Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi!

Ultraslan sitesinde oylama devam ediyor..İşte son durum.

Sevgili Galatasaraylılar,

Camiamızın olağan dışı günler yaşadığı bu dönemde çeşitli spekülasyonlar yapılmakta ve başkanlık için çeşitli isimler gündeme gelmektedir.

ultrAslan olarak basında adı geçen başkan adayları konusunda Galatasaray taraftarının görüşlerini yansıtacağını düşündüğümüz ve bu görüşlere dayanarak fikir sahibi olabilmek amacı ile bir anket düzenledik. Amacımız kulübümüzün başkanını belirlemek veya yön vermek olmadığı gibi Galatasaray Spor Kulübü Başkanını kongre üyelerinin seçeceği bilincinde olarak taraftarın düşüncesini doğru platformdan kamuoyu ile paylaşmaktır...

Saygılarımızla.

ultrAslan

Not: Başkan adayları alfabetik sıralandırılmıştır.

Adnan ÖZTÜRK 4%

Ali DÜRÜST 3%

Cemal ÖZGÖRKEY 1%

Faruk SÜREN 6%

Haldun ÜSTÜNEL 28%

Haluk ULUSOY 13%

Mehmet CANSUN 1%

Mehmet HELVACI 1%

Ünal AYSAL 39%

Cevap: Ultraslan' dan "Başkan Kim Olsun" anketi!

Mehmet HELVACI'ya %1 oy verenle, aynı havayı solumak çok koydu bana şuan.

sinif_baskani_karikaturu.jpg

Unal Aysal %39 Adnan Ozturk %4

Nasil is bu anlamadim, kesin Unal Aysal da taraftarin abartacagi adamlardan biri olacak Rijkaard, Kewell ve Haldun Ust gibi

Taraftar Ünal Aysal diyor zaten. Onlar da güzel oy vermis :) Tebrikler

Haldun Üstünel'i saymazsak aralarında futboldan anlayan tek insan Adnan Öztürk. Başkan kim olur bilmem de, futbol şubesi Bülent Tulun'a bırakılmasın.

Haldun Üstünel ne alaka ? Helvacı'ya nasıl oy verilir anlamadım ... Bu saatten sonra Ünal Aysan dan başkası gelemez bence...

Adnan Öztürk e bukadar az oranın çıkmasına şaşırdım doğrusu.

Edit : Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel başkanlık için Adnan Öztürkü katlıyorsa pek fazla şey bişey diyemiycem anketle ilgili :)

biz baskani ibra ettik bize yakismayan bir kongre idi dedikten 24 saat sonra kim baskan olsun anketimi acilmis uada?

Adnan Öztürk e bukadar az oranın çıkmasına şaşırdım doğrusu.

Edit : Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel başkanlık için Adnan Öztürkü katlıyorsa pek fazla şey bişey diyemiycem anketle ilgili :)

Adnan Öztürk´ün az oy almasi normal cünkü Aysal´in yönetiminde olacagini biliyor taraftarlar. Ben adayim deseydi eminim ki %20´lerde olurdu. Aysal varken Öztürk´ün aday olmayacagini biliyor taraftarlar. Oran o yüzden düsük. Aysal ne derse onu yaparim dedi Öztürk. Normal

Buda bizim forumun

Hayrettin Kozak 28 10,53%

Ünal Aysal 114 42,86%

Adnan Öztürk 59 22,18%

Selahattin Beyazıt 11 4,14%

Haluk Ulusoy 69 25,94%

Adnan Polat 35 13,16%

Cemal Özgörkey 10 3,76%

Ali Dürüst 19 7,14%

Adnan Öztürk´ün az oy almasi normal cünkü Aysal´in yönetiminde olacagini biliyor taraftarlar. Ben adayim deseydi eminim ki %20´lerde olurdu. Aysal varken Öztürk´ün aday olmayacagini biliyor taraftarlar. Oran o yüzden düsük. Aysal ne derse onu yaparim dedi Öztürk. Normal

Sırf parası var diye taraftar çok büyük beklentiye girdi Drogbaları Gökhan İnleri filan görmeye başladılar umarım bu işin sonu hayal kırıklığı olmaz.

ünal aysal adnan öztürk haldun üstünel bu üçü bir olsn futboldan anlayan 2 adam ve gerektiğinde para yatıracak bir lider ismi yere hayırlısı

Sırf parası var diye taraftar çok büyük beklentiye girdi Drogbaları Gökhan İnleri filan görmeye başladılar umarım bu işin sonu hayal kırıklığı olmaz.

Sanmiyorum öyle adamlari transfer edecegini. Aciklamasini okumustum. Vizyonu farkli. Takiminda direk oynayan, takiminda önemli rol oynayan genc futbolculari transfer ederdim demisti. Yani dünya yildizi degil, dünya yildizi olmaya aday futbolculari tercih ederdim demisti. Drogba Mrogba almaz yani.

Üst Alt