ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

Cevap: ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

Galatasaray çöküşünle düzgün taraftar profilinide kaybetti malesef.taraftar o kadar değişti nankör olduki.elin hollandalısı takımı 5 sene geri götürdü Galatasarayın tarihi çöküşünün hazırlıyıcısı oldu bazıları puta tapar gibi taptı.Hagi geldi başarısızlık sürdü bu kalitesiz topçularla,Galatasarayın en büyük değerlerinden Hagiye hakaretler küfürler.(rijkaardın 1,5 senelik başarısızlığında ona tam destek olanlar) Metin Oktayla beraber Galatasaraylılığı en güzel şekilde temsil eden Hakan şüküre hakaretler.Takıma verdiği hizmetleri bile eleştiren,babamda olsa atardı o golleri diyebilen beyinsizler var.

Sonra bakıyoruz iyidir kötüdür,büyük bir oluşum Ultraslan.millet evinde radyodan canlıskor sitelerinden maç takip ederken onlar hep maçlarda.yada İbb maçını sıcacık evinde izlerken sizler,onlar tribünde -5 derecede.. Takılmış dillere bedava bilet,yönetim yalakası ultraslan.gidin bu söylediklerinizi stadta söyleyin :).. Yönetimi istifaya davet ederler.-Adnan polat istemiştir böyle bağırmalarını dersiniz.Susarlar yönetim yalakası bunlar bedava bilet şöyle böyle yaparlar dersiniz.Ben bizzat antep maçındaydım.maçtan sonra yarım saat çıkmadılar.adnan polat aleyhine tezahuratlar oldu.he şimdi derler bedava bileti kesmiştir polat :)

Kimse darılmasın kızmasın,genç taraftarlarımız sadece Arda turanı gördükleri için sahada oynarken,Hakan şükürden daha değerli falan oldugunu zannediyor.Forumda bi hakan şükür nefreti almış başını gidiyor.inanın stadta veya sokakta durum öyle değil.Hakan şüküre kalabalık ortamda laf atanın dilini koparırlar.Dediğim gibi genç muhalefet zihniyetli taraftarlarımız,sağdan soldan duyduklarınla büyük değerlerimize hakaret ediyor.Malesef başarısızlık sürerse bu genç arkadaşlarımız,Galatasarayı kurdugu için Ali Samiyene bile hakaret edecek..

Galatasaray çöküşünle düzgün taraftar profilinide kaybetti malesef.taraftar o kadar değişti nankör olduki.elin hollandalısı takımı 5 sene geri götürdü Galatasarayın tarihi çöküşünün hazırlıyıcısı oldu bazıları puta tapar gibi taptı.Hagi geldi başarısızlık sürdü bu kalitesiz topçularla,Galatasarayın en büyük değerlerinden Hagiye hakaretler küfürler.(rijkaardın 1,5 senelik başarısızlığında ona tam destek olanlar) Metin Oktayla beraber Galatasaraylılığı en güzel şekilde temsil eden Hakan şüküre hakaretler.Takıma verdiği hizmetleri bile eleştiren,babamda olsa atardı o golleri diyebilen beyinsizler var.

Sonra bakıyoruz iyidir kötüdür,büyük bir oluşum Ultraslan.millet evinde radyodan canlıskor sitelerinden maç takip ederken onlar hep maçlarda.yada İbb maçını sıcacık evinde izlerken sizler,onlar tribünde -5 derecede.. Takılmış dillere bedava bilet,yönetim yalakası ultraslan.gidin bu söylediklerinizi stadta söyleyin :).. Yönetimi istifaya davet ederler.-Adnan polat istemiştir böyle bağırmalarını dersiniz.Susarlar yönetim yalakası bunlar bedava bilet şöyle böyle yaparlar dersiniz.Ben bizzat antep maçındaydım.maçtan sonra yarım saat çıkmadılar.adnan polat aleyhine tezahuratlar oldu.he şimdi derler bedava bileti kesmiştir polat :)

