Ultraslan: "Herkes Haddini Bilecek !" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan: "Herkes Haddini Bilecek !"

36a97hadsizbjktv.jpg

21.11.2011 tarihinde Bjk Tv’de yayınlanan Manşet adlı programda Galatasaray Spor Kulübü profesyonel futbolcusu Emmanuel Eboue hakkında alenen ‘’ırkçı’’ bir söylem kayıtlara geçmiştir.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Ultraslan: Herkez Haddini Bilecek !

hadsizbjktv.jpg

Güzel bir yazı ve görsel... Tebrikler...

Yöneticilerden de ses gelmesi lazım.

Güzel bir bildirim olmuş.. Umarım Kulubümüz futbolcumuzun hakkını gerekli mercilerde arar.

Bu Eboue’yi; haftaiçi National Geographic’e bakın çok sık görürsünüz

zurriyetine sıctıgımın evladına baksen. :) bunu diyen adamın suratına bir bakın lutfen, zira nat geo'da bile goremezsiniz.

Cevap: Ultraslan: Herkes Haddini Bilecek !

Telegole Alen Markaryan bağlandı ve " Eboue taraftarı kışkırttı üzerine sadece birkaç birşey atıldı abartmayalm " daha sonrasında Oğuz Altay bağlandı "Alen Markaryana aynen katılıyorum " dedi. Atılan gol için de goldu dedi.

Ne ultraslanmış arkadaş be. Orda maç sonu senin oyuncularını az kalsın linç edecekler, durduk yere senin yardımcı antrenörünün kafasına madde atıyorlar, oyuncuna edilmedik küfür kalmıyor, zar zor soyunma odasına gidiyorlar, sen çıkıp adamlar haklı diyorsun. Yumurta dayanınca böyle kahraman olmaya çalışman ne demek?

Telegole Alen Markaryan bağlandı ve " Eboue taraftarı kışkırttı üzerine sadece birkaç birşey atıldı abartmayalm " daha sonrasında Oğuz Altay bağlandı "Alen Markaryana aynen katılıyorum " dedi. Atılan gol için de goldu dedi.

Ne ultraslanmış arkadaş be. Orda maç sonu senin oyuncularını az kalsın linç edecekler, durduk yere senin yardımcı antrenörünün kafasına madde atıyorlar, oyuncuna edilmedik küfür kalmıyor, zar zor soyunma odasına gidiyorlar, sen çıkıp adamlar haklı diyorsun. Yumurta dayanınca böyle kahraman olmaya çalışman ne demek?

Alpaslan Dikmen vardi simdi kimlere kaldi ua ...

NE YAPTINIZ BUGÜNE KADAR DA BUNDAN SoNRA NE YAPACAKSINIZ ALPARSLAN DİKMEN GİTTİĞİNDEN BERİ BİR HİÇSİNİZ

Vayyy arkadaş!!! Ne Galatasaray'mış?Herkesi rahatlatacaksa bir maçta şike yapıverelim bari.Yoksa bu saldırıların sonu gelmeyecek.Herkes yakaladığı yerden vuruyor Galatasaray'a.

Şike sürecine de " onlar da yapıyor ama sadece biz yakalandık!" şeklinde yaklaştılar.Bu olayda yapılan iğrençliği ve bu iğrençliğin nasıl olup da ırkçılığın anlamını dahi bilmeyen bir ülkede meydana geldiğini tartışmak yerine hala "Ama onlar da tahrik etti" diyebilecek kadar aşağılık olabilen bir spor kamuoyu var karşımızda...Beşiktaş ve diğer takımların haklarını yiyen, kendi kasalarına girmesi gereken maddi kazançlarını hile yoluyla gaspeden,sportif anlamda elde edilecek başarılarının önüne yine hile yoluyla geçen Fenerbahçe'yi kınamak yerine Galatasaray'a karşı oluşan bu nefretin sebebinin ne olduğunu artık biliyoruz.Onlar çamura bulanmış debelenirken Galatasaray her şeye, herkese, her olumsuzluğa ve tüm zorlamalara rağmen karşılarında pırıl,pırıl ve dik duruyor.Korkuyorum bu camialar yakında toplu intiharın da bir yolunu bulacaklar!

