ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

Cevap: ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

valla cok gittim daha ua diye bir grup falan yoktu

cokta guzeldi cokta eyiydi

babamin omuzunda bursa deplasmaninada gittim

manchester macinada okulu kirip davullarimla gittim

hic ua diye birsey ne duydum ne gordum

o zamanlar tribunle iftihar edilirdi o zamanlar cehennem oldu samiyen

ne zaman bu zatlar kendilerini mantar gibi markalastirdilar

o zaman cokus basladi

ozamanda tribün grubu vardı yürüyedur diye hatırlatırım he diyeceksin ki yürüyedur uA dan daha iyi falan filan.. saten yürüyeduru olusturanda uA dı..) yine bu tribünlerin başında Sebahattin ŞİRİN abi vardı ozamanda cehennemdi bence yine cehennem olur o potansiyeL fazlasıyla var görürsün fb maçında tribünLeri..) valla adamlar durup dururken marka olmadılar.. yaptıkları kareografilerle dünya 3. oldular ve en uzun pankartta bizde dünyada ve onu gectim meşale show da dünya 1 . oldumuzu biliyorum..he diyeceksinki böyle cehennem mi olur ozaman dön barcelona ile oynadımız maca bak 2002 de sanırım dön reAl madrid macına bak 3-2 lik ozamanda uA vardı tribünde. ve geçen sene de ilk yarı boyunca tribünler cok iyiydi hatta kasımpaşa maçında 2.yarıdaki macda kasımpasalı oyunca topa dokunmasa ofsayt olmayacak ama tribün sesinden adam arkadaşının sesini duyamamıs vurdu ofsayt oldu.. kendi ağzıyla lig tv de söylemişdi.. kimse bu uA kötü diyemez ya adamlar gercekden iyiler stadın tek dolu olduğu yer pegasus kimse gitmezken onlar yine tribündeLer:)

Eee.. GSCimbom da protesto (Beyaz mendil) için G.Antep maçının sonrasını beklemedi mi?

Yani ultrAslan'la aynı şeyi yapmadı mı?

Taktınız kardeşim Ultraslana adamlar ne yapsa yaranamıyolar protesto ediyolar gelecek yönetime yalakalık diyosunuz protestoları engellemeye çalışıyolar bu yönetime yalakalık diyosuuz hiçbir şey yapmıyolar işe yaramaz diyosunuz ne yapsın bu adamlar?

peki.. ama neden şimdi aktif hale geldi? Belki onların da gündemindeydi uzun zamandır. Ki forum sayfalarında aylardır "Lütfen Gidin" adında bir istifa başlığı da mevcut

Bahsettiğim aktif istifa çağrıları.. 2niz de aynı süreçte harekete geçtiniz. Cevap çok basit. Eldeki son kaleyi beklemek..

uA yokkende tribünler iyidi, genc*****liler yokkende fener tribünleri iyidi, çarşı pazar yokkende bjk tribünleri iyidi bu kadar basit ve net, bu nasıl bir mantıkdır ya uA yokken cehennemdi:D sanki uA gelince cehennem söndü aksine dahada alevlendi diyebiliriz, adamların yaptıkları ortada takip edenler bilir, Ali Sami Yen cehennem lakabını aldığında uA içinde olan insanlar yine oradaydı sadece resmi bir grup kurulmuş o kadar, tribüncü insanlar değişmediya, anlamadığım şu bu ülkeye damga vurmuş bir oluşumdan bahsediyoruz, Allahdan fener yada bjk taraftarı değilsiniz ha 24 saat sallardınız uA karşısında yetersiz ve vasıfsız kaldıkları için.Gördük Arena'da takımın içler acısı haline rağmen Melih Gümüşbıçak küçük dilini yutuyor herhalde deprem oluyor diye :D.Ayrıca konuyu açan arkadaş hep aynı, provakasyon peşinde, düşmemeye oynuyoruz takım için yeni reçeteleri konuşacağımız yerde anlamsız yere taraftar irdeleniyor bu uA olmazsa stadda bağıracak adam bulamazsınız sonra gelir sallarsınız işte kimse bağırmıyor.

