ultrAslan: "Mustafa Cengiz'i destekliyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: "Mustafa Cengiz'i destekliyoruz"

sucuk_ekmek.jpg
Off ya. Super duruyor yalnız. Bu saate de yenilmez ki sucuk ki canım çekti be :(

Peki olur da Dursun seçilirse yapılan yanlışlarda Dursun protesto edilecek mi ultarslan tarafından? Yoksa sucuk ve beleş bilet karşılığı dillemeye devam mı edecekler?

uA nin koca camiada nasil bir yaptirimi olabilir. Aralarindan 3-4 kisi haric cogu ayakci tayfa. Yani milyoner liselilerin parali oyuncagindan baska birsey olamaz uA. Koca camiayi bi taraftar grubu yonlendiremez. Ihtimal veremiyorum.

Bence secim sonuclarida tahmin edilemez. Dursun da olabilir Mustafa baskanda. Gercekten secim hakkinda bir yorum yapamiyorum. Yarin sandiklar acilinca gorecegiz. En hayirlisi neyse o olsun.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uA nin koca camiada nasil bir yaptirimi olabilir. Aralarindan 3-4 kisi haric cogu ayakci tayfa. Yani milyoner liselilerin parali oyuncagindan baska birsey olamaz uA. Koca camiayi bi taraftar grubu yonlendiremez. Ihtimal veremiyorum.

Bence secim sonuclarida tahmin edilemez. Dursun da olabilir Mustafa baskanda. Gercekten secim hakkinda bir yorum yapamiyorum. Yarin sandiklar acilinca gorecegiz. En hayirlisi neyse o olsun.

Ultra aslan oluşumunu çok küçük görmemek gerekir.
Uktra aslan Uni si var. Ultra aslan avrupası var. Yaklaşık 500 bin üyesi var dünyada.
Sevmeye biliriz bazı nedenlerden dolayı ama küçük düşürmeye gerek yok okadar.

Hadi inşAllah. Mustafa bey çok samimi ve iyi birine benziyor. İşten anlıyor mu anlamıyor mu bilmem ama dursun dan daha kötü yapma ihtimali olduğunu düşünmüyorum.uA nın bu desteğiyle eminin oylarında artış olacaktır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hadi inşAllah. Mustafa bey çok samimi ve iyi birine benziyor. İşten anlıyor mu anlamıyor mu bilmem ama dursun dan daha kötü yapma ihtimali olduğunu düşünmüyorum.uA nın bu desteğiyle eminin oylarında artış olacaktır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşi anlayana bırakması yeterli. Dursun gibi aile çiftliğine çevirmeyecektir koca kulübü.

Ultra aslan oluşumunu çok küçük görmemek gerekir.
Uktra aslan Uni si var. Ultra aslan avrupası var. Yaklaşık 500 bin üyesi var dünyada.
Sevmeye biliriz bazı nedenlerden dolayı ama küçük düşürmeye gerek yok okadar.
Gozumde buyutmek icinde fazla bir sebep yok. Kareografide iyiler onun disinda stadda uyuyan bir kitle. En son ne zaman takimi atesleyip mac dondurduler ?

Unisi varmis. 500 bin iyi rakam ama 25 milyon Galatasaray taraftarinida unutmamak lazim. Muhtemelen yuruyedur ile mac izlemediniz o yuzden ua gozunuzde fazla buyumus.

Gozumde buyutmek icinde fazla bir sebep yok. Kareografide iyiler onun disinda stadda uyuyan bir kitle. En son ne zaman takimi atesleyip mac dondurduler ?

Unisi varmis. 500 bin iyi rakam ama 25 milyon Galatasaray taraftarinida unutmamak lazim. Muhtemelen yuruyedur ile mac izlemediniz o yuzden ua gozunuzde fazla buyumus.

Stada ki etkileri destekleri başka bir konu. Ben ondan söz etmemiştim aslında.
Oluşum ve kitle olarak en büyük taraftar oluşumu. Ve 25 milyon taraftar olduğundan da emin değilim vallahi.
Babamanemi de sayıyoruz taraftar diye mesela. Sorsan Galatasaraylıyım der ana hayatında tek bir maç izlemişiliği yokdur ve maddi veya manevi desteği.

6-10 milyon taraftarımız vardır belki çat patlasın ki bunlarında da çoğu gerçek taraftarlıktan uzaktır.

Stada ki etkileri destekleri başka bir konu. Ben ondan söz etmemiştim aslında.
Oluşum ve kitle olarak en büyük taraftar oluşumu. Ve 25 milyon taraftar olduğundan da emin değilim vallahi.
Babamanemi de sayıyoruz taraftar diye mesela. Sorsan Galatasaraylıyım der ana hayatında tek bir maç izlemişiliği yokdur ve maddi veya manevi desteği.

6-10 milyon taraftarımız vardır belki çat patlasın ki bunlarında da çoğu gerçek taraftarlıktan uzaktır.
Dogrudur hocam ne diyeyim. Sen begeniyorsun ben begenmiyorum.

ua fedakar bir olusum degil onu soyleyeyim ve bilet olaylarindan basi cekenler iyi rant elde ediyor.

Gunumuz Turkiyesinde vatan sevgisi kadar takim sevgiside menfaate paralel olmus. Cikarin varsa seninleler.

ua ya bileti kessin yonetim bakalim neler oluyor gorelim.

Ayrica ben taraftarlari Gercek taraftar ve digerleri diye ayirmayi dogru bulmuyorum. 2005-2010 arasinda hic mac kacirmadim tribunde kucuk olusumlarla beraberdim. Is guc evlilik hayat sartlari girince tribune gidemez oldum. Simdi ben gercek taraftar degilmiyim ?

Yada anadolunun koyunda cakma formasiyla birturlu takimini yurekten destekleyen adamda mi gercek taraftar degil. Insanlari boyle ayirmayalim. uA cikari oldugu surece orada. Belki lağv etseler yerine daha dinamik daha efektif birileri gelecek ama rant oldugu surece bilete sucuga devam.

Son düzenleme:
Üst Alt