ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

ultrAslan durdu durdu bugünü mü buldu tepkisini ortaya koyacak? Siz bunların samimiyetine inanıyormusunuz arkadaşlar? Takımda onca protesto edilecek oyuncu varken Ardayı protesto eden insanlar bunlar? Forumda görüyorum uA'nın yönetim istifa diye hazırladığı görüntü dolaşıp duruyor ortada. Biz bunu kaç ay önceden biyerlerimizi yırtarak söylüyorduk alıntı bile yapan olmuyordu.

uA misyonunu Alpaslan Erdem'den sonra tamamlamıştır arkadaşlar. Artık hiçbir özellikleri kalmamıştır. Ne bir kereografileri tat veriyor artık ne de tezahuratları. Siz de bunun farkında değil misiniz? Bu adamlar sadece kendilerini galatasaray taraftarı zanneden insanlar fakat bilmiyorlar ki 20 milyondan fazla Galatasaray taraftarı daha var. Bizi hiçe saydıkları günleri de gördük. Ve Ali Sami Yen stadın da 2000 kişilik fenerli taraftarı susturamadıklarını da gördük.

uA kendini kurtarma peşindedir arkadaşlar. Baktılar gemi batıyor. Artık bu yönetim kesin olarak gidiyor, kendilerini aklama peşine düşmüşlerdir. Bakın biz istifa ettirdik demek istiyorlar. Bugüne kadar neredelerdi? Elimizden kupalar gitmeden önce nereledelerdi? uA yeni gelecek olan yönetime yalakalık zeminini hazırlama çabasındadır. Lütfen inanmayın arkadaşlar. Bu adamlar samimi değil! Eğer samimi olsalardı, külüpten bir çıkarları olmasaydı çoktan seslerini yükseltmişlerdi! Lütfen inanmayın!

Cevap: ultrAslan kendini kurtarma çabası içindedir! İnanmayın arkadaşlar!

2 hafta once bu resimleri yayinlasalar ve Galatasaray simdi turu gecse ne olurdu?

Artik bir hedef yok kaybedilecek birsey olmadigi icin tepkilerin dozu artti. Bu normal birsey, Iyi gunde kotu gunde takimin hedefi varsa desteklersin. Protesto demek stadi yakmak, sise bardak sallamak degildir.

kapatin su topici. Yaşasın GALATASARAY Yaşasın BAĞIMSIZ ultrAslan

2 hafta once bu resimleri yayinlasalar ve Galatasaray simdi turu gecse ne olurdu?

Artik bir hedef yok kaybedilecek birsey olmadigi icin tepkilerin dozu artti. Bu normal birsey, Iyi gunde kotu gunde takimin hedefi varsa desteklersin. Protesto demek stadi yakmak, sise bardak sallamak degildir.

Ne 2 hafta öncesi? Senin başkanın çıkıp medya önünde yalancılığını tescillediyse o zaman başlayacaksın istifa demeye! Yalancı bir başkanı kimin midesi kaldırır? uA'nın çıkarı var ki midesi kaldırdı bugüne kadar. Aslında söylediğinle kendiinde onaylıyorsun iyi günde kötü günde desteklersin diye. Bugüne kadar neden beklediler? uA kendiyle fazlasıyla çelişiyor. Samimi değil bu insanlar.

derbilerde deplasman tribunlerinin herzaman daha etkili oldugunu bilemeyecek kadar bilgisiz birisin. gencfb nin bjk macinda susturdugu, uA nin kadikoyu inlettigi gibi cok sayarim sana. birak bu ayaklari, uA yi hicbirsekilde kucumseme. git cok sikayetciysen sitesine uye olursun tartisirsin reislerimizle birlikte.

kapatin su topici. Yaşasın GALATASARAY Yaşasın BAĞIMSIZ ultrAslan

:D

Özgür ve demokratik bir ülkede yaşamıyor muyuz? Neden kapatılıyor? Herkes uA olmak zorunda mı? uA'lı olmayan Galatasaraylı olmuyor mu? Ve burada yazanlar Galatasaray için değil mi?

Ne 2 hafta öncesi? Senin başkanın çıkıp medya önünde yalancılığını tescillediyse o zaman başlayacaksın istifa demeye! Yalancı bir başkanı kimin midesi kaldırır? uA'nın çıkarı var ki midesi kaldırdı bugüne kadar. Aslında söylediğinle kendiinde onaylıyorsun iyi günde kötü günde desteklersin diye. Bugüne kadar neden beklediler? uA kendiyle fazlasıyla çelişiyor. Samimi değil bu insanlar.

uA siz bir tribun dusunebiliyormusun? bu kotu gunde bile uA nin yerleri full cekti yine, o cekirdekci taraftarlar ise artik evinde isliyor, gelmiyor. uA tribunlerde. ayip ediyorsun haddini bileceksin.l bu topicin burda kalmasii cookk kotudur site adina.