Kimse darılmasın kızmasın,genç taraftarlarımız sadece Arda turanı gördükleri için sahada oynarken,Hakan şükürden daha değerli falan oldugunu zannediyor.Forumda bi hakan şükür nefreti almış başını gidiyor.inanın stadta veya sokakta durum öyle değil.Hakan şüküre kalabalık ortamda laf atanın dilini koparırlar.Dediğim gibi genç muhalefet zihniyetli taraftarlarımız,sağdan soldan duyduklarınla büyük değerlerimize hakaret ediyor.Malesef başarısızlık sürerse bu genç arkadaşlarımız,Galatasarayı kurdugu için Ali Samiyene bile hakaret edecek..

Dediklerine katılmakla beraber Hakan Şükür olayınada değinmek istiyorum, efsanemiz, Kralımız mevzusuna girmeyeceğim sonuçta bilen biliyor, Hakan'ın bu kadar çok eleştirilmesinin daha doğrusu eleştiren bir kısım taraftarın karalama sebebi sende bende o da biliyor ki ! siyaset, arkadaşım bunun başka türlü açıklaması yok, fesatmış da , içten pazarlıklıymışda cartda curtta boş hikaye, Hakan her zaman GS menfaatlerini düşündüğü için konuştu, Adnan Polat ile bir meselesi olabilir o ayrı ama hiç bir zaman GS dan nemalanmış bir insan değildir karakterinde buna müsait değildir, dediğim gibi nefretin sebebi sadece siyasi, eğer Kral bu arkadaşların benmsedikleri herhangi bir x parti hayranı olsaydı şimdi onlar için en büyük kRAL OLACAKTı , neyse önemli değil bunlar gülüp geçiyorum bir Galatasaraylı Kralı yok sayıyorsa bu adamla övünmüyorsa kendisiyle baş başa bırakmak gerekir.

Konu konuyu açtığı için söylüyorum geçenlerde tıfılın teki İmparatorun üstüne çekmiş çizgiyi, ahkame kesiyor forumda, işin enteresan tarafı da pano yönetiminin bu tür şaklabanlıklara karşı tepki koymaması, kardeşim senin görevin ne ? Biz imparatorlarla büyüdük, kRalla büyüdük, ergünle büyüdük arif erdemle büyüdük hepsini sevdik saydık , efsane dedik ulan elalem efsane bulamıyor imparator lakabını oğuz çetin gibi bir çapsıza takıyor koruyor değer veriyor bu tıfıl İmparatora çizgi çekiyor işe bak, eleştirmiyim diyorum tutamıyorum kendimi, bahane üreteceğinizide biliyorum, herkesin eleştirilme hakkı vardır, biz birşey diyemeyiz vs vs, Adnan polata çizgi çekti diye uyarılan adam biliyorum, Fatih Terim'e çarpıyı koyunca sorun yok öyle mi? Bize burda fenerli üyelerin sarı lacivert avatarlarını görmek zorunda bırakıyorsunuz ama ? istediklerini gibi yazıyolar çiziyolar sarı laci materyal koymakta sıkıntı çekmiyorlar ben imparatora çizgi cekmiş bir tıfıla katlanıyorum öyle mi? hadi be derler adama.saygılarmla.

Başkası tarafından satın alınmışlardır. Yakında muhtemel yeni başkan adayının adını bağırmaya başlarlar.

tabi tabi siz ancak maça gitmeyipde uA şöyle uA böyle diyin.. 2..000 kişiyle fb taraftarını susturunca dışarda böbürleniyorsunuz fb lilere sizi nasıl susturduk vs vs..uA olmasa stad hc dolmayacakk.. adamlar protesto eder niye etti dersiniz etmezler niye etmedi dersiniz ne yapmaya çalısıyorsunuz ya noldu tekyumruk grubunuza noldu fos.. niye gelemiyorlar maça doldursunlar onlarda tribünleri..ya arkadaslar kolaymı ya uA olmadığını düşünün fb taraftarından daha reziL durumda olurus kös kös maç izleyen profil düşünemiyorum ya ..uA bir numaradır herşeyiyle..o övdüğünüz beşiktaş taraftarı mac boyunca arabesk solüyorlar tamam ona güzeL diyorsunuz neden uA sen varya sen diye tezehüratı söyleyince ııyy arabesk falan diyorsunuz ..