Şu an uA olmasa kimsenin bağıracağı yok.Stada giden sevgili arkadaşlarım bunu hepimiz görüyoruz değilmi :)

sanki frank riijkaard zamaninda istifa diye bagirmadilar koltuklari kirip stada atmadilar burakin bu isleri görmezden gelmeyen önce yaptiklari protestolari

siz burdan onlara atip tutarken adamlar en kötü zamanda yine takimin yanindalar

peki.. ama neden şimdi aktif hale geldi? Belki onların da gündemindeydi uzun zamandır. Ki forum sayfalarında aylardır "Lütfen Gidin" adında bir istifa başlığı da mevcut

Bahsettiğim aktif istifa çağrıları.. 2niz de aynı süreçte harekete geçtiniz. Cevap çok basit. Eldeki son kaleyi beklemek..

Şimdi aktif felan değil.Aylardır aktif olan konu incelerseniz görebilirsiniz.80 sayfa yazı var.Bunlar bir haftadır yazılmadı.

ne yapsa yaranamıyor ultrAslan.Galatasarayımıza destek veriyorlar, takımı, yönetimi protesto ediyorlar, hakeme tepki gösteriyorlar.Her kes biletler pahalı, takım kazanmıyor diye stada gitmiyorken onlar gidip en iyi şekilde destek veriyorlar daha ne yapsınlar.

İstifaaa istifa Frank Rijkaard istifa.

gecelim bunlari benim dunyanin obur ucundan bir bucuk sene once gordugu

forumdaki toplu zekanin gene o zaman gorup hatta bir 6 ay once falan gordugunu manifesto olarak yazdigi

bir ortamda kalkipta takim cokmus klup cokmusken artik stada akli calisan bir fert ayak basmiyorken

bu arkadaslar yonetim istifa falan diyecekler

kendilerinede GS asigi diyecekler

bende kalkip bravo diyecegim

guldurmeyin beni

stada taraftar falan gelmeyince dank etmis olabilirmi?

bilemiyorum nasil bir algoritmalari var

cunku normal bir taraftar gibi davranamalari buyuk bir sorun teskil ediyor belliki baska hesaplar var

siz sakamisiniz biz 1 senedir bu yonetimi protesto edelim diyoruz

adamlar ilk ciddi protestolarini artik yonetim dagilinca yapiyorlar

sizde yiyorsunuz

Allah akil fikir versin

gecelim bunlari benim dunyanin obur ucundan bir bucuk sene once gordugu

forumdaki toplu zekanin gene o zaman gorup hatta bir 6 ay once falan gordugunu manifesto olarak yazdigi

bir ortamda kalkipta takim cokmus klup cokmusken artik stada akli calisan bir fert ayak basmiyorken

bu arkadaslar yonetim istifa falan diyecekler

kendilerinede GS asigi diyecekler

bende kalkip bravo diyecegim

guldurmeyin beni

stada taraftar falan gelmeyince dank etmis olabilirmi?

bilemiyorum nasil bir algoritmalari var

cunku normal bir taraftar gibi davranamalari buyuk bir sorun teskil ediyor belliki baska hesaplar var

siz sakamisiniz biz 1 senedir bu yonetimi protesto edelim diyoruz

adamlar ilk ciddi protestolarini artik yonetim dagilinca yapiyorlar

sizde yiyorsunuz

Allah akil fikir versin

Katılıyorum.

gerci baskan degisikligi yasadilar

oguz altay duzgun bir arkadasa benziyor

olumlu dusunmek gerekirse acaba onun getirdigi bir degisiklikmi oldu?

umarim polyannacilik yapmiyorumdur

ama tabi yukaridaki durum dogru olsa bile bize verdikleri zarari hakli gostermez simdiye kadar

Karabük maçında protestoyu düzgün yapılmadı.Şiranari laylay melodileri şeklinde söylendi.Eğer sağlam girilseydi o zaman gereken yere cevap güzel giderdi.İkinci yarı zaten destek verilmesi lakayıt olunduğunu belli etti.

Üst Alt