Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

Cevap: Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

O mantıkla gidersen Suarez gibi adamları transfer etmemiz gerekir. O yazdığın kritelleri barındıran bir oyuncunun 4m € olması bile yeterince düşündürücü ve adam çok formsuz. Devre arası transferlerine tolerans olmaz. Ya Culio, Neill olursun yada Jo, Dos Santos.

Ben Keitacıyım, umarım olur. Garanti katkı.

Reyes en kötü Kazım kadar oynar bence. Ayrıca Reyes in gelmesi Emre nin sol tarafta daha sık oynamasına sebep olur.

O mantıkla gidersen Suarez gibi adamları transfer etmemiz gerekir. O yazdığın kritelleri barındıran bir oyuncunun 4m € olması bile yeterince düşündürücü ve adam çok formsuz. Devre arası transferlerine tolerans olmaz. Ya Culio, Neill olursun yada Jo, Dos Santos.

Ben Keitacıyım, umarım olur. Garanti katkı.

Keita 4-4-2de iş yapmaz.Bize oyun zekası daha yüksek ve gole yatkın kanat oyuncuları lazım.Keita iyi bi 4-3-3 sağ açığı.

Dün Süleyman Rodop "maç sonu Ünal Aysal'la konuşma imkanı buldum, Reyes ve Roman Pavlyuchenko ile anlaştıklarını söyledi" dedi.Her ne kadar bu adamın söylediği hiç bir şeye inanmasam da birinci ağızdan verdi haberi!

Bahsettigin adam ayni zamanda 8 yilda 6 takim degistirmis ve 2 yildir milli mac oynamisligi yok. Neyse konumuz Riera degil tabi, Arda'nin yedegini transfer etmek yerine takim oyununa uyacak bir adam daha verimli olur diye düsünüyorum.

Arda'nın yedeği! Bu çok acımasızca.Reyes' i Atletico'da izlerken keşke bizde olsa dediğim adamdı.Arda yetenekleri ve oyun zekasıyla özel bir futbolcu ama Reyes çok büyük bir oyuncu sadece şu sıralar formsuz bile diyemeyeceğim çünkü formsuz olduğunu sanmıyorum.Manzano'yla sorunlar yaşadığı için Arda'nın arkasında yedeğe düştü. Sezon başında adamın tek handikapı ülkesinden ayrılmak istemeyişiydi.Galatasaray belki beklenmedik bir anda teklif yaptığı ve ülke dışına çıkmaya hazır olmadığını düşündüğü için kabul etmedi sanırım.Şimdi kendini bu fikre alıştırdıysa neden başarılı olmasın?

Tek korkum Reyesin takımın bütünlüğünü bozması,Yedek kaldığında sorun çıkarması ve Diğer ispanyolların yolundan gitmesi

Başkan "Terim istesin bugün tamam" dedikten sonra ötesi var mı zaten? Ujfa da doğrulamış sadece. Bu arada 3 milyon EURO'ya alacaksak ve abartılı bir kontrat yapmayacaksak bence alınmalı gerçekten! Riera'ya da faydası olabilir.

Reyes ve Roman Pavlyuchenko yerine daha hızlı ve tabi caizse yardıran tipte hücum oyuncuları alsak daha iyi olur..

Pavlycenko ya gerek yol Elemander fazla bile geliyor, bize yırtıcı, kafa göz tekme tokat dalacak bir zenci lazım :), yanlış anlaşılmasın kişisel tercihim değil futbola bakışım :D

BKZ. Dünkü maç, BKZ. VOLKAN , o kadar vurduk kovaladık ama bi zencinin yaptığını yapamadık :)

Podolskite baskasi yalan.....ben Reyesin gelmesini hic istemiyorum.....adam 5 ay once resmen bizimlen dakga gecti!

Eboue'de kötüydü. O da giderek iyi olacaktır. Biz en çok neden kaybettik ? Acele ettiğimiz için. Bu tip alışma evrelerinde en büyük şans minimum kayıplarla atlatmaktır. Şimdi 3 maç kaldı önümüzde ilk yarı için. Ve "Allah Korusun" 3ü nü de kaybetsek bile güzel geçirmiş olacağız. Kaldı ki en fazla 1 mağlubiyet görürüz o da bir ihtimal TS maçı.

Yalan de urfalı yalan de...

İnşallah Podolski Diyorum İnşallah..

Eboue'de kötüydü. O da giderek iyi olacaktır. Biz en çok neden kaybettik ? Acele ettiğimiz için. Bu tip alışma evrelerinde en büyük şans minimum kayıplarla atlatmaktır. Şimdi 3 maç kaldı önümüzde ilk yarı için. Ve "Allah Korusun" 3ü nü de kaybetsek bile güzel geçirmiş olacağız. Kaldı ki en fazla 1 mağlubiyet görürüz o da bir ihtimal TS maçı.

riera yapısında sürat ve mücadele yok. fazla bir şey beklemiyorum artık.

reyes transfer dönemindeki tutumu ile taraftarı ikiye böldü.

unutmayalım ama sürati-tekniği ile futbol olarak bize çok şey katar.

bu takıma sol bek-orta saha-forvet gerekli. süratli-mücadeleci bir takım olursak. takıma yıldız değil, takım yıldız olur.

elmander çok iyi son vuruşlarda- gol bölgelerinde eksikleri var.

baros ta aynen öyle.

avrupada olacağımızı var sayarsak gelen topu çok iyi değerlendirecek golcü veya ofansif oyunucular gerekli.

dünkü maçta bile gördük. mücadele-pas her şey var gibiydi ama son vuruşlarda-son pası atmada zorlandık. bulduğunu atacaksın.

takım genel yapısı bu maça müthiş başlayıp ne oldu ne bitti anlamadan golü atmak ve rahatlamak.

gol gelmedikçe kapanan takımlara pozisyon bulamıyoruz. kontra yiyoruz aksine.

Hayırlısı olsun umarım Reyes için Emre'yi unutmazlar.Keza dün çok çok iyiydi.

Reyes gibi süratli, Reyes gibi hızlı adam geçen, Reyes gibi duran top kullanan, Reyes gibi şutör , Ve Reyes gibi 28 yaşında bir ikinci adam daha bulamazsınız Ocak ayında.

Podolski falan demeyin gelme ihtimali yok. Olsa hocanın ilk istediği oyuncudur.

Ayrıca Reyes Galatasaray'ı küçümsememiştir. Uydurmadır atmasyondur.

Gelmesin bence. Takıma uyum sağlayabileceğine inanmıyorum. Ayrıca futbol oynamaya gözü doymuş bir oyuncu bence çok hırslı bir yapısı yok. Bu yüzden sezon içinde maç seçip oynayacaktır. Bence Beşiktaş'taki Almeida gibi etkisiz bir oyuncu olarak kalır.

Üst Alt