ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deydi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'deydi!

Cevap: ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay TRT1'de

Şuan koptum yerlerdeyim.:D

Minecan içmiş sanırım,Ümite çocuklarını okullarını falan soruyor ne alaka ya,Eşiniz izliyormudur diyor:D

Forumlarda bana tepski varmış,Haberini aldım diyor minecan

,Kim söyledi TRT'ye:)

yonetimistifa.jpg

Darbe geliyor.

Bu yönetimden de herkes destegini cekmis durumda, artik gercektende utanma zamani, istifa etme zamani

Bu KolpA uA'nın koordinatörü tam uçurtma ya.. Organ olsa nakledilmez. O derece sevimsiz.

Verilen linkten izledim fakat birseyi anlamadim. Hem Florya'da oyuncuya dayali duzen var diyor sonrasinda abilik gerekli diyor neredeyse. Bu da oyuncuya dayali bir duzen degil mi bir nevi abilik ? Oyuncuya dayali duzenden ne kastediyor anlamadim.

Verilen linkten izledim fakat birseyi anlamadim. Hem Florya'da oyuncuya dayali duzen var diyor sonrasinda abilik gerekli diyor neredeyse. Bu da oyuncuya dayali bir duzen degil mi bir nevi abilik ? Oyuncuya dayali duzenden ne kastediyor anlamadim.

Selen ne dediğini bilmeyen, belli bir duruşu olmayan insanlar bunlar. Satılıklar alınların da yazıyor. Bu tür organizatörler bu tür taraftar gruplarıyla ilerleyemeyiz. Bu adamlar beleş biletlerini alır haydi bastır galatasaray diye tezahuratını yapar gider. Bir nevi paralı işci bunlar. Ama gönülden bir taraftar oluşumu olsa. Mesela Yürüyedur kimseden 5 kuruş almadan bedava bilet almadan çok güzel organizasyonlar yapardı. Ne yazık ki uA i.B.B taraftarı kadar bile yaratıcı değil. Koskoca Galatasaray klübüne bu taraftar oluşumu yakışmıyor.

Ne dedigini bilmedigini kesin ya zaten. Umit Øzat Nuri kimin abisi diyor Podolski diyor orasi Bundesliga diyor øncesinde de Florya'da oyuncuya dayali duzen var diyor. Basarisizlikta isliklanmasi dogal diyor sonrasinda bu zamana kadar tabani neredeyse biz engelledik isliklamasini vs. vs. diyor. Demekki protestoyu hak olarak gøruyorsun cunku isliklanma dogal diyorsun. O zaman da insanlar dogal olarak sorar bu zamana kadar niye protesto etmedin bu cøkus surecini ønceden gørduysen. Ya tamamen protestoya karsiyiz de ya da karsi degilsen zamaninda yap kaosu derinlestir. Takim batti simdi herkes kendini aklama derdinde.

Asıl sen saçmalama! İlk karagünümüz bu gün müydü? Hayret bişeysiniz.. Koyun gibi hemen inanıyorsunuz bazı şeylere.. Biraz geniş düşünün anlarsınız.. Yazık size!

ne sacmaliyon sen bee. uff..

ultrAslan dogrusunu yapiyor, hedef varken degil hedefsizken gosterdiler tepkilerini. Galatasaraylilik da bunu gerektirir. tepkisini medenice vermistir. ne istiyordunuz vursun kirsin patlatsin mi? bos bos konusma daha maca gelmisligin yoktur eminim

Üst Alt