Suni bir taraftar grubu...

Hiç gerçekci değil yapdıklarıyla söylemleri...

Ultraslan kendine yakışanı yapmış gene.Beşiktaş ve taraftarının adını anmadan kınama mesajı yayınlamayı başarmışlar!Arınmak için su ve sabun kullanmak gereğini hatırlatırım naçizane.

Bunların alayı fos. Anca herkes haddini bilecek, kimse kırmızıda geçmeyecek. Cd. geçerken önce sola, sonra sağa, sonra tekrar sola bakılacak. Yaşlılara yer verme bahanesiyle toplu taşıma araçlarında fortçuluk yapılacak. Bir kerede icraat yapın!!! Bir yürüyüş organize edin. Meclise gidin. Anıt kabire gidin. TSYD ye gidin. Mahkemeye gidin. Aktivist olun. Boğaz köprüsünü trafiğe kapatın. Ses getirin, taşları yerinden oynatın. Bunlardan bir cacık olmaz. Şike olaylarındada olmadı, Galatasaraya iftira atan balgam yazarlara karşıda olmadı, şimdide olmaz.

Yönetim uyur taraftar grubu parlar söner.Medya sallamaya başlar herkes üstümüze gelir bir Allah'ın kulu ya noluyo demez.vay arkadaş.

Parca pincik laflari alip yapistirmissin

Senin olayi oyle anlamak istedigini bize de anlatmaya calisman dogru degil.

Aptal aptal konusma :SS:

Taraftar guruplarının hepsi aynı halt zaman zaman sadece kendi isimlerini duyurmak için yaşatmak için hatta kulüplerin isimlerinin önüne geçmeye çalıştıklarını görüyorum.Çarşısıda aynı halt ua sıda fenerin liseli guruplarıda hepsi aynı halt.Hiç biri senin benim gbi dişinden tırnağından arttırıp maça gitmez onlara daima bedavadır okadar denk gelmişimdir atkı yaparlar forma yaparlar mont yaparlar be arkadaş altına bari lisanslı bir forma giyin ama yok.Şimdiye kadar dayıları hiç formalı görmemişimdir.

Yıllardır sabrımızı taşırmayın der dururlar şimdiye kadar ne sabırmış arkadaş taşmadı gitti.Anca rerere rarara tezahuratına tahamülü olmayan buna tahamül göstermeyerek neyi amaçladıkları anlaşılmayan acayip bir topluluk oldular.

İşte böyle çıkarlar Alen haklı olaylar abartılıyor atılan gol goldü derler.Olaya bakarmısınız düdük 20 saat evvel çalmış oyuncu öyle vurmuş ve hala o top goldü diyorlar.

Sonra herkes haddini bilecek vs vs. Ahmet Çakar bile daha çok ve daha iyi korudu Eboue yi.

Geçen hafta bu oğuz atalay denen adam çıkıpta bizim yöneticiye atar yaptığında herkez helal ultra aslan bla bla sı yapmıştı. ama o günde söylemiştim. şikeye,playoffa,tff,rıdvana tepki gösteremeyen bu topluluk tecrübesizliğinden kaynaklanan kendince iyi niyet amaçlı ve volkan tarafından deşifre edilen bir msj yüzünden bir yöneticiyi hedef tahtası haline getirmiştir. ercan saatçinin ettiği küfürleri,rıdvanın ekrandaki yönlendirmelerini,şikeyi,tffyi, play offu birkez dahi doğru düzgün eleştirip tepki koyamayan bu topluluğun tecrübesizliğinden kaynaklanan kendi yöneticimizi bu denli hedef alması beni şaşırtmıştı. ama bu gün o bjk tv ye çıkan o. e.(bunu sölemek bence forumda yasal olmalı çünkü emre belezoğlu söyleyince ülke federasyonu tarafından ceza almıyor.) kadar dansöz olduklarını, aslında o yöneticiye saldırmalarınında kişisel çıkar olması amaçlı olduğunuda ortaya çıkartmıştır. benim için çarşı neyse ultra aslan odur. sonuçta gördünüz ikiside aynı fikirdeymiş!!!

Üst Alt