Yeri geldi atletico madrid maçından elenincede tribünlere gelip alkışlamasınıda biliyoruzz.. yeri geldimi protestoda yaparız..

klube zarar vereceklerine kos kos mac izlesinler benim acimdan sorun yok

zaten arenada 10 kis bagirsa yetiyor:)

tabi canım 10 kişi bağırsa yeter. al tayfanı git bağır bakalım 10 kişi.) klübe zarar verdikleri yok..

ultrAslan durdu durdu bugünü mü buldu tepkisini ortaya koyacak? Siz bunların samimiyetine inanıyormusunuz arkadaşlar? Takımda onca protesto edilecek oyuncu varken Ardayı protesto eden insanlar bunlar? Forumda görüyorum uA'nın yönetim istifa diye hazırladığı görüntü dolaşıp duruyor ortada. Biz bunu kaç ay önceden biyerlerimizi yırtarak söylüyorduk alıntı bile yapan olmuyordu.

uA misyonunu Alpaslan Erdem'den sonra tamamlamıştır arkadaşlar. Artık hiçbir özellikleri kalmamıştır. Ne bir kereografileri tat veriyor artık ne de tezahuratları. Siz de bunun farkında değil misiniz? Bu adamlar sadece kendilerini galatasaray taraftarı zanneden insanlar fakat bilmiyorlar ki 20 milyondan fazla Galatasaray taraftarı daha var. Bizi hiçe saydıkları günleri de gördük. Ve Ali Sami Yen stadın da 2000 kişilik fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördük.

uA kendini kurtarma peşindedir arkadaşlar. Baktılar gemi batıyor. Artık bu yönetim kesin olarak gidiyor, kendilerini aklama peşine düşmüşlerdir. Bakın biz istifa ettirdik demek istiyorlar. Bugüne kadar neredelerdi? Elimizden kupalar gitmeden önce nereledelerdi? uA yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminini hazırlama çabasındadır. Lütfen inanmayın arkadaşlar. Bu adamlar samimi değil! Eğer samimi olsalardı, külüpten bir çıkarları olmasaydı çoktan seslerini yükseltmişlerdi! Lütfen inanmayın!

Alpaslan Erdem?!?!

Kale arkası koltuklarını kırmanın mantığı nedir ?

tabi canım 10 kişi bağırsa yeter. al tayfanı git bağır bakalım 10 kişi.) klübe zarar verdikleri yok..

valla cok gittim daha ua diye bir grup falan yoktu

cokta guzeldi cokta eyiydi

babamin omuzunda bursa deplasmaninada gittim

manchester macinada okulu kirip davullarimla gittim

hic ua diye birsey ne duydum ne gordum

o zamanlar tribunle iftihar edilirdi o zamanlar cehennem oldu samiyen

ne zaman bu zatlar kendilerini mantar gibi markalastirdilar

o zaman cokus basladi

bunuda tartışmaya çevirmeyinde yada tartışıyorsanız en azından kişiselleştirmeyin, şimdiden söyliyeyim dedimde

UA biliyor A.Polatın gideceğini bedava bilet derdinde yeni yönetimden. Bu kadar basit.

UA biliyor A.Polatın gideceğini bedava bilet derdinde yeni yönetimden. Bu kadar basit.

YouWin.jpg

bırakın ua eleştirmeyi felan birlik olup takımı destekleyin tarafta iyice klüp yöneticisi gibi davranıyor bu günlere gelmememizin bir nedenide bu

Üst Alt