Ultraslan neyi bekliyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan neyi bekliyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ultraslan neyi bekliyor?

--ultraslanı oluşturanları 1996 dan beri cok iyi tanırım,ultraslan yalnış hatırlamıyorsam 2001 de kuruldu,kuranlar içinde bulunanlar ve yönetenler benim 1996 dan beri tanıdığım kişlerdi,96 dan beri tanımamım sebebi bedava biletle maçlara giriyordum,koyun gibi bir adamın peşinden 2 km giderdik bilet almak için maçta da koyun gibi bağırtılardı bizi,

--şimdi basketbol maçlarına bile alkt kattan bedava girmek için birbirlerini yırtan bir oluşumdan bahsediyoruz ve bu oluşumun yaş ortalaması hiçbir zaman 20 yi gecmez..klübe ceplerinden 5 kuruş menfaatleri yoktur.kendi ceplerine bakarlar..gidin pegasus tribününe bakın kaç yaşındalar.

--çok ağır yazmış olabilirim ama tamamen gercekleri yazdım..4 sene öncesine kadar müthiş bir güce sahip olan ultraslan malesef bitti

Bunlar açıklama yapsa ne olur yapmasa ne olur?:eek:

Yeni bir oluşum şart.

galatasaray'ın taraftar grubu bunlar gözüktüğü için kendi sitelerinden ne yazarlarsa yazsınlar medyada yer bulacaktır. yani sen burada kıçını yırtsan kimsenin umrunda olmaz ama ultraslan şuan açıklama yayınlasa 5 dakika sonra tüm siteler bu haberi vermeye başlar ki zamanında verdiler. lakin kendileri hala uykuda olduğu için tepkilerini gösterememektedirler.

Alparslan Dikmen'in kemikleri sızlıyordur sanırım,böyle bir ortamda ultraslan'ın yer almamasından dolayı.

Bu konu silinecek ve bende yasaklanacağımı biliyorum ancak içersinde bulunduğumuz durumun vahimliği ortadayken ultrAslanın tepkisiz kalması bizleri derinden üzmektedir.

İstediğimiz çok fazla şey değil mademki davamızın adı GALATASARAY biz bu davanın sonuna kadar arkasındayız ozaman silkelenelim ve kendimize gelelim.

Ne yazık ki ultrAslan büyük bir çöküş içerisinde, tıpkı direksiyonu olmayan bir araba gibi sağa sola savrulmakta ve o ultrAslan ki seçildiği gün tebrik etmediği başkanını bu zor gününde de yalnız ve kurtlar sofrasında çakallara karşı desteksiz bırakmaktadır.

Şimdi ultrAslan yönetimine sesleniyorum.Eğer ki bu işi yapamayacaksanız bırakın ve ultrAslan ismi EFSANE olarak kalsın.

Saygılarımla

UltrAslan'da da üyeler ayaklanmak üzere, gidişatın normal olmadığını görüyor onlarda. Daha yüzlerce mesaj da var bu tarzda.

Bu arada siteye erişim var fakat, tribünde bittikleri gibi forum isinde de bitmişler, Galatasaray Forumları arasında en vasatı haline geldi, sayfaların yüklenmesi yıllar alıyor.

evet forum çöktü açılmıyor koskoca ultraaslan adminleri nerdesiniz forum çöktü biraz buragı örnek alın

UltrAslan'da da üyeler ayaklanmak üzere, gidişatın normal olmadığını görüyor onlarda. Daha yüzlerce mesaj da var bu tarzda.

Bu arada siteye erişim var fakat, tribünde bittikleri gibi forum isinde de bitmişler, Galatasaray Forumları arasında en vasatı haline geldi, sayfaların yüklenmesi yıllar alıyor.

Çöküş...

Böyle bi zamanda o atkı, şal nedir Allah aşkına?

Galatasaray taraftarının yaptığı herşeyi ultraslan olarak sahipleniyorsunuz böyle olaylarda esameniz okunmuyor.

Geçen sene A.Polat'a tepkiyi de atıalan Üsküdar'ı geçtikten sonra yapmışlardı.

uA'nın bu olaylar karşısında sessiz kalma lüksü yok diye düşünüyorum... Biraz daha bekleyelim bakalım...

yeni bir taraftar oluşumu kuralım,klübe maddi manevi destek olalım,bu oluşumu burda başlatalım

Gereksiz işlerle uğraşır onlar. Bazen gereksizken TD 'yi istifaya çağırırlar, bazen gereksizken futbolcu yuhalarlar, bazen susmak gereksizken sesleri çıkmaz susarlar.

şuan ua forumda eleştiri yapanlara ceza veriliyo açılan konular kaldırılıyo büyük tepki var. ilginç

alparlan dikmen ultraaslan ismini galatasaraya vermişti galatasarayın sırtından para kazanılmaz diye isim hakkı klübe ait değilmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt