ultrAslan: "Herkes büyük bir mücadeleye hazır olsun!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: "Herkes büyük bir mücadeleye hazır olsun!"

bu ultraslan denen oluşumun eski başkanı oğuz altay adlı adam sanırım şuan dursun özbek'in 1 numaralı yaveri. sürekli onun etrafında. 1 adım arkasında duruyor hep çoğu yerde. 2000li yıllardaki ultraslana bak birde bu sucukculara bak. Alpaslan Dikmen'in kemikleri sızlıyordur.

ultralar ya terim ya istifa diyerek dursun yönetimini istifaya zorlamalıdır. Çünkü bunlar ne terimi getirebilir ne bu takımı şampiyon yapabilir. O yüzden istifa etmeliler.

arkadaşlar ultraslan doğru bir tavır sergilemiş. sakin olmak lazım panikle hareket edemeyiz. eleştiri tabi yapalım ama eleştirdiğimizden daha fazla takımımızın arkasında duralım.

biz büyük bir kulübüz öyle 2 mağlubiyet aldık diye hoca gönderecek değiliz. madem tudorla yola çıktık bırakalım da adam en azından ilk yarıyı tamamlasın.

çok yeni bir takımız inişli çıkışlı performans sergilememiz gayet normal yeterki tudor 3lü savunma gibi kanatsız futbol gibi saçma denemelerinden ders almış olsun.

tudora bende çok kızdım çok eleştirdim ama hangi büyük kulüp liderin 1 puan gerisindeyken hoca kovar.

arkadaşlar ultraslan doğru bir tavır sergilemiş. sakin olmak lazım panikle hareket edemeyiz. eleştiri tabi yapalım ama eleştirdiğimizden daha fazla takımımızın arkasında duralım.

biz büyük bir kulübüz öyle 2 mağlubiyet aldık diye hoca gönderecek değiliz. madem tudorla yola çıktık bırakalım da adam en azından ilk yarıyı tamamlasın.

çok yeni bir takımız inişli çıkışlı performans sergilememiz gayet normal yeterki tudor 3lü savunma gibi kanatsız futbol gibi saçma denemelerinden ders almış olsun.

tudora bende çok kızdım çok eleştirdim ama hangi büyük kulüp liderin 1 puan gerisindeyken hoca kovar.

Kendi evinde leş bir Fenerbahçeyi yenemiyorsan,
Beşiktaş karşısında 30. saniye de ezileceğinin sinyallerini alıyorsan,
Derbilere öz güvensiz, korkak çıkıyorsan

Bırak 1 puan geri de olmayı 10 puan fark atsan bile o hoca kovulmalıdır.

arkadaşlar şu listeye bakın sene geçtiğimiz 4 sezon ikişer antrenörle çalışmışız.

hoca kovarak olmaz bu işler.

2011-2012 Fatih Terim
2012-2013 Fatih Terim
2013-2014 Fatih Terim ve Roberto Mancini

2014-2015 Cesare Prandelli ve Hamza Hamzaoğlu
2015-2016 Hamza Hamzaoğlu ve Mustafa Denizli
2016-2017 Jan Olde Riekerink ve Igor Tudor
2017-2018 Igor Tudor

ultrAslan'a gelecek olursak iki tane bol sucuklu köfte ekmeğe tav olurlar.
Eskiden bir şerefleri vardı kombineye falan tav oluyorlardı artık sucuk ekmek kafi.

Kendi evinde leş bir Fenerbahçeyi yenemiyorsan,
Beşiktaş karşısında 30. saniye de ezileceğinin sinyallerini alıyorsan,
Derbilere öz güvensiz, korkak çıkıyorsan

Bırak 1 puan geri de olmayı 10 puan fark atsan bile o hoca kovulmalıdır.
işte bende bunu diyorum 2 derbide hatalı işler yaptı diye hoca gömülmez, bırakalım ilk yarıyı bitirsin o zaman değerlendirmemizi yaparız. hoca değiştirerek olmuyor bu işler. biz fenerden 6 yedik şampiyon olduk, chelsea den 5 yedik samiyende uefa yı aldık.

beşiktaş maçında tudorun suçu yok beşiktaş bizden oturmuş takım, taktik ezberleri var, birbirlerine alışıklar ve iyi takımlar.

bizde sol bek yok en baştan.

ama fb ts maçlarında büyük başak maçında yarı yarıya hatası var tudorun.

Gürsu dusuncene saygi duyuyorum ama tek bir sorum var su kadro fatih hocada olsaydi sence bu 4 mactan kac p cikarirdi hepsini gectim basak ve kargalara ezilir miydik?

Gürsu dusuncene saygi duyuyorum ama tek bir sorum var su kadro fatih hocada olsaydi sence bu 4 mactan kac p cikarirdi hepsini gectim basak ve kargalara ezilir miydik?
beşiktaş maçında üç aşağı beş yukarı aynı futbol olurdu ve yenilirdik.

fenerbahçe maçını kazanırdık.

başak maçında 3 sonuçta çıkabilirdi ama en azından fark yemezdik.

trabzon maçı en azından kaybetmezdik diye düşünüyorum.

BİZLER GALATASARAY ARMASININ PEŞİNDE, GALATASARAY BAYRAĞININ GÖLGESİNDE DAİMA EN YUKARILARI HEDEFLEDİK!
BU BÜYÜK BAŞARILAR BU ARMANIN BÜYÜKLÜĞÜ, TARAFTARIN İNANCI VE FUTBOLCULARIN MÜCADELESİ İLE GELDİ! YİNE GELECEK...
SEZONUN ORTASINA YAKLAŞIRKEN BİZLER ŞUNA İNANIYORUZ Kİ:
BAŞKANSIZ VE YÖNETİMSİZ OLSAK DA;
TEKNİK DİREKTÖRSÜZ OLSAK DA;

BU TAKIM TARAFTARIN AZMİ VE İNANCI İLE ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAK!
SADECE GALATASARAY ARMASININ ETRAFINDA KENETLENELİM VE İNANALIM...
SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN!
ultrAslan

BİZLER GALATASARAY ARMASININ PEŞİNDE, GALATASARAY BAYRAĞININ GÖLGESİNDE DAİMA EN YUKARILARI HEDEFLEDİK!
BU BÜYÜK BAŞARILAR BU ARMANIN BÜYÜKLÜĞÜ, TARAFTARIN İNANCI VE FUTBOLCULARIN MÜCADELESİ İLE GELDİ! YİNE GELECEK...
SEZONUN ORTASINA YAKLAŞIRKEN BİZLER ŞUNA İNANIYORUZ Kİ:
BAŞKANSIZ VE YÖNETİMSİZ OLSAK DA;
TEKNİK DİREKTÖRSÜZ OLSAK DA;

BU TAKIM TARAFTARIN AZMİ VE İNANCI İLE ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAK!
SADECE GALATASARAY ARMASININ ETRAFINDA KENETLENELİM VE İNANALIM...
SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN!
ultrAslan

Arkadaşı dışarı alalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler hala iki derbi diyorsunuz, rica ediyorum gercekleri görelim.
Gecen sezon kendi kadro degil dendi ama bu sezon kendi kadrosu ile mentalite olarak fark yok.

Yav he he, şampiyon olacakmışız. Mancini döneminde koydukları tepkiyi şimdi neden koymuyorlar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt