Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

434.jpg

Ujfalusi'nin AS Gazetesi'nde bugün yayınlanan röportajından aktarıyorum.. Reyes'in Galatasaray'a transferi hakkında önemli ipuçları var...

Atletico Madrid'den Galatasaray'a transferim benim için sürpriz oldu. Atletico Madrid'de çok mutluydum ve kariyerimin en iyi günlerini geçiriyordum. Bu forma altında da futbolu bırakmayı düşünüyordum ama futbol sürprizlerle dolu. Milli takımdana arkadaşım Milan Baros'un Galatasaray'da forma giymesi, Fatih Terim gibi bir teknik direktörün beni ısrarla istemesi.. Tüm bunlar bana bu kararı aldırdı ve Galatasaray'a imza attım.

Galatasaray'da çok mutluyum. Ligin zirvesine oynuyoruz ve kulüpte gelecek yıllar için büyük bir proje var. Galatasaray, Türkiye'nin en başarılı kulübü ve takımın 2000'de UEFA Kupası'nı aldığı günlere dönmesi gerekiyor.

Galatasaray ile kontratım bittiğinde 36 yaşında olacağım. Bir yıl belki ABD'de futbol oynarım ama bugünden ne olacağını bilmem mümkün değil.

Atletico Madrid'in maçlarını, kendi maç ve idman programım müsait oldukça izliyorum. Avrupa Ligi'nde iyi gidiyorlar. Kun Agüero, Forlan, De Gea, Simao ve ben takımdan ayrıldık. Fakat kaliteli oyuncular alındı. Arda, Falcao, Diego, Adrian, Miranda önemli transferler. Diego'nun yeteneğiyle Atletico Madrid daha da iyi yerlere gelebilir. Reyes de çok büyük futbolcu...

Reyes ile büyük bir ihtimalle Galatasaray'da buluşacağız. Onunla Atletico Madrid'in sağ kanadında iyi ortaktık. Çok zekidir ama yeteneklerini sahaya koyabilmesi için her zaman topla buluşabilmesi lazım. Birebirde çok iyi adam geçer. Atletico Madrid, Reyes'i satarsa çok şey kaybeder. Galatasaray'da kanatta da oynayabilir. İkinci forvet olarak da görev yapabilir.

Reyes ile sürekli konuşuyoruz. Bana İstanbul ve Galatasaray hakkında birçok soru soruyor. Reyes geldiğinde, Avrupa Ligi Kupası'nı kazanan Atletico Madrid'in sağ kanadı, Galatasaray'a geçmiş olacak.

Arda lider bir oyuncu, sahada her zaman sorumluluk alır. Onunla gurur duyuyorum. Atletico Madrid'de çok lider futbolcu var ama Arda çok cesur bir karaktere sahip..

Aceto Balsamico (Bülent Timurlenk)

Cevap: Ujfa:Reyes Bana İstanbul'u Soruyor

Reyes oynarsa eger, yikar ortaligi. Bu atmosfer ile de oynamama ihtimali vermiyorum.

Cevap: Ujfa:Reyes Bana İstanbul'u Soruyor

timblnt Bulent Timurlenk

Blog: Ujfalusi'nin söylediklerine bakılırsa Reyes, Galatasaray'a geliyor. tinyurl.com/cvto79x

Cevap: Ujfalusi : Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız

O değilde; Çift forvet oynayacağımız kesinleşti. Muslera-Eboue-Ujfa-Melo-Elmander banko. Reyes de gelecekse diğer santraforun Türk olması lazım yada sistem değişecek. Bize sağlam bir golcü de lazım. İnşallah planlamayı doğru yaparlar..

İç sahada estireceğinden şüphem yok ama deplasmandada aynı istekle oynamalı.

Ujfalusi reis onaylıyorsa tmmdır.

transfer dönemi biz yapıştık reyes gelmedi şimdi reyes bize yapıştı biz düşünüyoz alakmı almayakmı diye

Baros un yerine Eren'i alsak tadından yenmez bu kez reyeste ilk 11 de forma giyer :)

O değilde; Çift forvet oynayacağımız kesinleşti. Muslera-Eboue-Ujfa-Melo-Elmander banko. Reyes de gelecekse diğer santraforun Türk olması lazım yada sistem değişecek. Bize sağlam bir golcü de lazım. İnşallah planlamayı doğru yaparlar..

Bi de taiwo diyorlar o da olursa hepten karisir ortalik.:)

Cevap: Ujfalusi: "Reyes İle Büyük İhtimal Galatasaray'da Buluşacağız"

riera - melo - selcuk - reyes

sene basinda bu orta sahayi duysaydik herhalde amuda kalkardik :D

ancak gönül ister ki söyle olsun:

olcan - melo - selcuk - gökhan töre

tabii birinci secenek daha bir olanakli gibi duruyor

taiwo ve reyes gelirse ilk 11 i kaparlar.ama o zamanda elmander yedek kalır. bi TÜRK forvet bulun !

reyes gelsin bence yaşıda patlama yapabilmesi için ideal

derbi kadrosunda sola reyes sağa engin ne olurdu acaba

Üst Alt