:D

Özgür ve demokratik bir ülkede yaşamıyor muyuz? Neden kapatılıyor? Herkes uA olmak zorunda mı? uA'lı olmayan Galatasaraylı olmuyor mu? Ve burada yazanlar Galatasaray için değil mi?

oyle birsey demismiyim. bende bir topic aciyorum ozaman

derbilerde deplasman tribunlerinin herzaman daha etkili oldugunu bilemeyecek kadar bilgisiz birisin. gencfb nin bjk macinda susturdugu, uA nin kadikoyu inlettigi gibi cok sayarim sana. birak bu ayaklari, uA yi hicbirsekilde kucumseme. git cok sikayetciysen sitesine uye olursun tartisirsin reislerimizle birlikte.

Hani iyi günde kötü günde Galatasaraydı? Banane bjk'sinden gfbsinden! Biz Galatasaray taraftarıyız. Fener maçında geride olsak bile skor olarak, o taraftarın sesi gelmeyecek!

Sana soracak değilim nerede tartışacağımızı. Reislerine de selam ve saygılarımı iletirim! Her yerde de tartışırım..

herkes topic acacaksa isimiz var. konu var zaten ne diye konu aciyorsun kucuk beyninle inanmayin arkadaslar yazmissin. kimsin sen. ultrAslan i elestirmek bugun mu aklina geldi. cek git sinir etme beni. elestiriyorsan da haddini bilerek elestir yok susmuslar maclarda falan yalancisin sen. uA nin sustugu yoktur

ua vazgeçilmez değil şuanda tribün onun tekelinde olduğu için öyle gözüküyo sadece ama bağımsız güçlü bir grup olursa görürüz ua vazgeçilmez mi değilmi, kabul edin arkadaşlar bu zor durumda Galatasarayın değil menfaat peşinde koştunuz

ua vazgeçilmez değil şuanda tribün onun tekelinde olduğu için öyle gözüküyo sadece ama bağımsız güçlü bir grup olursa görürüz ua vazgeçilmez mi değilmi, kabul edin arkadaşlar bu zor durumda Galatasarayın değil menfaat peşinde koştunuz

kotu gunde ne menfaati? hakketen sacmaladiniz. uA tribunleri 1 yilligina ceksin, bakin neler oluyor. stadyuma birak bagiran taraftar, sadece cekirdekciler gelir, 4 bin kisiye oynariz.

Ua kapandı falan filan tamam.

Yerine tem yumruk adlı siyasi örgüt gibi bir grup mu gelecek bende onu istemiyorum.

Ua nın yanında olduğum kanısını çıkartmayınız lütfen.

kotu gunde ne menfaati? hakketen sacmaladiniz. uA tribunleri 1 yilligina ceksin, bakin neler oluyor. stadyuma birak bagiran taraftar, sadece cekirdekciler gelir, 4 bin kisiye oynariz.

O çekirdekçiler daha faydalı olur. Hep aynı nakaratları duymaktansa gitmeleri daha uygundur. uA olmazsa olmaz gibisinden konuşmayın. uA olmadan çokta güzel olur. Kendini bi halt sanıyor uA!

Kardeşim bende diyorum ki eğer ultraslan çekilirse tribünden mutlaka alternatifi çıkar ortaya

Ömer'in de dediği gibi,ultraslan Alpaslan Dikmen'den sonra misyonunu tamamen kaybetti.Alpaslan Dikmen ve yönetimi de yanlış işler yapsa bile,hayat felsefesi olarak bildiği doğruyu söylemek ve en önemlisi zamanında söylemekti.

Takımın hedefi varken tepki vermemek normal diyen arkadaşlar,ultraslan'ın yönetime istifa diyip beyaz mendil salladığı yıl şampiyon olmadık mı biz :) Hem klüp hem taraftar oluşumu açısından bu kadar aciz olduğumuz bir yıl hatırlamıyorum ben.Maddi ve manevi bundan daha kötü olduğumuz Özhan Canaydın döneminde oyuncular şerefiyle oynuyor,taraftar gururuyla takımını destekliyordu.Artık değerlerimiz bile kalmadı.

Ua kapandı falan filan tamam.

Yerine tem yumruk adlı siyasi örgüt gibi bir grup mu gelecek bende onu istemiyorum.

Ua nın yanında olduğum kanısını çıkartmayınız lütfen.

Tek yumrukta olmamalı. Tamamiyle benim siyasi görüşüme uygun bir grup olmasına rağmen diyorum bunu. Galatasaray birçok kesimden insanı içinden barındıran bir efsanedir. Yürüyedur gibi yaratıcı, menfaatçi olmayan topluluklar olmalıdır.

Tek yumrukta olmamalı. Tamamiyle benim siyasi görüşüme uygun bir grup olmasına rağmen diyorum bunu. Galatasaray birçok kesimden insanı içinden barındıran bir efsanedir. Yürüyedur gibi yaratıcı, menfaatçi olmayan topluluklar olmalıdır.

Aynen katılıyorum, siyasi grup olmamalı futbola siyaset karıştırmak zaten hep karşı olduğum bişeydir, artık adı ne olur bilemem ama sade ve sadece galatasaraylı kimliğiyle hareket eden ve en ufak bir menfaati olmayan bir grup kurulmalı

Üst Alt