ugur'un bir kac mac dışında iyi futbol oynadıgını görmedim.

Benim icin gelmesi falan cok önemli degil Mahir abi,tamam gelirse gelsin ama 2 tane sag b ekimiz varken gerek yok:)

Bana göre Sabri Türkiye deki en iyi 2. sag bek,kıymetini bilemiyoruz malesef.(Türk olarak)

Güzel gardaşım , Eboue gitti 10 maç yok .

2. Maçta [Allah korusun] Sabri sakatlandı 4 hafta yok . Serkan Kurtuluş mu oynasın sağ bekte ?

Ya da Ujfayı sağa çekip Servet'i mi oynatalım stoperde [Semihin de kariyerini geriye götürsün].

Uğurun alacağı yıllık 300 400 milyar para , niye bu kadar gözünüze battı anlamadım ki ?

Gelsin ya ne olacak. Serkan gibi adam varken itiraz etmem. Hem bizim çocuk kontenjanından. Süper Lig'in huyunu suyunu bilir.

gelmesi taraftarıyım. şuan başka bir oyuncu almak istesek 2-3 milyon € bonservisine para vermemiz gerekicek.

hem Galatasarayımızın yetiştirdiği bir oyuncu hemde maliyetsiz ve aynı zamanda sağ bekte iyi işler yapan biri.

GS taraftarı sağ bek mevkiinin 3. yedeği için Dani Alves'i istiyor sanırım :yenieek: .

100 milyara takla ata ata gelir.

2. Maçta [Allah korusun] Sabri sakatlandı 4 hafta yok . Serkan Kurtuluş mu oynasın sağ bekte ?

Ya da Ujfayı sağa çekip Servet'i mi oynatalım stoperde [Semihin de kariyerini geriye götürsün].

Uğurun alacağı yıllık 300 400 milyar para , niye bu kadar gözünüze battı anlamadım ki ?

Hep olasılıklar üzerine yazmıssın renkdas,sa-se.:)

Peki Eboue geldikten sonra ne olacak Veli kardesim,benim en büyük derdim o(dert yerine baska kelime bulamadım)

Yoksa ben Ugur düşmanı falan degilim,gelsin başımızın üstünde yeri var.

uğur uçar kötü bir futbolcu değildi adnan sezgin malı sattıydı murat akça da sivas da döktürüyor sivas düşerse onuda alalım sabri nin ne yapacağı belli olmaz florya ruhu taşıyan biri gerekliydi bence hemen gelsin yuvaya, bize mustafa sarp gibi barış gibi hainleri alıp kendi evladlarımızı satanların Allah belasını versin sezgin ve bolat olmak üzere

ugur_ucar_.jpg

kopta gel aslan parçası

Üst Alt